Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Зачіски з стрічками

Зачіски зі стрічками зараз не дуже популярні, а даремно. На жаль, мало нареченої нині використовують у весільних зачісках стрічки. Адже стрічка здатна на багато що - може створити образ невинності, а може і зробити наречену підступною. Завдяки тому, що зачіски з стрічками зараз не в моді, використавши їх в зачісці,ви можете показати себе як індивідуальність, яка не намагається наслідувати стилю інших. Ось відповіді на деякі найпоширеніші питання, які задають дівчата перед весіллям про зачіски з стрічками.

 

1. ЯК ПІДІБРАТИ плаття нареченої ДЛЯ ПРИЧЕСКИ З СТРІЧКАМИ?

Але даний питання задано невірно. Розумніше поставити запитання,яку стрічку підібрати до якогось плаття. Адже наречена в першу чергу вибирає плаття, а тільки потім вже все інше, в тому числі і зачіски з стрічками. На це питання немає якоїсь конкретної відповіді. Для кожного сукні підійде своя стрічка, та й кожної окремої дівчині вона потрібна своя, особлива і несхожа на інші.Стилісти можуть порадити найрізноманітніші образи і зачіски з стрічками. Вже після покупки сукні разом зі стилістом можна розглянути різні весільні зачіски з стрічками, які він запропонує.

Можна також використовувати стрічки не тільки в зачісках, а в різноманітних аксесуарах. Також можна прикрасити за допомогою неї шию. Безумовно, це буде не так химерно, як діаманти або просто стрази на шиї, але зате відобразить у вашому образі невинність і скромність. Особливо доречно весільні зачіски з стрічками будуть виглядати на ритуалі вінчання.

 

2. Хіба стрічки взагалі використовують у весільних зачісках?

Їх, звичайно, використовують, от тільки рідко, так як вони зараз не знаходяться на піку популярності. Але, незважаючи на це, якщо ширина стрічки і її колір ретельно підібрані зі смаком, то ви будете прекрасно виглядати так, як ви хочете. Стрічками можна прикрасити майже будь-які зачіски, не залежно від того, Хто їх вибрав - ви самі або стиліст. Перукар іноді може запропонувати вам таку оригінальну зачіску, якої немає ні в одному каталозі, який ви дивилися.

3. ЧИ якісь спеціальні ВЕСІЛЬНІ СТРІЧКИ, ЩОБ ЗРОБИТИ ПРИЧЕСКИ З СТРІЧКАМИ?

Складно буде однозначно відповісти на таке питання. У різних весільних салонах дійсно використовують спеціальні стрічки, але абсолютно не у всіх. Салони та перукарні подешевше можуть використовувати в зачіски і звичайні стрічки. Але це зовсім не означає, що цей варіант гірше. Якщо перукар добре володіє своїм мистецтвом,то ви будете приголомшливо виглядати, зробивши зачіски з стрічками!

4. ЯКІ БУВАЮТЬ СТРІЧКИ?

Дане питання зазвичай виходить від наречених, які вже серйозно задумалися про те, чи не зробити їм зачіски з стрічками. А стрічки бувають різні - їх можна вибрати на будь вибагливий смак. Можна - шовкові, оксамитові, як чобітки, або гофровані,прямо як у першому класі. Є навіть стрічки, які вже прикрашені чим-небудь: стразами, перлами або квіточками. Можете також вибрати стрічку, яка схожа на фату нареченої, оскільки на ній або вишитий візерунок, або вона зроблена з такої ж тканини.

Деякі дівчата навіть вирішуються на стрічку, прикрашену живими квітами. У цьому випадку обов'язково зверніться до флористам, які допоможуть вам підібрати невибагливі, але в той же час красиві квіточки, що не зів'януть протягом всього весілля. Флорист також ретельно закріпить квіти на стрічці. Така стрічка буде просто ідеальна для ніжної дівчини.Так ви будете почувати себе справжнісінькою ельфійка з казкових історій про принцес, драконів і королях. Наречений і гості залишаться в повному захваті від такої зачіски з стрічками.

5. ЧИ МОЖНА ОДНОЧАСНО НАДІТИ НА ВЕСІЛЛЯ фату і СТРІЧКИ?

Це досить важке запитання, на який вам зможе відповісти тільки стиліст в індивідуальному порядку, який подивиться, як виглядають разом фата і стрічки. Адже якщо перевантажити весільну зачіску зайвими аксесуарами, то це буде виглядати дуже негарно. Наприклад,якщо ви зробили досить високу зачіску і прикрасили її стрічками, то фата буде виглядати просто безглуздо. Стиліст ж подивиться не тільки на ваш комплект, а й на вашу зовнішність. Дівчата невисокого зростання не дуже симпатично виглядають з перевантаженої аксесуарами зачіскою. Якщо ж ви злегка досить повні, то голова буде виглядати занадто великий. З-за цього і ви будете виглядати візуально ще більш повною. Високі і великі нареченої теж не будуть добре виглядати, якщо нагромадив всього на своїй голові.

 

6. З ЧИМ КРАЩЕ ПОЄДНУВАТИ СТРІЧКИ І ПРИЧЕСКИ З СТРІЧКАМИ?

Тут відповідь однозначна - з квітами і ще раз із стрічками. Звичайно, не буде гарно, якщо буде багато стрічок. Якщо ж стрічки будуть підібрані трьох різних кольорів, які добре поєднуються, а також до вони прикрашають правильну зачіску, то виглядати це буде просто приголомшливо і повітряно!

7. ПОТРІБНО прорепетирувати перед весіллям ПРИЧЕСКИ З СТРІЧКАМИ?

Репетиція потрібна в будь-якому випадку, якщо ви не просто обв'язують стрічкою косу чи вплітали її в косу. Також, навіть після всіх обговорень з фахівцями, може виявитися, що зачіска вам не піде. Тому обов'язково необхідно перевірити, щоб в день весілля не хвилюватися і не змінювати плани.

8. До якого стилю найкраще підійдуть ПРИЧЕСКИ З СТРІЧКАМИ?

Краще всього поєднуються стрічки разом зі стилем ретро. Також добре підійдуть для вікторіанського стилю, але зачіску для цього підібрати дуже складно. Якщо ж у вас весілля в стилі ретро, ​​то сміливо можете пов'язати стрічку на голову.

Додати коментар


Захисний код
Оновити