Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Переваги та недоліки сухого шампуню

В даний час вибір косметологічної продукції обширний настільки, що здатний задовольнити абсолютно будь-якого споживача. І навіть якщо вам відключили гарячу воду, а гріти її вже просто немає часу, косметична продукція сучасності прийде на допомогу. Адже є альтернатива стандартному шампуню, якої є сухий шампунь.Дане косметичний засіб доречно, коли немає можливості, або часу для повноцінного миття. Сухий шампунь всього за пару хвилин зробить волосся чистими і красивими.

Ну а в даній статті ми розповімо вам про переваги та недоліки сухого шампуню.

 

Зміст сухого шампуню

Випускається дане чарівний засіб у вигляді порошкового спрею,який слід розпорошувати на волосся, а ще в плитках, що складаються з спресованих речовин. У змісті цього продукту косметології є: екстракти рису, кукурудзи, вівса, абсорбент, який поглинає речовини, що роблять локони брудними.

Історія сухого шампуню

Сухий шампунь зовсім не новинка сучасної промисловості.Оскільки його поява було зафіксовано ще в сімдесятих. А взагалі даний винахід прийшло до нас з з далеких і вже забутих часів. Тоді для чистоти шевелюри застосовували борошно, тальк, висівки, фіалковий корінь. Призначення було те ж саме, що і в даний час,просто привести себе в порядок якщо часу або можливості вимити волосся звичним способом немає.

Спочатку випускали даний шампунь у вигляді спресованих плиток, що не зручно в застосуванні. Але косметична промисловість нашого часу виправила дану недопрацювання і запропонувала нам зручний варіант сухого шампуню в якості спрею,розпилювального на волосся спеціалізовану суміш.

Крім того, цілком можливо призвести сухий шампунь і самостійно. Слід тільки лише придбати Талькова пудру і різноманітні трави. Один з методів: чайну ложку солі змішують з чашкою борошна грубого помелу (можна замінити на кукурудзяне борошно).Суміш засипають у сільничку має великі отворами і сухий шампунь повністю готовий до застосування.

Як застосовувати сухий шампунь

Просто розпорошити на сухе волосся з відстані приблизно сорока сантиметрів. Потім втерти в коріння волосся. Залишити на волоссі на пару хвилин. Всю решту суміш просто вичесати за допомогою гребінця.

Переваги

Даний шампунь добре очищає волосся роблячи їх красивими. Жирний блиск зникне в одну мить,крім того, засіб виробляє дезінфекцію, додає об'єм і приємно пахне.

Сухий шампунь впливає виключно на волосся. У його змісті абсолютно немає лужних складових, які при частому застосуванні звичайного шампуню, надають згубний вплив на шкіру голови. З цієї причини сухий шампунь хороший варіант для людей,мають жирну шкіру. «Освіжати» волосся таким чином можна два рази на тиждень.

Незамінний у відрядженні і подорожах

Володарі пошкодженого волосся зможуть застосовувати сухий шампунь як допоміжний засіб. Представниці прекрасної половини суспільства кожен день миють свої волосся, висушують їх потоком гарячого повітря з фена,а ще укладають застосовуючи безліч різноманітних засобів, що зовсім не сприятливо для волосся. Знизити ламкість волосся можна, у разі якщо застосовувати тричі на тиждень традиційний шампунь, а у всіх інших випадках застосовувати сухою.

Недоліки сухого шампуню

Незважаючи на безліч переваг даного косметологічного продукту,він все ж має суттєвий недолік. Традиційний шампунь очищає істотно краще, в порівнянні навіть з дорогим і якісним сухим шампунем.

Замінювати звичайний шампунь на його сухого побратима не можна. З тієї простої причини, що якщо застосовувати тільки сухі шампуні, відбувається накопичення жиру, провокуючого виникнення лупи,а після випадання волосся і проблеми з сухістю шкіри голови.

Особливої ​​шкоди не буде, у разі якщо знати міру і не застосовувати сухий шампунь раз за разом. Застосовуйте його тільки в екстрених випадках, візьміть його з собою в подорож, на природу і т.д.

Важливо: слід знати про те, що власникам густих,кучерявого або пухнастих волосся видалити частинки сухого шампуню буде складно, тому рекомендують розчісувати волосся, застосовуючи гребінець має дрібні зуби.

Додати коментар


Захисний код
Оновити