Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Укладання волосся середньої довжини

Укладання волосся середньої довжини на кожен день - це не віддача стильним напрямками, а метод, за допомогою якого можна висловити особисту індивідуальність, що вимагає певного кроку в облаштуванні особистого іміджу. В даний час навіть безлад творчого плану на голові необхідно добре продумати, не залежно від того, що він виглядає просто,недбало, ніби і укладання немає. Дана особливість щоденного укладання виділяє нашу особистість, знаходиться в гармонії з одягом і підходить до обстановки. Інша річ - це укладання волосся середньо довжини на свято, стрижка для «виходу» - у цей час можна бути яскравою, оригінальною, захоплюючій, можлива і допомога фахівця,укладку можна сформувати і власноруч, оскільки набір препаратів для укладання дає можливість виконати це без зайвих витрат.

 

До того, як визначиться з довжиною пасом, потрібно все обдумати - чи вийде у вас постійно доглядати і укладати волосся певної довжини.

Коротка зачіска

Коротка зачіска являє собою сприятливий варіант для зниження витрат по часу на укладання, але потрібно пам'ятати, що саме коротке волосся акцентують на собі увагу, а значить і укладання повинна бути акуратною і продуманою. Рішенням на кожен день, із застосуванням фена і гребінця у вигляді скелета,є укладання з деякою кількістю мусу. Для додання деякого об'єму волосся потрібно підняти біля коріння, завдяки чому є хороша форма. При досить маленькою довжині волосся можна взагалі не застосовувати фен, накласти трохи пінки, виконати необхідний напрям для волосся, а далі почекати поки вони висохнуть.Урочистий варіант - це пригладжена зачіска з використанням гелю, або скуйовджене, застосувавши для цього віск або помаду. Також можна чубок зробити гладкою, а іншу частину потрібно розтріпати.

Волосся середньої довжини і укладання волосся середньої довжини

 

Середні волосся повинні отримати достатню кількість уваги при укладанні. Укладання волосся середньої довжини робиться легко своїми руками. Її можна зробити більш різноманітною, кінчики або всередину, або зовні, що можна отримати за допомогою круглої гребінця і фену.Привабливості в такій справі як укладання волосся середньої довжини, надає образу проділ навскоси. Для недбалого обсягу потрібні великі бігуді. Використовуючи фен коріння потрібно сушити так, щоб голова була нахилена вниз для збільшення прикореневого об'єму. Щоб вийшла гарна укладка волосся середньої довжини,потрібно взяти засіб спеціально для гарячої укладання і щипцями. Щипцями, діаметр яких досить великий, потрібно взяти кінчик, а потім, закрутити його. За допомогою невеликого діаметру можна створити гарні хвилі, якщо щипці будуть перебувати у вертикальному положенні. Додатковими засобами, які потрібні якщо ваша мета -укладка волосся середньої довжини виступлять легкий мус, за допомогою якого можна зберегти обсяг, або лосьйон, який використовується для гарячої укладання.

Довгі пасма

Довгі пасма з прямими кінцями є вже укладанням, але тільки якщо вони чисті і з блискітками. Можливі різноманітні комбінації з кінським хвостом: з чубчиком, яка опущена на лоб, або забрана за допомогою невидимки і піднята. Може бути і наступна укладка волосся середньої довжини. Можна використовувати тільки тоненьку гумку,або по контуру обернути локон. Рівний пучок і пасмо, яка вибивається біля чола - це прекрасний варіант для цінителів затишку і стильною недбалості. Як укладка волосся середньої довжини для ділової леді можлива повна рівна укладка, із застосуванням гелю, а також для блиску спрея.Класичний «каскад» на досить довгому волоссі виглядає не особливо акуратно, якщо не виділяти правильно «сходинки». Їх можна завити за допомогою великих бігуді або щипців, які мають великий діаметр.

