Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як вибрати якісну фарбу для волосся

Бажання змінити свою зовнішність періодично виникає у кожної сучасної жінки. Найпростіший спосіб, яким можна досягти бажаного це зміна кольору волосся. Та й до того ж у житті кожної жінки настає час, коли фарбування стає просто необхідним для того, щоб заховати видає справжній вік сивину.Наші прапрабабусі також фарбували волосся, але застосовували вони натуральну хну або басму. У нинішній час ринок так і рясніє безліччю пропозицій про якісну фарбі, що обіцяє стійкий що не шкодять волоссю результат.

Думаю не слід нагадувати, що вибір повинен бути обережним, інакше є всі шанси зіпсувати волосся,а після тривалий час займатися їх лікуванням. Як же грамотно вибрати якісну фарбу для волосся, саме про це ми і поговоримо в даній статті.

 

Якщо розглядати волосся під мікроскопом, то не складно помітити, що він складається з трьох визначених шарів: ядра, яке покрите кортексом, твердої оболонки і лусочок кератину.У разі якщо волосся вже піддавалися якомусь хімічного впливу, завивці або ж забарвленні, то лусочки розташовуються нерівно, і волосся мають бляклий вигляд. У зовнішньому шарі є пігменти, які надають нашим волоссю колір: меланін забарвлює в сіро-коричневий колір, а железосодержащий забезпечує жовто-червоний. Стрижень волосини покривають лусочки, Які заломлюють світло і спотворюють кольори пігментів, до слова, саме з цієї причини колір волосся змінюється залежно від освітлення.

Весь обширний вибір фарбувальних засобів можна розділити на дві групи, до першої належать фарби виконані на основі рослинних компонентів, до другої синтетичні, які були отримані искусствено.Рослинні фарби застосовували наші предки. Вони дуже дбайливо ставляться до волосся, і не проникають глибоко всередину, надають насичений красивий колір, та й до того ж лікують волосся. Адже зовсім не даремно хна і басма є у змісті безлічі лікувальних бальзамів, гелів, масок, кремів. Синтетичні фарби так само діляться на дві групи по впливу,а саме окислювальні і прямої дії. За допомогою першої фарби не вийде освітлити волосся, оскільки фарбувальні елементи не здатні проникати в структуру волоса. Єдиний результат, якого можна досягти застосовуючи фарбу даного типу, просто зробити волосся на пару тонів темніше.Окислювальні фарби являють собою суміш двох речовин: шести процентного розчину перекису водню, емульсії і таблетки виконаної на її основі. Барвний результат досягається завдяки обробці окислювачем речовин, наявних у складі фарби. Блиск і сяйво волоссю надають елементи, які сприяють відображенню світла.Отже фарби рослинного походження змиваються істотно швидше порівняно з фарбами синтетичного виробництва.

Давайте звернемо свою увагу і на хімічний вміст фарб, які обумовлюють стійкість. Для того, щоб швидко орієнтуватися, виробники придумали подальшу маркування:

I -шампунь відтінку або бальзам, після приблизно шести разів миття голови колір повністю змивається. Даний продукт має найбільш щадний вплив, оскільки фарба залишається на поверхні волосся, не проникаючи при цьому всередину;

II - полуперманентние засіб, змивається після приблизно 24-го миття волосся. У зміст не входить аміак,є в наявності пшеничні протеїни, бджолиний віск, усілякі рослинні екстракти, з цієї причини вони не так агресивні до структурі, але абсолютно не підходять для фарбування сивого волосся. Ідеальний для тих, хто так і не зважився змінитися радикальним методом;

III - перманентна фарба, тривалий результат.Завдяки входить у зміст аміаку, робить стрижень волосся істотно м'якше, що безсумнівно благотворно для більш глибокого проникнення фарбувальних елементів вглиб волосся. Ідеальна фарба для надійного фарбування сивого волосся.

У випадку якщо ви замислюєтеся над тим, де краще виконати фарбування,зверніть свою увагу на наступне: фарби призначені для професійного фарбування зовсім не продаються в роздрібній торгівлі, тому придбати їх можна лише в спецмагазинах. У салонах майстри застосовують фарби лише даного типу. Вони забезпечують стійкий ефект, а також насичений колір,який не можна отримати при застосуванні фарб призначених для домашнього фарбування. Блиск і еластичність волосся зберігається за рахунок "правильного" змісту фарби, в якому є спеціалізовані доглядають компоненти. Фарби не фарбують шкіру голови, що неймовірно важливо для алергіків і всіх людей, які мають чутливу шкіру.При придбанні фарби звертайте свою увагу на її хімічний вміст. Віддавайте свою перевагу саме тим фарбам де процентний вміст перекису водню менше приблизно 6 - 9 відсотків. Купуйте фарби без аміаку з УФ-фільтрами, провітаміном В5 і рослинними екстрактами. У разі якщо фарба якісна,у зміст повинен обов'язково входити і кондиціонер для забезпечення блиску.

Перед фарбуванням обов'язково проведіть тест на алергічну реакцію, просто капніть трохи фарби на згин ліктя і почекайте добу. У випадку якщо це місце почервоніло, стало лущитися, з'явився свербіж і дискомфортні відчуття, застосуйте інший засіб.Відкласти фарбування необхідно і в тому випадку, якщо на шкірі голови є які-небудь ушкодження. Купуйте фарбу тільки відомих марок, які позитивно зарекомендували себе.

Якщо необхідно пофарбувати лише відросло коріння, застосовуйте фарбування II типу, застосовуйте її лише на підставу,щоб не пересушити кінчики волосся або застосуйте оттеночний бальзам. Таким чином ви зможете продовжити час між фарбування більш стійкими засобами. Якщо потрібно кардинальна зміна кольору, віддайте свою перевагу фарбі III типу, однак перед цим переважно все ж проконсультуватися у кваліфікованого фахівця.Фарби не містять аміак. І насправді, такі фарби існують, проте аміак у них посто замінений на аміни. У даних речовин відсутній неприємний запах, проте якщо погано промити своє волосся, речовини залишаться і стануть їх травмувати.

Обов'язково консультуйтеся у продавця, оскільки він вже точно набагато краще розбирається в товарі.У виборі кольору вам допоможе карта фарб, спеціалізована книжечка з різноманітними кольоровими прядками волосся. Щоб отримати стійкий результат, підбирайте фарбу на кілька тонів світліше вашої природної глибини кольору, а якщо потрібен колір темніше натурального, можна купувати фарбу будь-якого відтінку.

Додати коментар


Захисний код
Оновити