Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як уникнути сезонних проблем з волоссям

На стан волосся можуть впливати звичайні капризи природи, природні ритми, зміна погодних умов. Якщо просто пустити все на самоплив і нічого не робити є ймовірність передчасної їх втрати. Нижче піде мова про те, як можна уникнути сезонних проблем з волоссям.

Зима - волосся страждає від сухості повітря і морозуНайважчий період для волосся - це зима. Занадто сухе повітря в опалювальних приміщеннях, в той час коли на вулиці холодно. Коли ваше волосся знаходяться під теплою шапкою - їм дуже погано, але в тому випадку якщо в мороз ви будете ходити без неї - буде набагато гірше. І тоді вам точно не уникнути проблем з волоссям.

 

Найнебезпечніші фактори,які можуть призвести до несподіваної втрати волосся - морозний вітер і холод. Переохолодження шкіри голови приводить до пошкодження волосяних фолікул. У чоловіків, всю зиму ходили без головного убору, є випадки повної втрати волосся, які були неодноразово піддані тривалому впливу холоду. Отже,головний убір взимку необхідний для захисту волосся і їх коріння. Міра тут теж важлива. Для волосся перегрів шкідливий не менше, ніж переохолодження. Шапка не повинна бути непроникною і теплою - це веде до порушення мікроциркуляції шкіри голови, волосся стають слабкими, отримують менше поживних речовин і починають випадати.Водночас занадто теплі головні убори викликають сильне виділення шкірного сала, що закупорює канали і погіршує стан волосся. Внаслідок чого виникають такі проблеми, як підвищена жирність волосся і лупа. Крім цього, засмальцьовані волосся погано виглядають, їх складно укладати, і тому нам доводиться застосовувати більше мусу і лаку,що, в свою чергу, тимчасово покращуючи зовнішній вигляд волосся, ще більше погіршує їх стан.

Різкі перепади температур, є основною причиною сезонних проблем взимку. Коли ви входите в тепле приміщення з холодної вулиці, ваші волосся піддаються тепловому удару. Кровоносні судини різко звужуються,відрізаючи волосяні фолікули від поставки поживних речовин і кисню. Ці проблеми можуть виникнути особливо часто, якщо ви будете ходити взимку без головного убору. Сухе повітря в опалювальних приміщеннях це ще одна загроза для волосся. Сухе повітря не є прямою причиною втрати волосся, але вони стають сухими,грубими і крихкими в таких умовах. Для запобігання цьому, і в зимовий період теж, особливо коли ви проводите багато часу в офісі з кондиціонером, необхідно випивати не менше 1,5 літрів мінералки.

Весна - волосся потребують вітамінів

Загальну ослабленість всього організму викликає авітаміноз. Страждають і волосся. Нестача вітамінів проявляється на стані волосся не відразу і це найстрашніше. Спочатку вам буде здаватися, що все в порядку. Але інтенсивно випадати волосся починають через 2-3 місяці.Тоді може не допомогти прийом навіть найкращих вітамінів, тому що згаяно час. Причин для паніки немає ніяких - незважаючи на страх, ви природно все волосся не втратите! Для цього достатньо провести процедуру зміцнення волосяних фолікул із застосуванням мікроелементів і вітамінів. Таким чином, вам вдасться зміцнити вже наявні волосся,а нове волосся будуть рости здоровими і сильними.

Якщо у вас є впевненість, що ваше харчування збалансовано адекватно - уникнути проблем з волоссям допоможе додатковий прийом вітамінів. Придбайте в аптеці спеціальний комплекс з вмістом сірки, вітамінів групи В і цинку. Сезонні проблеми з волоссям можна вирішити за допомогою трав.Дуже добре допомагає біла ріпа і хвощ. Анемія може бути однією з поширених причин втрати волосся навесні. Щоб визначити причини випадіння волосся здайте аналіз крові для визначення рівня заліза, гемоглобіну та еритроцитів у крові. Якщо у вас існує дефіцит цих речовин, то щоб уникнути сезонних проблем його необхідно вилікувати.

Літо -руйнівна сила сонця і солі

Кращими умовами для волосся - це вологе повітря, що не дуже інтенсивне сонце і температура близько 20 0С. Але в літній час це майже нездійсненно. Вплив УФ - променів влітку стає найбільш сильною загрозою для волосся. Безліч проблем з волоссям виникає саме через них. Іншій і світле волосся,які не містять меланін - пігмент, що включає в себе захист від сонця схильні найбільш високому ризику.

Ви думаєте, що для жирного волосся перебування на сонці поліпшить їх зовнішній вигляд. Ні, це тільки ілюзія. Лише через декілька тижнів у вас можуть виникнути серйозні проблеми з волоссям.Найбільш небезпечним для волосся є вше знаходження на сонці поєднане з купанням у воді, солоної або хлорованої. Сонце позбавляє шкіру захисного шару і тоді сіль, і інші шкідливі речовини проникають в коріння волосся, вбиваючи їх. Щоб запобігти цьому, необхідно промивати волосся м'яким шампунем і прісною водою після кожного купання.Осінь - в проблемах з волоссям винен ... естроген

Навіть у тому випадку якщо ваше волосся блищали здоров'ям все минуле літо, вони можуть почати випадати восени. І як правило, винні в цьому ... гормони. Жіночий гормон естроген більш інтенсивно виділяється під впливом сонця навесні і влітку. Восени стимуляція волосся припиняється і ті волосся,у яких бив інтенсивне зростання під впливом естрогенів, припиняють життєвий цикл. Подібне явище, тільки в більш широкому масштабі, відбувається з жінками в післяпологовий період.

Найчастіша сезонна проблема - осіннє випадання волосся. Уникнути восени проблем з волоссям вдається рідко і нам не варто сильно хвилюватися.Влітку вважається нормою втрата 50 волосся в день, в осінній період ця норма збільшується на день до 100 волосся. Це явище вже давно розглядається як викликаним природним ритмом природи. Явище випадання волосся впливає також на всіх ссавців, а так само на домашніх тварин - кішок і собак.

Незважаючи на це,ми повинні забезпечити волоссю необхідний догляд і в цей період: підстригти волосся, щоб позбутися від пошкоджених кінців, застосовувати маски багаті поживними речовинами. Сильні осінні вітри також приносять шкоди нашій зачісці. Особливо до цього схильні тонкі і довге волосся. Тому перш ніж вийти на вулицю у вітряну погоду,гарненько закріпіть волосся.

Додати коментар


Захисний код
Оновити