Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Високі зачіски

Високі зачіски актуальні завжди. Кожна жінка хоче завжди виглядати красивою, мати вишукану зачіску і блискуче волосся, але не кожна може регулярно відвідувати перукарню. Допомогти завжди залишатися витонченої можуть уроки зачісок, що дозволяють навчитися самостійно їх створювати в домашніх умовах.Будь-яка дівчина і жінка завдяки їм зможе самостійно зробити будь-яку зачіску, навіть високі зачіски.

 

Створення зачіски, особливо такий як високі зачіски, в домашніх умовах має цілий ряд переваг. По-перше, економія часу,тому що немає необхідності попередньо записуватися і безпосередньо йти в салон краси або перукарню. По-друге, економія коштів, так як кожна жінка має різними косметичними засобами і необхідним для створення зачіски інструментом. По-третє,в домашніх умовах можна легко підібрати найбільш підходящі високі зачіски, потрібно лише знати детальний опис її створення.

Багато боятися експериментувати зі своїм волоссям і робити високі зачіски але ж домашні умови ідеально підходять для експериментів. Включивши фантазію, можна спробувати себе в чомусь новому.Детальні інструкції допоможуть навчитися створювати самостійно будь-які високі зачіски, як для довгого волосся, так і для волосся будь-якої довжини, як прості, так і складні. Прості і поняті уроки зачісок - прекрасна можливість цьому навчитися.

У домашніх умовах можна створити будь-яку зачіску - шикарну вечірню або строгу ділову,святкову або повсякденне.

За технічним виконанням весільні високі зачіски схожі на вечірні, але з єдиною відмінністю - у ній мають бути відсутні різкі, агресивні лінії, що підкреслюють сексуальність. Саме так, адже за допомогою весільної зачіски створюється образ нареченої - крихкою, ніжною, зворушливою і романтичною натури.

Своїми силами весільні високі зачіски дуже складно зробити, краще найняти професійного перукаря, запросивши його до себе або відправившись з ранку раніше до нього в салон. Плануючи весілля, це обов'язково потрібно враховувати. Укладання весільної зачіски займає години дві, до цього ж можливо слід врахувати час на дорогу в салон і назад.У майстрів в салонах краси вічно багато роботи, так що клієнтці не варто розраховувати на аналіз зовнішності і довгий і ретельний підбір оптимального варіанту зачіски, який найкраще підійде до її унікальною і прекрасною голівці, якщо ви хочете високі зачіски.

У кращому випадку майстер зможе вгадати її сподівання і перевершити їх, але все-таки клієнтці варто хоча б трохи уявляти собі майбутні високі зачіски мрії, щоб, втілена в реальність, вона змогла порадувати і господиню, і оточуючих. А для цього варто знати, до якого типу особи які стрижки або високі зачіски підходять.

Саме залежно від форми обличчя потрібно вибирати нову зачіску

I. Овал.Являє собою дуже м'яко заокруглену форму, трохи більш вузьку в області вилиць, ніж в лінії скронь.

Власницям подібного типу обличчя підходять практично всі високі зачіски.

Подібний тип обличчя дає можливість носити величезну кількість варіантів стрижок і зачісок, ніж будь-який інший. У більшості всесвітньо відомих моделей,славляться своєю красою, саме такий тип обличчя.

Особа такого типу буде відмінно виглядати як з короткими або середніми зачісками, так і з довгими, адже така лицьова форма відрізняється хорошою збалансованістю і пропорційністю.

II. Прямокутник. Являє собою довгий і тонкий овал обличчя,характеризується рівними відстанями між скронями і нижніми вилицями. Для цього типу також властиві дуже високий лоб і вузьке підборіддя.

Власницям такої особи варто вибирати стрижки середньої довжини, що нагадують каре. Така зачіска завдяки обсягу по сторонах особи додасть йому недостатньої ширини.Однак потрібно відмовитися від довгих розпущених з боків волосся, так як вони ще більше подовжують обличчя.

Оптимальним варіантом є зачіски до плечей, що дозволяють робити пасма найбільш об'ємними, що зробить обличчя більш гармонійним.

III. Круг.

Відмінні особливості осіб такого типу - круглий підборіддя і найширшу відстань між вилицями на рівні вух.

Власницям круглих осіб найкраще підходять високі об'ємні зачіски, візуально роблять обличчя більш вузьким і довгим. Також можна вибирати зачіски з прямого волосся, але їх довжина обов'язково повинна бути нижче підборіддя.Категорично варто відмовитися від стрижок типу каре, так як їх закруглені обриси лише додадуть зайвої "ваги" лицьовій формі. Через найширшої частини обличчя в області вух також варто відмовитися від пишноти в зачісці в цьому місці, інакше обличчя буде виглядати ще ширше.

IV. Квадрат.

Характеризується чіткими паралельними прямими лініями від скронь до підборіддя. Розглянемо високі зачіски для даного типу.

Власницям квадратної форми обличчя варто відмовитися від високих зачісок, підсилюють і без того занадто симетричну подовжену форму голови.

Змінити форму можна за допомогою коротких стрижок з чубком,досить об'ємно прикриває область вух. Також добре підходять більш подовжені зачіски з хвилястими пасмами, спадаючими навколо особи.

Відмовитися слід від зачісок з прямими довгим волоссям, а також від стрижок з абсолютно прямим волоссям до підборіддя або вище, так як вони істотно підкреслюють зайву квадратность особи.При довгих прямих волоссі потрібно на верхівці і по всій довжині волосся постаратися створити максимальний обсяг.

V. Трикутник. Відмітна особливість особи цього типу - найбільша ширина на рівні брів і вище, поступово звужується до невеликого делікатному підборіддя.

Високі зачіски власницям такого типу обличчя краще не робити,адже вони підкреслюють нижню вузьку частину обличчя. Найкраще підійде довжина волосся саме до підборіддя, урівноважує нижню щелепу за рахунок плавно загнутих пасом, хоча можна вибирати і довші варіанти.

Хорошим вибором стануть зачіски, мають прямий або бічний розділяє проділ.

Як варіант можна зробити високі зачіски,зачесати волосся за вуха. У такому випадку увага акцентується на очах, що візуально зменшує ширину скул в це частини обличчя.

Варто відмовитися від коротких пишних стрижок, так як вони збільшують верхню частину голови і роблять її занадто громіздкою.Спробувати збалансувати вузьке підборіддя і широкі вилиці можна за рахунок збільшення об'єму волосся на потилиці.

VI. Алмаз. Особа такого типу можна назвати ромбоподібним. У нього спостерігається великий контраст між шириною лоба і шириною вилиць, причому перша майже дорівнює ширині підборіддя.

Така особа не варто занадто закривати волоссям,щоб не втратити його красу, роблячи високі зачіски, адже його можна порівняти з справжнім діамантом. Тому такій особі підходять будь-які стилі. Проте, зачісці в області скронь варто додати пишності, щоб зачіска мала вигляд серця. Також варто зробити більше об'єм волосся на загривку. Він буде врівноважувати лінію широких вилиць.Форма весільної зачіски залежить від овалу обличчя, сплачуючи та форми фати, це потрібно врахувати роблячи високі зачіски. Класичні весільні високі зачіски зазвичай роблять у вигляді зібраних на потилиці волосся, але останнім часом спостерігаються деякі нові тенденції. Наприклад, всілякі коси. Особливою популярністю користуються французька коса у вигляді колоска, А також так звана коса з підхопленням, яку укладають навколо голови і прикрашають квітами. Весільну зачіску може також декорувати декількома тоненькими кісками.

Додати коментар


Захисний код
Оновити