Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Зачіски на основі каре

Стрижку каре можна назвати класикою жанру, мода на неї завжди стабільна, популярність завжди висока. Якщо хтось сумнівається, що на основі каре можна створити ефектну святкову зачіску, ця стаття допоможе розвіяти всі сумніви.

Велика кількість дівчат і жінок вибирають для себе короткі стрижки. Роблять вони це з різних причин,головним чином, підкуповує обставина, що короткі пасма значно скорочують час і зусилля з догляду та укладанні волосся. Практичність, звичайно, важлива, але залишається відкритим важливе питання: наскільки представляється можливим виконати на короткому волоссі святковий варіант зачіски?

 

Деякі власниці короткої стрижки стикаються,деколи, з цією проблемою навіть тоді, коли вони звертаються до перукаря. Далеко не кожен майстер візьметься за вирішення такої непростої задачі, як створення вечірньої зачіски на основі каре. Однак, як відомо, безвихідних ситуацій не буває. Наші поради допоможуть власницям стрижки каре повірити в те, що й вони можуть бути королевами балу!Почнемо з довжини волосся. Різновиди каре припускають різну довжину, від неї залежить варіативність створення святкового варіанту зачіски. Асиметричне каре відкриває великий простір для фантазії при створенні вечірньої зачіски, довжина до вуха або класичний варіант каре дещо звужують перспективи, але й вони небезнадійні.Спробуйте уявити собі ту зачіску, яку ви б хотіли бачити у підсумку.

Багато хто помилково вважає, що коротке волосся неможливо укласти в красиву вечірню зачіску, що для цього неодмінно потрібні довге волосся, або хоча б волосся середньої довжини.Однак у справі перукарського мистецтва спостерігається неймовірний прогрес щодо створення святкових зачісок на основі коротких стрижок, в тому числі на основі стрижки каре.

При створенні будь-якої вечірньої зачіски важлива не тільки ефектна укладання, але і те, як ця укладання буде поєднуватися з деталями гардероба, з прикрасами,адже в результаті хочеться бачити цілісний образ - красивий і гармонійний. Дівчата зі святковою зачіскою на короткому волоссі в поєднанні з уміло підібраним вечірнім вбранням теж можуть виглядати приголомшливо прекрасними, романтичними і жіночними.

Невелика довжина волосся може піддаватися безлічі укладок. Волосся, підстрижені під каре, можна укласти в об'ємну зачіску або гладку, можна зробити оригінальну зачіску з рваними пасмами. У руках кваліфікованого майстра власниці стрижки каре можуть перетворитися на справжніх красунь: стильних, вишуканих і елегантних.При створенні романтичного образу можна зробити кілька проборов і укласти коротке волосся гладко, формуючи зачіску за допомогою декоративних шпильок. Можна також доповнити зачіску квітами. Декоративні елементи надають зачісці розкішний вигляд.

Грандіозно виглядає об'ємна зачіска на каре.Додатковою пишності можна домогтися за допомогою спеціального укладального мусу для волосся. Після його нанесення волосся слід збити і високо підняти на потилиці. При наявності чубчика можливий варіант оформлення зачіски за допомогою обідка для волосся. Ефектним штрихом буде використання блискучого лаку для волосся.Свій неповторний стиль має вечірня зачіска на короткому каре з рваними пасмами. Для укладання знадобиться спеціальний віск для волосся: з його допомогою прядки стануть ідеально прямими і витягнутими, також стануть чітко видно рвані краї зачіски. Така зачіска стане прикрасою будь-якого свята.Візьміть на замітку практичні поради щодо створення вечірніх зачісок на основі каре.

Асиметричне каре

Для асиметричного каре підходить наступний варіант вечірньої укладання. Зробіть горизонтальний проділ від вуха до вуха і розділіть волосся. Пасма на потиличній частині зачешіте наверх і зафіксуйте за допомогою шпильок і затисків.Заколіть також волосся на маківці. Відокремте досить широку пасмо у лоба і закріпіть її шпилькою. Решта волосся розділіть на пасма і накрутіть їх на бігуді або скористайтеся щипцями для завивки. Пасмо з чола необхідно начесать і ретельно укласти на будь-який бік голови. Постарайтеся, щоб начісування виглядав акуратно,щоб не було видно окремо волосків, що стирчать. Зафіксуйте пасмо шпилькою і, при бажанні, прикрасьте зачіску декоративними елементами.

Класичне каре

Почніть з завивки пасом. Накрутіть волосся на бігуді або плойку. Можна попередньо зробити проділи, а можна накручувати пасма в шаховому порядку - тоді проділи НЕ будуть помітні.Накручені волосся слід акуратно розібрати на тонкі пасма. Пасмо біля скроні підніміть і закріпіть вище за допомогою шпильки, аналогічним чином укладіть інші пасма в районі потилиці і у лоба. Готову зачіску також можна доповнити декоративними прикрасами.

Існує безліч варіантів вечірніх зачісок на основі каре,проте багато що залежить від довжини волосся. При бажанні можна використовувати накладні пасма і штучні локони - це допоможе розширити можливості для створення святкових зачісок.

Додати коментар


Захисний код
Оновити