Чубчик і укладання волосся середньої довжини

Чубчик являє собою окрему зону стрижки. Зараз модна щільний чубчик, яка потрапляє на очі.Препарати, які можливо накласти на чубок такого плану - спрей, який надає блиску, або ж помада спеціально для укладки для того, щоб укладання волосся середньої довжини зберігала форму. Чубчик обробляти за допомогою гелю і мусу не потрібно.

Коли нам потрібна укладка волосся середньої довжини в домашніх умовах, найчастіше,ми хочемо повторити роботу майстра. Але призвести це не завжди можна, також фахівець добре розуміє, що повинно бути в результаті, а ще знає, як отримати цей результат. Таємниці фахівців не так вже й складні, але при цьому не всі знають, як виконується правильна зачіска на пасма з середньою довжиною.

Шампунь і укладання волосся середньої довжини

Його підбирають так, що враховуються проблеми з шкірою голови, але не пасом. Щоб чистота була максимальною, потрібно волосся мити кілька разів. Потрібно добре вимити шампунь, а потім, віджати пасма. Кондиціонер або бальзам видавлюють в руку, після чого він розділяється між локонами і втирається за допомогою масажу.Бальзам накладати на коріння не потрібно. Кілька разів за тиждень необхідно застосовувати маску, за допомогою якої можна замістити кондиціонер. Всі препарати потрібно добре вимивати і не ходити з ними цілу ніч, якщо даних свідчень немає в інструкції. З таким доглядом буде виходити завжди блискуча укладка волосся середньої довжини.Препарати для зачіски накладають на мокрі, трохи висушені за допомогою рушника пасма. Запам'ятайте: універсальних препаратів для хорошої укладання немає. Наприклад, для отримання обсягу необхідно засіб для обсягу накладати на коріння, а на кінці і середину волосся - вільний крем, що протистоїть пухнастості. Якщо хочете накрутити пасма,то потрібен спрей, який сприяє завивці, якщо ж потрібно витягнути, то спрей спеціально для гладкості. Якщо мета укладання волосся середньої довжини з об'ємом біля коренів, а інша довжина волосся повинна залишатися прямій, то використовується спрей, який призначений для прикореневого об'єму. Він наноситься на коріння, а вони, в свою чергу,піднімають за допомогою гребінця, просушиваются феном, на кінці і середину волосся наноситься термозахист спеціально для випрямляча, а далі вирівнюються за допомогою прасування. Якщо ж волосся жорсткі, то потрібно застосувати крем для волосся, які пошкоджені. Вони розподіляються по всій довжині пасом. Коли укладання волосся середньої довжини закінчена,потрібно нанести масло не тільки на кінчики, а й на середину.

Гребінець і щітка

Діаметр гребінця має пряму залежність від довжини волосся. У неї повинна бути також і жорсткість у щетини. Невеликий набір з гребінців для спеціальної укладання - «риб'яча кістка», за допомогою якої формують кореневої обсяг, а також «браш» - для полірування пасом по всій довжині. «Браш» підкладають під локон, а потім прокручують пару раз, щоб витягнути.До того часу поки укладка волосся середньої довжини не буде виходити професійно, досить високі температури для прасування підбирати не можна, застосовуючи фен, віддавайте вибір зручної швидкості, за допомогою якої можна просто подужати локони: не пересушити, а також отримати рівні, красиві і акуратні волосся.

Фен повинен бути розташований паралельно до гребінця, адже саме так повітря не буде мати направлення з кутом в 90 градусів. Тепле повітря має проходити паралельно локонам. Оскільки саме цей елемент є головною таємницею хорошою зачіски для волосся, які мають середню довжину. Укладання волосся середньої довжини робиться так,що локон «полірується», завдяки чому лусочки прикриваються, а волосся стає блискучим, але не пушатся. Направляючи повітря, починаючи від кінця локона і до кореня, лусочки починають відкриватися, а це доповнює пухнастості. На волосся потрібно наносити термозахист, оскільки вона зберігає від негативного впливу від гарячих пристроїв.

Додати коментар


Захисний код
Оновити