Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Зачіски з квітами

Сьогодні особливою популярністю користуються зачіски з живими квітами. Багато жінок відмовляються від штучних прикрас, причому не тільки в домашньому вбранні, але і в аксесуарах для волосся. Проте, багато хто боїться, що вплетені в локони квіти довго не збережуть свою красу, тому можуть зіпсувати весь образ.Насправді живі квіти для зачісок проходять попередню обробку спеціальними розчинами, які їх фактично заморожують, тому такі зачіски з квітами зберігають свій первинний зовнішній вигляд дуже довго. Найчастіше зачіски з живими квітами створюють для урочистих випадків.

 

Для щоденного використання такі зачіски з квітами, М'яко кажучи, не підходять. А от весілля або інше торжество - відмінний привід, щоб зробити зачіски з живими квітами. Саме їх сьогодні найчастіше пропонують нареченим, щоб створити неповторний і дивно ніжний образ, адже наречена - уособлення чистоти, краси і свіжості. Але зачіски з квітами - прерогатива не тільки нареченої.Прикрашати ними своє волосся можуть і запрошені, потрібно лише знати почуття міри, щоб зачіска не перетворилася на клумбу на голові.

Зачіски з живими квітами завжди урочисті і прекрасні. Проте, навіть звичайну зачіску звичної форми, але правильно підібрану до свята, можна прикрасити парою квіточок.Тільки квіти потрібно вибирати відповідні нагоди, а не просто унікальні. Наприклад, троянду не варто вибирати для урочистої зачіски з нагоди весілля найближчої подруги. Також вона навряд чи підійде для корпоративної вечірки. У кожної квітки є своє значення, і його потрібно враховувати, створюючи зачіски з квітами. Та ж троянда - символ пристрасті,більш доречна на тематичному вечорі в іспанському стилі.

Вибираючи зачіски з квітами, слід враховувати, які квіти до якого заходу підходять більше, адже у кожного з них не тільки гарний зовнішній вигляд, але і певна енергетика. І навіть якщо оточуючим незрозуміло значення квітки, то його характер скаже сам за себе. І ще один нюанс - кількість квітів. Чим більше,тим краще - це правило не для квітів у зачісці. Навіть найкрасивіша зачіска, але з надмірною кількістю квітів, зможе зіпсувати враження, поставши у вигляді палісадника на голові.

Іноді зробити зачіску ефектною здатний всього лише одна квітка.Навіщо ж використовувати цілу композицію? Якщо вже виникло бажання справити на оточуючих враження зачіскою з живими квітами, то робити її потрібно не самостійно, а за допомогою досвідчених професіоналів. По-перше, квіти перед використанням обробляють спеціальним розчином, що дозволяє їм залишатися свіжими дуже довго. По-друге,увага також приділяється і стеблах, які обрізаються до необхідного розміру. Крім цього, на кінчик стебла кріпиться спеціальна капсула, ще більше подовжує життя квітки і зачіски з квітами. Провести ці процедури самостійно неможливо, та й зробити красиве плетіння з квітами може далеко не кожна жінка.

Підсумковий результат, звичайно ж, залежить від роботи флориста, тому звертатися потрібно тільки до грамотним професіоналам. Це гарантує довгу радість і задоволення не тільки оточуючих, а й самої власниці зачіски з живими квітами. Якість обробки квітів залежить в першу чергу від устаткування,яке досить складно мати в домашніх умовах, тому майстри, що працюють на дому, викликають закономірні побоювання.

 

Завдяки зачіскам з живими квітами можна виглядати фантастично чудово. Квіти здатні надати образу ніжності, легкості, таємничості і якоїсь загадковості. Однак вибір кольорів - справа складна,що вимагає особливої ​​обачності. І справа не тільки в розмірі квітки, але й у його забарвленні. Екстравагантні і сміливі дівчата можуть підкреслити свої якості більш яскравими, чуттєвими композиціями, наприклад, з червоних і бордових троянд. Якщо ж образ створюється свіжий, ефектний, зачаровує і незвичайний, то варто спробувати блакитний колір,непритаманні весільним аксесуарам. Тим не менш, його можуть сміливо вибирати як блондинки, так і брюнетки.

Додати коментар


Захисний код
Оновити