Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Зачіски з плетінням, фото

Зачіски з плетінням фото на волоссі виглядають дуже оригінально. Існує безліч красивих зачісок, але більшість з них при створенні вимагає допомоги перукаря або стиліста. Самостійно найчастіше ж можна зробити лише прості укладки.

Тим не менше, існують зачіски з плетінням фото, які і виглядають цікаво,і не вимагають особливої ​​допомоги або навичок, крім уміння заплести просту косичку. А це напевно зможе зробити будь-яка дівчина!

 

Щоб створити цікаві зачіски з плетінням фото, потрібно зібрати волосся у хвіст, а потім заплести дві коси. За допомогою невидимок і шпильок кінці кісок акуратно ховаються, а саме плетіння красиво закріплюється.

Звичайно ж,найпоширеніші зачіски з плетінням фото - це коса, сплетена з трьох пасом, але її проста і традиційна форма плетіння вже порядком набридла. Щоб виділитися із загальної маси, можна спробувати інші, більш цікаві види плетіння кіс.

Плетіння волосся: зачіски з плетінням фото для довгого волосся

Коса,нагадує своїм виглядом канатну мотузку. Плететься вона не з трьох пасом, як звичайна коса, а з двох. Як же сплести її так, щоб два пасма втримали форму коси і не розпустилися? Насправді, тут немає нічого складного. Зібрані в хвіст волосся поділяються на дві рівні частини. Обидві пасма скручуються в одному напрямку.При цьому їх потрібно притримувати пальцями, щоб не розпускалися. Скорочення таким чином пасма перетинаються між собою і обмотуються один навколо одного. Весь секрет в тому як робити зачіски з плетінням фото - в закручуванні пасом саме в одну сторону, інакше коса розпуститься. Закріпити кінець коси можна за допомогою гумки або стрічки.Така коса досить міцно тримається, так що можна не хвилюватися про її довговічності. Щоб уникнути розмотування джгутів в процесі створення зачіски з плетінням фото на них потрібно робити якомога більше обертів. В остаточному вигляді зачіски з плетінням фото відрізняються оригінальністю, до того ж їх можна чудово поєднувати з французькою косою.

Зачіски з плетінням фото: ще зачіски

Ще одним варіантом коси може стати «ялинка». З назви зрозуміло, що формою зачіска з плетінням фото нагадуватиме ялинку. Для її створення волосся потрібно розділити порівну. З правого боку береться невелика прядка і перекидається на ліву сторону.Поверх неї з лівого боку перекидається також невелика прядка. Далі знову береться прядка з правого боку і перекидається наліво. З лівого боку береться другий прядка і перекидається направо. У підсумку виходить чотири прядки - початок коси. Далі знову береться прядка з правого боку, з'єднується з першим прядкою,перекинутою з лівого боку, і вийшла, пасмо перекидається наліво. Зліва береться прядка, з'єднується з першим перекинутою праворуч прядкою і вийшла пасмо перекидається направо. Таким чином, поєднуючи нові пасма з попередніми, перекинутими з іншого боку голови пасмами, і плететься коса у вигляді ялинки.

Ще один варіант коси - коса з п'яти пасом. Її також можна комбінувати з французькою косою. Її плетиво відбувається наступним чином: крайня права пасмо закидається на прилеглу сусідню пасмо. Після цього середня пасмо закидається на сусідню праву пасмо.Крайня права пасмо закидається на сусідню та плетіння триває у зворотному напрямку. В результаті вийде широка коса у вигляді плетінки. Ось такі є прості зачіски з плетінням фото.

 

Ще одним цікавим варіантом зачіски з плетінням фото - коси може бути плетіння з вузлів. Для цього з вимитих і висушених волосся відділяють пасма,розташовані спереду з боків голови. Ці локони зав'язують хрест-навхрест і щільно закріплюють шпильками. З лівого боку відділяють наступну велику пасмо і з'єднують її з уже наявною пасмом вузла, теж лівої. Проробляють таку ж дію і з правого боку. Утворені більш товсті пасма знову пов'язують вузлом і фіксують шпилькою.Повторюють дії, поки все волосся не опиняться пов'язаними. Добравшись до потилиці, волосся згортають навколо пальця і ​​фіксують зсередини шпильками. Закріплюють зачіску за допомогою лаку. Додатково цю зачіску можна прикрасити квіткою або декоративними шпильками.

Додати коментар


Захисний код
Оновити