Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як підстригти чубчик

Як підстригти чубчик - питання популярний, адже чубчик - це основа зачіски. Відмінна укладання є запорукою успіху і прекрасного настрою. І таємницею не є те, що представниці прекрасної статі люблять проводити експерименти з тонами своїх пасом, квітами, підрізати їх і ростити, а також робити різноманітні укладання на своїй голові ...Також досить важливим елементом в укладанні стильної дівчини є чубчик. Якого плану чубок віддати перевагу, як її добре укласти, а також самостійно підстригти чубок, ми зараз і обговорюємо. Таким чином ...

 

Яку підібрати і підстригти чубок?

1) Довга навскоси, універсальна - вона прикрасить тих, хто має овальну,круглу або квадратну форму обличчя, зробивши його більш пропорційним.

2) Якщо підстригти довгу чубок правильної геометричної форми, то вона звузить тривалий особа прямокутної форми, а також візуально зробить великий підборіддя більш м'яким.

3) Чи можна підстригти чубок такого плану. Щільна, об'ємна, однієї сторони до іншої чубчик підходить тим, У кого вузьке обличчя. Не можна робити тим, у кого кругла форма обличчя.

4) Коротка чубчик не підходить тим, у кого об'ємні вилиці, а також великий лоб. тому придивіться до себе перш ніж підстригти чубок.

5) Рівна чубчик, яка досягає брів, йде абсолютно всім.

Також, здійснюючи вибір чубчика, думаючи як підстригти чубок,необхідно враховувати вік жінки і її зростання. Дівчата маленького росту не повинні робити об'ємні і начесали чубчика, для високих дівчат і щільних не підходять надмірна гладкість, оскільки голова буде маленькою і диспропорційною.

Як підстригти чубок, якщо волосяний покрив у вас:

1) Тонкий, то радять підстригти щільну чубок,початок якої йде від верхівки, вище межі волосся. Це додасть зачісці щільності і об'єму.

2) Кучерявий, не можна підстригти створювати щільну чубок, оскільки виникають складнощі з укладанням. Краще зробити більш рідкісну чубок, яку укласти на одну сторону.

3) Непокірливий і жорсткий. Не можна робити короткі чубчика, так як волосся будуть стирчати. Оптимальний варіант - це негуста чубчик, довжина якої середня.Як підстригти чубчик щоб вийшла гарна зачіска

Рівні пасма потрібно сушити феном, напрямок якого зверху до низу, при цьому потрібно виконувати рухи гребінцем. Якщо чубку потрібно надати обсягу, то потік повітря повинен слідувати в корені.

Неслухняне волосся потрібно готувати перш,ніж укладати: на пасма потрібно нанести крем або сироватку спеціально для жорсткого волосся. Потім, вчиняється фіксація в необхідному положенні.

Волосся, які в'ються, спочатку розгладжують, використовуючи для цього спеціалізований крем, що має назву розгладжує, після чого їх укладають за допомогою круглої гребінця.Головним ворогом чубчика є вогкість

Після того, як стильна чубчик сформована, необхідно її зберегти протягом усього дня. Коли зважитеся підстригти чубок, будьте готові до того, що найбільшу небезпеку становить вологість, яка підстерігає укладку на вулиці. Якщо волосся схильні до пухнастості, а також в'ються в сиру погоду,особливо це стосується тонкого волосся, а також волосся, які вимиті перед тим, як належить вихід на вулицю, то їх необхідно покривати антифризом, препаратами для виправлення, використовувати різноманітні кондиціонери.

Ще одна проблема, яка вас чекає якщо ви вирішили підстригти чубчик - це пересихання волосся,які страждають від теплого повітряного потоку, наприклад, фен, від сонячного випромінювання або солоної води. Для того щоб їх убезпечити, необхідно застосовувати такі засоби, у яких є здатність до змісту вологи у волоссі, потрібно пам'ятати від масках і бальзамах.

Отже, розглянемо як підстригти чубок:

1) Беремо найбільш гострі ножиці,які можна знайти вдома.

2) Виділяємо з усіх волосся чубок, а іншу масу заколюємо таким чином, щоб вони не створювали перешкод і не змішувалися разом з чубчиком.

3) Стрижка виконується лише на сухі пасма. Інакше, зрізавши вологу чубок, ви побачите, що відрізали досить багато: висихаючи, волосся постійно піднімаються.4) Зважуючись підстригти чубок самостійно, потрібно залишати кілька сантиметрів про запас в тому випадку, якщо волосся в'ється, оскільки кучерики завиваються в локони, а потім, піднімаються.

5) Якщо хочете підстригти чубок, пам'ятайте, що стригти потрібно акуратно, рух ножицями повинні відбуватися під кутом, який дорівнює 45 градусам,беручи маленькі прядки, зрізаючи їх по немногу.

Це практично всі поради, які можна дати тим, хто любить експериментувати і бажає підстригти чубок. Ще в якості рекомендації: перед тим, як обрізати волосся, знайдіть досить корисну програму, яка має назву «Стиліст». З її допомогою можна переглянути будь-які результати,навіть непередбачувані, по закінченню своїх експериментів. Але первісна рекомендація, про яку не можна промовчати - довіртеся фахівцеві, так як будь-яке неправильний рух може принести тривалий час з поганим настроєм і депресію з причини того, щоб була здійснена маленька помилка. Воно того варто?

Додати коментар


Захисний код
Оновити