Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Руді, блондинки, брюнетки - кому подобаються?

Вже давно помічено, що від натурального кольору волосся, безпосередньо залежить характер жінки. Брюнетки або блондинки, руді - хтось любить пристрасть, кому то до душі скромність і тепло. Яка ж зв'язок може бути між характером і кольором жіночого волосся?

Хто є хто? Розкриємо правду

 

На окрас нашого волосся впливають гормони. Естроген це гормон жінок,він бушує в крові блондинок. Власниці темного кольору мають підвищений вміст чоловічого гормону - тестостерону. Саме тому брюнетки мають чоловічі риси в характері. Вони більш незалежні, уперті і діяльні. А блондинки дуже жіночні, і пасивні. На рівні підсвідомості чоловіки вловлюють естрогени саме тому фраза «Що чоловіки,віддають перевагу блондинкам »актуальна і вірна.

Ще з давніх часів світловолосі діви були в моді. У Стародавній Греції і Римі дами намагалися освітлити волосся. У них від природи вони були темними, жінки годинами сиділи на сонці, попередньо змащуючи волосся ослячої сечею. У ході були зола і козячий жир.

Зазвичай блондинок вважають жіночними,миролюбними і доброзичливими. Вони легко підлаштовуються під вимоги партнера, але як виявилося в ліжку дуже вимогливі. Світловолосі дівчата наївні, вразливі, ласкаві, тому притягують чоловіків. Додаткову привабливість дає біла ніжна шкіра і світлі променисті очі. Добрі принцеси з казок є блондинками.Саме тому у нас викликає теплоту все, що пов'язано з дитинством, автоматично такі почуття переносяться на дорослих жінок.

Зате при слові «брюнетка» в голові виникає образ пристрасті і фатальної жінки. У стародавні часи темноволосим красуням приписували магічні властивості характеру, їх вважали відьмами та відьмами.Лише в країнах з корінним населенням, де більшість людей мали чорне волосся, до брюнеткам ставилися спокійно. Зате страждали блондинки і руденькі.

Зараз ми так само сприймаємо жінок-брюнеток. На рівні підсвідомості це дами таящіе небезпеку і рок. У них потужна енергетика, вони пристрасні і розважливі.Саме брюнетка здатна зробити відмінну успішну кар'єру. А, на думку чоловічий, половини, вони хороші матері і дружини. Зараз у моді готика, саме тому вони користуються популярністю.

Руді, сонячні, вогники - вони завжди відрізнялися. Раніше їх або «носили на руках», або спалювали на багатті або страчували. Та й у наші дні вони розбурхують уяву.Учені довго з'ясували, звідки з'явився ген, який подарував цей колір волосся. Неандертальці носії такого гена. Характер у рудих людей особливий. Вони оптимістичні, великодушні, добрі, але з іншого боку нетерплячі і нещадні. Руді люблять ризик, саме тому їм не завжди вдається побудувати кар'єру. Рудоволосі не переносять біль.Лікарі вже давно дають їм трохи більше знеболюючих препаратів, ніж іншим пацієнтам. У рудих часто виникають алергічні реакції. Існує думка, що якщо чоловік обрав «Сонечко» він не захопиться іншою жінкою. Дами з вогненним волоссям допитливі, поспішають пізнати світ і не поспішають заводити сімейні стосунки.На нашій планеті рудоволосих людей всього 2%. Більшість проживає в Шотландії чи Ірландії.

І все менше людей на землі носять ген світлого волосся. За дослідженнями Всесвітньої організації охорони здоров'я, остання представниця блондинок з'явиться на світ в 2202 і народиться у Фінляндії.

Хочете поміняти відношення до себе - перефарбуйте!У наш час є багато засобів для зміни кольору волосся. Ви вирішили побути блондинкою? Враховуйте, що до вас будуть ставитися як жіночною слабкою особі. Вам цілком можливо захочеться компліментів, квітів, потягне на романтику. Чоловіки будуть дарувати свої погляди. Але пам'ятайте,чоловіча стать вважає блондинку легкою здобиччю і не часто думає про спільне майбутнє з нею.

Вирішили стати рудою? Приготуйтеся виділятися з натовпу. Яскравий колір волосся зобов'язує носити гарну зачіску і якісний макіяж. Вас може потягнути до авантюр.

Якщо ви вирішили стати брюнеткою, настроюйтеся що в спілкування з вами, люди будуть обережними.Але при вступі на роботу, ваш строгий образ допоможе вам. Темноволосі люди сприймаються більш серйозно.

Натуральний колір волосся, як впливає на здоров'я

Колір волосся розповість і про ваше здоров'я. Він відображає процеси, що відбуваються в організмі. Аналіз волоска дасть повну інформацію про розлади і хронічних недугах організму. Він більш точний,ніж аналіз крові або сечі. Хімічних елементів, які є в організмі, міститься найбільше в волоссі. Саме по волоссю можна визначити, чим ви хворіли тиждень тому або в далекому минулому.

При появі лупи зверніть увагу на шлунок і кишечник. Лупа може утворитися при появі грибка,тоді вона суха і обсипається «снігом» на плечі. З мікроскопічним грибком допоможе впоратися шампунь проти лупи. Якщо лусочки жирні, то це може говорити про проблему товстого кишечника або жовчовивідних шляхів. При жирних сальних волоссі порушений обмін речовин. Відвідайте лікаря і обмежте себе в молочній продукції,поменше солі і цукру і забудьте про каву. Вживаєте свіжі соки.

При активному способі життя вживайте м'ясо не менше 500 гр. на тиждень. Тваринний білок формує стрижень волосини. Опиніться від чіпсів, консервів і штучних бульйонів.

Восени і навесні приймайте панкреатин, мезим,панзинорм ці препарати нормалізують робочу функцію печінки та підшлункової залози. Також корисно приймати вітаміни з вмістом вітамінів групи В, кальцію, нікотинової кислоти, магнію і цинку.

При раптовому посивінні волосся перевірте у лікаря роботу серця, щитовидки і підшлункової залози.

При доброму здоров'ї волосся сильні і блискучі.Бережіть здоров'я, під час відвідуйте лікарів, правильно харчуйтеся. А чоловікам ми радимо звертати увагу на всіх дам. Брюнетки, руденькі, блондинки всі хороші і володіють неповторним індивідуальним характером.

Додати коментар


Захисний код
Оновити