Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Зачіски з виголеною скронею

Зачіски з виголеною скронею з розряду сміливих і авангардних, в силу різних причин таку зачіску може дозволити собі не кожна жінка, але, якщо образ обраний правильно, то жінка точно не залишиться непоміченою. Мода на жіночі виголені зачіски непостійна і мінлива. За останніми новими трендами встежити складно,так як вони можуть змінюватися з шаленою швидкістю. Виходячи з джерел ЗМІ, можна зробити висновок, що кілька призабуті останнім часом зачіски з виголеним скронею, сьогодні знову на піку популярності.

 

На думку модних стилістів і дизайнерів, з виголеним скронею відмінно поєднуються високі укладки,начісування або вишукані плетива по контуру вистрижених волосся. Ніжні завитки і м'які локони - не саме підходяще додаток до виголеним зачіскам, так як дані зачіски носять характер епатажний і агресивний, а кучері і локони гарні для створення образу романтичного і жіночного.Використання додаткових прикрас може удосконалити образ або спотворити його. Для виголених зачісок ідеально підійдуть дрібні і витончені сережки, а не довгі ланцюжки і великі кільця. У якості фіксаторів використовуйте найпростіші і непримітні заколки, відмовтеся від легковажних бантиків, фігурних прикрас, обідків і обручів.

 

Незалежно від того, який скроню поголений, правий або лівий, що залишилася довжину волосся рекомендується вирівняти і випрямити (наприклад, за допомогою прасування) - цей прийом сприяє зоровому додаванню довжини. Випрямлені волосся слід зачесати в протилежну сторону від виголеного боки і зафіксувати за допомогою укладального мусу.Ще один варіант зачіски - волосся слід спочатку завити, а потім укласти. Зачіска буде виглядати яскраво і контрастно по всій довжині. Виголені частини можна фарбувати в самі різні відтінки. По-справжньому стильно і епатажно буде виглядати зачіска, де виголені скроні будуть пофарбовані в соковиті агресивні кольори.Деяким дівчатам дуже йде коротка стрижка з виголюванням обох скронь. Залишилася довжину укладають таким чином, щоб спорудити своєрідну «шапочку» над поголеними ділянками і фіксують зачіску за допомогою шпильок. Такий варіант поголеною зачіски ідеально підходить дівчатам з виразними рисами обличчя і великими очима,роблячи їх більш відкритими і яскравими.

Самий авангардний варіант - зачіска з поголеними скронями і потиличної частиною. Тільки смілива і впевнена в собі дівчина може зважитися на подібний експеримент. Їй можна порадити відростити решту волосся, щоб мати можливість заплітати їх у косу.В якості прикрас ідеально виглядають блискучі шпильки - вони завершують створення образу єгипетської цариці. Така зачіска прикрасить дівчину з м'якими рисами обличчя і довгій витонченої шиєю, при виборі одягу намагайтеся залишати плечі якомога більш відкритими.

Додати коментар


Захисний код
Оновити