Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Швидкі зачіски

Швидкі зачіски вимагають певних навичок для створення. Бувають дні, коли волосся мають недбалий вигляд, а зачіска не приносить радості. Таке може статися з кожним і час від часу повторюватися. Причин цього може бути безліч: невідповідні засоби для укладання волосся або шампунь, помита на ніч і погано просушенная голова і т.д.Виходом можуть стати швидкі зачіски. Використовуючи деякі досить прості поради, можна завжди виглядати відмінно, навіть при мінімальній кількості часу.

 

Волоссю, за рідкісним винятком, завжди можна допомогти повернути колишню форму, роблячи швидкі зачіски. Це можна зробити, наприклад, за допомогою лаку для волосся і гребінці,уклавши волосся в тішить око зачіску. І не обов'язково для цього цілу годину проводити перед дзеркалом. На щастя, є безліч засобів, що дозволяють волоссю мати ефектний вигляд, і кілька прийомів, що дають можливість просто і ефективно доглядати за волоссям.

Швидкі зачіски. Догляд за рідкими волоссям

Якщо волоссю не вистачає обсягу,і ви вважаєте їх непривабливими, то, використовуючи наведені нижче поради, можна виправити таку ситуацію і навчитися робити швидкі зачіски.

Спробуйте змінити проділ, щоб волосся на голові були розподілені по різному. Наприклад, такі швидкі зачіски як проділ зліва дозволить додати волоссю об'єму справа.Варто використовувати спеціальний шампунь і кондиціонер, призначений для тонкого і ослабленого волосся. При наявності спрею для збільшення обсягу, його потрібно нанести на корені волосся перед їх сушінням феном. Під час сушіння волосся піднімають, і струмінь повітря на пару хвилин направляється на корені волосся.При наявності часу для укладання волосся можна використовувати бігуді, адже за допомогою кудряшек можна чудово оживити зачіску.

Швидкі зачіски для тонких і жирного волосся

Проблема жирного волосся - швидка втрата свіжості і відчуття брудних пасом. Боротися з нею можна регулярним миттям. Однак, при бажанні приділити увагу волоссю, варто спробувати наступне:

Акуратно провести втирання невеликої кількості дитячої присипки в коріння сухого волосся. Вона вбере надлишки жиру.Протерти жирне волосся тканиною, добре вбирає різні речовини, потім можна починати швидкі зачіски.

Зібрати волосся у хвіст. Такі швидкі зачіски дозволять зробити менш помітною уявну бруд на жирних волоссі.

Швидкі зачіски для кучерявого волосся і догляд за кучерявим волоссям

Витися волосся можуть внаслідок теплового впливу,завдається феном або плойкою, а також через дії хімікатів, які знаходяться у фарбі. Також волосся можуть витися через постійне їх випрямлення. У результаті - неслухняні кучері, що стирчать в різні боки, мляві і ламке волосся, страждають нестачею вологи, і відчуття недбалої зачіски. Щоб цього уникнути,варто скористатися такими порадами для кучерявого волосся, щоб робити гарні швидкі зачіски:

Першорядним для кучерявого волосся є їх кондиціонування, тому варто спробувати спеціальний кондиціонер, призначений для кучерявого волосся.

Не варто регулярно ретельно протирати волосся рушником, щоб уникнути погіршення їх стану.Укладати кучеряве волосся краще відразу після миття голови, використовуючи при цьому гелі.

Якщо потрібно зробити швидкі зачіски, варто використовувати лосьйон для волосся. Він допоможе ефективно поводитися з кучерявим волоссям.

Кучеряве волосся не можна мити щодня, так як частим миттям можна погіршити їх стан.

Швидкі зачіски з укладаємо чубчикаНавіть акуратну голову може зіпсувати недбало укладена чубчик. Щоб укладання чубчика не викликала проблем, можна скористатися наступними прийомами, які не зажадають особливих зусиль:

При застосуванні спеціальних засобів для фіксації чубчика потрібно її розчісувати тільки в напрямку росту волосся. Приміром, щоб випрямити чубок, роблячи швидкі зачіски, Потрібно її розчісувати у напрямку зверху вниз.

Після кожного використання засобів для укладання можна мити чубок, причому окремо від інших волосся. Це дозволить не мити всю голову цілком, а значить - не втрачати вологу.

Посічене волосся - проблема багатьох, але єдиним найдієвішим ліками від цього є підстригання кінчиків.Найкращі результати дає регулярна стрижка через кожні 6 тижнів.

При відсутності часу на відвідування салону краси підстригти чубок можна і самостійно. Для цього чубок потрібно закрутити від коренів до кінчиків, а що вийшли стирчать волоски - підстригти. Акуратна і рівна чубчик будь-які, навіть швидкі зачіски зробить такими ж акуратними.Швидкі зачіски і прості укладки

Є кілька варіантів зачісок для довгого волосся:

Довге волосся можна зібрати в хвостик. Зачіска «кінський хвіст» є швидким і простим рішенням проблеми укладання. До того ж, таку зачіску можна зробити для будь-якого волосся, для будь-якого стилю і для будь-якого випадку.

Ще одна зачіска для довгого волосся - пучок,зібраний на маківці, закручений за годинниковою стрілкою і зафіксований по колу шпильками. Також в такій зачісці зручно використовувати палички для волосся. Якщо з боків і спереду випустити кілька прядок, то така зачіска стане повітряної і трохи урочистою.

Якщо волосся коротке, то можливі такі швидкі зачіски -їх можна зафіксувати з боків шпильками. З цією ж метою можна використовувати і стильні шпильки.

Якщо волосся дуже короткі, варто скористатися воском або гелем для волосся, роблячи швидкі зачіски. З їх допомогою волосся легко візьмуть бажану форму.

Довжина волосся, звичайно, грає роль при створенні зачіски, але в кожному разі, по-іншому розташувавши їх на голові, можна легко змінити звичні форми і освіжити зачіску. А при недостатній кількості часу швидкі зачіски допоможуть завжди виглядати на відмінно.

Додати коментар


Захисний код
Оновити