Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Зачіски з кісок

Зачіски з кісок дуже захоплюючі. Кіски в усі часи були популярні, а останнім часом - особливо. На вибір модницям пропонуються найрізноманітніші техніки і варіанти плетіння кіс. А якщо самостійно заплести косу не виходить, на допомогу завжди прийде перукар або стиліст.Про найактуальніші зачісках на основі коси ми зараз розповімо.

Звичайно, для довгого волосся варіантів зачісок з косичками набагато більше. До того ж одну і ту ж саму зачіску можна урізноманітнити різними прикрасами, наприклад, стрічками. Прикладом може послужити грецька коса, заплетена з лівого і правого боку і зібрана ззаду у хвіст.Міняючи варіанти хвоста або зробленого з нього пучка, зачіски з кісок набувають зовсім інший зовнішній вигляд. До того ж на підставі грецької коси можна створити і інші зачіски.

 

Улюбленої багатьма і цього року залишається зачіска у вигляді кіски, заплетеною навколо голови.

Ще однією модною тенденцією коси є «риб'ячий хвіст» -ефектна зачіска, яку із задоволенням роблять навіть знаменитості. Створюються такі зачіски з кісок дуже просто. Волосся повинні бути чистими і обробленими засобом для укладання. Ретельно розчесані волосся поділяються на дві частини, для зручності закріплення ззаду за допомогою гумки.З правого боку береться тонка пасмо і заводиться на ліву сторону, об'єднується з лівою частиною волосся. Потім береться тонка пасмо з лівого боку і заводиться на праву, об'єднуючись з нею. Секрет плетіння такої коси - пасма беруться з зовнішніх країв, а об'єднуються з протилежного частиною волосся по внутрішній їх кромці. Повторюючи кроки,в підсумку вийти коса «риб'ячий хвіст».

Стилістами також надається перевага техніка плетіння під назвою «ялинка», що дозволяє створювати стильні і оригінальні зачіски з кісок.

Зачіски з кісок: африканські косички

Одна з версій свідчить, що саме в стародавньому Єгипті зародилися африканські косички. Ця зачіска зустрічалася у людей різних станів і різних віків, у ремісників і фараонів. Сьогодні ж африканськими косичками можуть похвалитися всі бажаючі. До того ж,заплести африканські косички можуть навіть власниці досить коротких і негустих волосся.

Які ж вони - зачіски з африканських кісок? Насправді вони - звичайнісінькі косички, тільки мають невеликий обсяг і заплетене в кількості від 100 до 300 штук. А щоб збільшити схожість з староєгипетським фараоном, потрібно застосувати одну невелику,але дуже важливу хитрість. Справа в тому, що відмінною особливістю волосся африканських народів є їх густота і досить жорстка структура, чим не можуть похвалитися європейські народи. Тому середньостатистична невелика косичка зі слов'янських волосся швидко втрачає форму і стає плоскою.Щоб цього уникнути і зробити чудові зачіски з кісок, використовують пасма зі штучного матеріалу, які вплітають в косу, фіксуючи спеціальним вузлом біля коріння волосся. У підсумку косичка виходить з двох штучних і однієї натуральної пасма. Таке рішення має цілий ряд переваг. По-перше,в кілька разів збільшується густота волосся, що дозволяє зачісці виглядати більш пишно. По-друге, після закінчення власного волосся можна продовжувати плести косички, тільки вже повністю штучні. Щоб добре зафіксувати африканську косичку, достатньо власного волосся завдовжки всього 7-10 см.А загальну довжину косички можна вибирати за своїм бажанням і настроєм. Нерідко довжина африканських кісок дозволяє їм діставати до талії і навіть опускатися нижче. Причому завдяки грамотному підбору забарвлення матеріалу таку зачіску на деякій відстані можна прийняти за натуральну.

ПРИЧЕСКИ з кісок і оптимальна кількість кісокГармонійно виглядає зачіска зазвичай складається з 150-250 африканських кісок. Менша кількість призведе до збільшення обсягу однієї косички, що може погано позначитися на зовнішньому вигляді зачіски в цілому. До того ж, щоденні навантаження гірше діють на тонкі кіски, що дозволяє зачісці довше залишатися красивою.

Зачіски з кісок: доглядЩоб зачіска не втрачала свого охайного вигляду протягом декількох місяців, не слід мити кіски частіше одного разу на тиждень. При цьому намалювати потрібно лише шкіру голови, косички ж можна лише намочити. Бальзами та кондиціонери краще не використовувати, оскільки вони досить погано вимиваються з кісок.Фен для просушки волосся теж не рекомендується використовувати, інакше можливе розплавлення штучного матеріалу. Згодом розплести таку зачіску без втрат для волосся буде дуже складно.

Зачіски з кісок: протипоказання

Існує дуже поширена думка, що плетіння кісок призводить до плачевних для волосся результатами.На підтвердження наводяться обсяги випадають після розплітання кісок волосся. А адже це процес абсолютно природний. Щодня людина може втрачати близько 50-80 волосків, при тому, що на голові їх в середньому близько 100 тисяч, з яких 90% перебувають у стадії зростання. І якщо подивитися з цього боку, то випадання - не така вже й проблема.До того ж, зазвичай випадають волосся вичісують гребінцем, причому кожен день, або губляться самостійно. У заплетених ж косичках вони залишаються, випадаючи вже після розпускання. Проте, якщо волосся ослаблені, є шкірні захворювання, в тому числі педикульоз, або свіжі рани і шрами, то краще косички НЕ заплітати.Чи можна фарбувати волосся в косичках?

Реакцію штучного матеріалу на фарбування складно передбачити, так що від фарбування краще відмовитися, інакше результатом може стати придбання неприємного істинно африканського вигляду невідомого плямистого звірка.

Додати коментар


Захисний код
Оновити