Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Зачіски для короткого волосся фото

Зачіски для короткого волосся, фото вимагають від перукаря особливої ​​ретельності виконання. Як для довгих і середніх, для короткого волосся також існує величезна кількість красивих, стильних і модних зачісок. Щоб виглядати ефектно і привабливо, потрібно серйозно підійти до вибору зачіски для короткого волосся фото.Зачіски для короткого волосся фото роблять так, що волосся може варіюватися від одного-двох до 15 сантиметрів. У побуті перукарів це називається «перший довжиною». Укладання волосся, звичайно ж, може бути різною, але для короткого волосся стрижка завжди буде базовим моментом; зачіски для короткого волосся фото створюється на основі вже заданої форми.

Є кілька основних видів жіночих коротких стрижок, серед яких каре, боб і гарсон. В основі будь-якої сучасної модельної зачіски для короткого волосся фото найчастіше лежать ці зразки. Стиліст доповнює їх новими акцентами, залишаючи недоторканою тільки загальну форму.Різновидів зачіски для короткого волосся фото каре з часу його появи виникло таке безліч, що серед них, мабуть, знайдеться відповідний варіант для будь-якої жінки. Можна зробити пряму або градуированную стрижку каре, однорівневу або багаторівневу, пасма волосся в зачісці можуть бути різної довжини: укорочені попереду або, навпаки,ззаду, на потилиці.

 

На основі каре можна робити різні зачіски для короткого волосся фото. Нинішня мода не дає суворих приписів на цей рахунок: в ходу і гладкі зачіски для короткого волосся фото правильної геометричної форми, і «художній безлад».

Для щоденного укладання зручно користуватися феном. Піднімаючи волосся біля коріння,потрібно підсушити їх потоком теплого повітря, а потім надати їм потрібну форму за допомогою щітки або плойки, акуратно завив кінці пасом всередину або назовні. Якщо Ви - прихильниця ретро-моди, або ж Вам просто захотілося зробити зачіску в стилі шістдесятих, начешіть волосся на маківці і скронях,укладіть об'ємної «шапкою» і надіньте красивий ободок - ретро-зачіска готова!

Каре, особливо градуйовані, прекрасно підходить для хвилястого волосся. Якщо у Вас пряме волосся, можна підкрутити їх за допомогою бігуді або фігурних насадок для плойки. Використовуючи гель з «мокрим ефектом» або віск для укладання, розділіть кучерики на окремі локони. Тепер Ви в новому образі!

Крім інших, чудово виглядає каре з видовженими пасмами на скронях або, приміром, асиметричне каре.

 

Зачіски для короткого волосся фото «гарсон» або «шапочка» в основі містять просту коротку чоловічу стрижку. Однак з тих пір, як увійшла в моду, вони завоювала популярність серед безлічі жінок. Подібно іншим стрижки,зачіски для короткого волосся фото піддавалися моделюванню нескінченне число разів і отримала втілення в самих різних варіантах. Енергійні молоді дівчата і строгі ділові леді найчастіше віддають перевагу саме цій стрижці як стильною, ефектною і лаконічною.Також «Гарсон» часто вибирають жінки середнього віку: коротка стрижка зорово робить обличчя молодшим, надає йому свіжість. Укладати таке волосся дуже просто, для цього не потрібно багато часу.Ось вже багато років не втрачають популярності зачіски для короткого волосся фото у вигляді «шапочки» на верхівці і гладких рівних пасом в потиличній частині голови. Для филированной стрижки з нерівними обрисами по краях підійде недбалий, вільний стиль зачіски. Розподіліть по волоссю засіб для фіксації. Притримуючи пасма руками,надайте їм потрібну форму за допомогою фена. Висушивши волосся, окремі пасма виділіть воском.

Можна створити один із стильних молодіжних варіантів зачіски для короткого волосся фото: при сушінні волосся на потилиці і з боків потрібно підняти вгору і, надавши їм безладний вигляд, закріпити засобом для сильної фіксації; попереду пасма слід залишити прямими.

Базова форма стрижки "боб" так само, як і каре,не втрачає своєї популярності з плином часу. Їй віддають перевагу багато світових знаменитостей. Бріджит Бардо, Мірей Матьє, Вікторія Бекхем і навіть жінка, що перевернула в 20-м столітті весь світ жіночої моди, Габріель Шанель, зупинили свій вибір саме на цій стрижці.

Боб дозволяє додати об'єм тонкому волоссю,але також прекрасно підходить і для густих. Такі зачіски для короткого волосся фото можуть бути виконані в різних варіаціях: вони можуть бути об'ємними або гладкими, прямими або «рваними», ступінчастими, багатошаровими. Укладання «бобу» робиться дуже просто.

Проділ можна зробити строго по центру або зрушити убік.Щоб зачіски для короткого волосся фото придбали додатковий обсяг, потрібно зробити легкий начісування біля коріння волосся. Відмінно виглядає варіант, коли підгин потиличних пасом зроблений назовні, а бічних - всередину. Кінці пасом можна підкреслити фіксуючим воском. Крім того,такі зачіски для короткого волосся фото виглядають чарівно з легкої хвилястою укладанням.

На основі «бобу» можна створити стильну вечірню зачіску. Для цього потрібно відокремити кілька пасом попереду, з боків і по верху потиличної зони. Решта волосся необхідно висушити феном, злегка надаючи їм прикореневій обсяг великої щіткою. Верхні пасма з потилиці слід завити у вигляді акуратних локонів і укласти поверх висушених волосся.Пасма волосся попереду і з боків розділіть проділом у вигляді зигзага і висушіть, роблячи легкий вигин всередину. Елементи зачіски можна виділити воском і всілякими модними аксесуарами.

Додати коментар


Захисний код
Оновити