Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Зачіски з накладними пасмами

Залишилися в минулому ті часи, коли жінки з тонкими і погано зростаючими волоссям не мали можливостей виправити ситуацію. Нові досягнення в галузі перукарського мистецтва дозволяють сучасній жінці змінювати свій спосіб хоч кожен день, і ці зміни роблять її гарніше й вишуканіше.Сьогодні жінки з недостатньо густою шевелюрою можуть скористатися таким винаходом, як накладні пасма. Вони легко і непомітно кріпляться до натуральних волоссю за допомогою шпильок або кліпс і додають зачісці додатковий об'єм або відсутню довжину. Процедура кріплення досить проста, з нею легко справитися навіть не професіоналові.Зачіски з накладними пасмами на кліпсах і заколках

 

Якщо раніше структура або довжина вашого волосся не дозволяла робити різноманітні зачіски, то тепер, озброївшись цими чудовими пристосуваннями, ви можете собі це дозволити. Залишилися в минулому нереальна вартість і дефіцит накладних пасм - раніше вони були привілеєм знаменитих і багатих, Тепер же доступні для всіх без винятку. Єдине, що потрібно від вас, милі жінки, так це піти в спеціалізований магазин і вибрати зручний варіант накладних пасм на заколках або кліпсах, найбільш наближений за кольором до вихідного відтінку.За допомогою штучних і натуральних накладних пасм можна здійснити практично будь сміливий експеримент в області створення зачісок - зробити шикарну об'ємну зачіску або здивувати всіх довгим розпущеним волоссям. Особливо актуальні накладні пасма для урочистих і весільних урочистостей, коли потрібна розкішна зачіска,а структура волосся або їх недостатня довжина не дозволяє здійснити задумане. З накладними пасмами можна зробити шикарну весільну зачіску на будь-який смак і запит.

Для створення вечірньої зачіски підійдуть будь накладні пасма: натуральні чи штучні, з шпильками або кліпсами в якості фіксаторів.Важливо розподілити додаткові пасма по всій поверхні голови рівномірно і зафіксувати їх надійно, але не помітно. Якщо відтінок вашого волосся ідентичний кольору накладних пасм, то зачіска буде виглядати вишукано і натурально, ніхто не зможе здогадатися, що ви використовували додаткові пасма.

За допомогою накладних пасм можна створити романтичну весільну зачіску - довге волосся завити в локони або хвилі, прикрасити їх живими квітами і фатою і залишити вільно спадаючими по плечах і спині. Накладні пасма незамінні і для створення більш складних і хитромудрих вечірніх зачісок - з плетіннями і буклі, локонами і завитками.Купуючи накладні пасма, подумайте, чи маєте намір використовувати їх одноразово або хочете користуватися ними і далі. Якщо накладні пасма потрібні вам для багаторазового використання, то краще віддати перевагу натуральним пасмам - вони більш довговічні і відрізняються високою якістю. Стандарт довжини накладних пасм становить 50-60 см,іноді 70 см. Вибираючи пасма, пам'ятайте про гармонію їх кольору з кольором вашого волосся, можливо, вам буде потрібна допомога кваліфікованого майстра, який підкаже найбільш прийнятний варіант відтінку.

Недоліки та переваги штучних накладних пасм

У порівнянні з натуральними пасмами, штучне волосся відрізняються деякою неприродністю,безжиттєвістю і відсутністю блиску. Крім того, їх неможливо буде фарбувати і завивати. Натуральні волосся і виглядають краще і можуть піддаватися маніпуляціям забарвлення і накручування. Однак і штучні накладні пасма мають право на існування. Їх явною перевагою вважається відносно недорога вартість. Вони незамінні у разі,якщо ви просто хочете поекспериментувати з кольором волосся, додавши вашому вихідного тону контрастних ноток у вигляді яскравих штучних накладних пасм на кліпсах або заколках. Акуратно прикріпіть їх до свого волосся і вирушайте на вечірку - звання королеви епатажу вам забезпечено. Після галасливої ​​вечірки зніміть накладні пасма,і ви повернетеся до свого звичайного способу.

Які б цілі ви не переслідували, купуючи накладні пасма, попередньо переконайтеся в тому, що вони підходять вам і виглядають природно і натурально.

Додати коментар


Захисний код
Оновити