Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як заколоти чубок

Як заколоти чубок цікаво багатьом дівчатам, адже головне в образі - відсутність одноманітності. За допомогою чубчика можна кардинально змінити будь-який образ. Якщо створити чубок ви вирішили недавно, то буде потрібно якийсь час для того, щоб звикнути. Для того щоб чубчик не створювала перешкод і виглядала акуратно,можна заколоти чубок різноманітними способами.

 

Рекомендації:

1) Приколоти чубок можна різними методами.

Найпростіший спосіб того заколоти чубок - це приколоти чубок за допомогою красивих невидимок на маківці. Ви поцікавитеся - для чого ж потрібна чубчик? Заколювання основного об'єму волосся значно відрізняється,оскільки чубчик формує «масовий» ефект, а також звужує візуально форму обличчя.

2) Ще один метод того як заколоти чубок за допомогою невидимок, а й усього об'єму волосся, розташованих біля вух. Дана укладання піде жінкам, у яких овальна форма обличчя - будиночок з пасом, розміщених над чолом, додасть романтичності і елегантності.3) Якщо ж у чубчика довжина такого плану, що начебто заважає, але при цьому і отстрігать її не хочеться, то заколоти чубок можна так - заплести в косу, при цьому додаючи пасом з волосся, які розміщені біля скроні.

Косичка заколюється за допомогою красивої заколки або невидимки - основне, щоб вона була видна.

4) Якщо чубчик довга,то можна заколоти чубок за допомогою невидимки на одну зі сторін. Якщо ж її спочатку начесать, то можна отримати прекрасний образ.

5) Якщо ж чубчик не довгі, то заколоти її просто не вийде, оскільки не вистачить її довжини. Але заколоти чубок все одно можна.Для чубчика в цьому випадку можна зробити оригінальну укладку - розподілити за допомогою проділу, а потім, закріпити у брів.

Якщо ви прийняли рішення ростити чубок або ж у вас виникає бажання подати дану деталь зачіски по-новому, то можна заколоти чубок. Як же її заколювати, щоб образ від цього тільки отримав виграш? Прочитайте подані матеріали і ви розберетеся з тим, що для цього потрібно.

Як заколоти чубок - рекомендації стилістів

Помийте добре голову, Просушіть її за допомогою рушника, після чого ретельно обробіть за допомогою спеціалізованого мусу для укріплення. Волосся з верхньої області відокремте у вигляді підкови, після чого приколоти невидимками. Решта пасма просушити за допомогою фена, допомагаючи гребінцем не крупніше діаметра, а середнього.

Під час сушіння треба пам'ятати і про тих пасмах,які були заколоті у вигляді підкови. Для правильного укладання все волосся потрібно розподілити на три рівні області. Сушити необхідно ретельно і підводити, починаючи від коріння для того, щоб вся укладання було максимально об'ємною.

По закінченню сушіння волосся їх необхідно зачесати трохи назад, але не посередині голови, а по обидві її сторони.Пасма потрібно зачісувати таким чином, щоб верхня область залишалася по центру. Для ідеальної гладкості укладання фен потрібно включати на максимальну потужність, а також застосовувати спеціалізовану гребінець, у якої натуральна щетина.

Якщо виникає бажання заколоти чубок, сформуйте більший обсяг, для цього трохи начешіте, але лише біля коріння,а не впродовж всієї довжини. Якщо ви хочете зробити хвостик, то волосся досить довгі необхідно укласти так, щоб вони були зверху хвоста і прикривали повністю всю гумку.

У скронь пасма потрібно збирати, а для більш охайним й акуратним укладання, у якій використовується шпилька для чубчика, необхідно зачесати волосся так,щоб не було «півнів». Фіксацію укладання потрібно виконувати лаком, який має середню фіксацію, а для більш тривалого періоду підтримки зачіски в охайному стані, лаком можна побризкати весь волосяний покрив, при цьому не важливо, зав'язаний хвіст або волосся зачесане.

Які місця можна відвідати з такою об'ємною укладанням.З зарізаного пишним чубчиком вас обов'язково примітять і в нічному клубі, і на вечорі у знайомих, і навіть на парах в інституті.

Відкрито віримо в те, що завдання на рахунок стильного заколювання чубчика, буде тепер вирішено раз і на все час.

Додати коментар


Захисний код
Оновити