Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Зачіски на 1 вересня

Зачіски на 1 вересня - важливий атрибут свята. Літо закінчується і в недалекому майбутньому чекає свого розпочала новий навчальний рік. А розпочнеться він як завжди 1 вересня традиційної шкільної лінійкою. Звичайно ж, основні її учасники - першокласники ... Але ж і іншим класам хочеться трохи уваги,а так як шкільна форма зобов'язує дотримуватися деяких правил, особлива надія покладається лише на зачіски на 1 вересня. Які ж існують «шкільні» зачіски, що дозволяють і однокласників вразити своєю красою, і вчителів не довести до наганяючи за невідповідний вигляд?

 

Звичайно,виходом із ситуації може стати класичний стиль: накручений хвіст або зроблений вишуканий начісування. Такі зачіски на 1 вересня, безумовно, симпатичні, до того ж прості у створенні, тому не займають багато часу. Якщо ж такі зачіски вже порядком набридли,то можна поекспериментувати з звичними косами і традиційними мальвінку і створити щось новеньке. До того ж, завжди можна скористатися прикрасою у вигляді білих бантів, якщо це модно або просто прийнято в школі.

Для прикладу пропонується три варіанти створення святкової зачіски на 1 вересня, розписані покроково.Зачіски на 1 вересня «Три в одному»

1. Ретельно розчесані волосся поділяються на три рівні частини таким чином, щоб пасма були праворуч, ліворуч і по центру, приблизно на маківці.

2. Бічні пасма знадобляться пізніше, тому їх потрібно закріпити за допомогою шпильки або гумки, щоб вони не заважали.

3.Перша у вигляді французької коси плететься центральна пасмо. Кінець коси повинен бути на рівні коміра. Навіть за наявності довгого волосся доплетать косу до кінця не потрібно.

4. Отриману косу потрібно тимчасово якось закріпити, щоб вона не розплітати, або когось попросити її потримати.

5. Далі в зачіску включаються бічні пасма. Їх потрібно по черзі розчесати, щоб вони щільно прилягали до голови, і зібрати ззаду у хвіст разом з верхньою косою.

Зачіски на 1 вересня «Хрест навхрест»

1. Для створення зачіски потрібно дві стандартно заплетені коси, досить вільні в основі, щоб надалі вийшло їх зафіксувати.У довжину коса повинна бути близько 40 см.

2. Утворені коси потрібно перекинути навхрест на протилежні сторони голови. Перехрещування може бути як ззаду, так і на маківці.

3. Посередині коси закріплюються невидимками, щоб уникнути спадання під час ходьби.

4. Закріплюються кінчики кіс у скронь.Для цього можна використовувати красиві шпильки або фіксатори, які також можуть допомогти їх трохи підняти.

Зачіски на 1 вересня «Ні те, ні інше»

1. Від ретельно розчесати волосся в районі скронь потрібно відокремити два пасма середньої товщини.

2. Решту волосся заплітають у вигляді звичайної французької коси.

3.Після цього вільні волосся з боків заносяться назад і перехрещуються на маківці. Бажано, щоб точка перетину перебувала приблизно на осі коси.

4. Пасма перехрещуються ще раз, але вже біля шиї під косою. Закріплюються вони тієї ж гумкою, якої пов'язана коса.

Різноманіття, яким радують зачіски на 1 вересня, вражає,але в будь-які часи найпоширенішими все одно залишаються коси і кучері. Універсальні коси дозволяють створювати одночасно акуратні та святкові зачіски до 1 вересня, до того ж вони абсолютно не заважають школяркам займатися або просто сидіти за партою. Таку зачіску не потрібно весь час поправляти або переживати за неї.Ще одним підходящим і універсальним варіантом зачіски на 1 вересня для школярок є кучері, які завжди використовувалися як святкової зачіски, особливо на 1 вересня. До того ж, способів заколоти довге волосся безліч - різноманітні хвости, хитромудрі пучки або просто спадаючі на плечі локони.Коротке волосся легше укладати, а й для них є цікаві варіанти. Школярки можуть скористатися бантами-шпильками, обідками з прикрасою у вигляді невеликого бантика або модних великих намистин. Зрештою у кожної мами є можливість придумати неповторний образ для своєї юної школярки, підібрати різні варіанти зачісок,які зможе носити маленька модниця. Магазини аксесуарів сьогодні пропонують дуже велика кількість різноманітних прикрас. Це і шпильки, і банти, і шпильки, причому відрізняються дизайном, кольором, фактурою і обсягом, так що одну і ту ж саму зачіску можна створювати по-різному.

Додати коментар


Захисний код
Оновити