Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Рваний чубок

Рваний чубок додає в образ певну родзинку. В області краси, а також творчості перукарів нинішній рік і далі відповідає стильному напрямку минулого року - рваний чубок знаходиться на вершині популярності. Оскільки тільки чубчик дає укладанні повітряну грайливість або ж закінчують виконаний образ,який привнесений фахівцем для даної зміни.

В даний час велика кількість зірок Голлівуду ходять з чубком і не хочуть з нею розлучатися навіть для зміни стилю, нужду в якому задає шоу-бізнес. Як приклад можуть послужити такі зірки: Патриція Каас, Джессіка Альба, а також наші зірки: Лайма Вайкуле,Наталія Варлей або Ірина Слуцька.

З якої причини рваний чубок має таку популярність? Спочатку тому, що чубчик надає безпосередність - можна тільки додати недбалу ассиметрию укладанні і образ буде кокетливим, а також подарує гарний настрій. Довга рваний чубок, яка досягає брів, оснащують дівчину діловитістю,солідністю, виділяючи її своєрідний стиль. Підбір чубчика відбувається без урахування рівності, довжини або ж хвилястості волосся. Основне - це підібрати образ і обов'язково відповідати йому. Запам'ятайте, що рваний чубок надає молодості, а також привносить новизни і свіжості образу.Які ж нині вимоги до укладання? Укладання повинна бути натуральною, тому потрібно волосся містити в здоровому стані, застосовувати тільки мінімальна кількість хімічних препаратів або ж використовувати препарати по догляду за пасмами. Пам'ятайте, що основне в укладанні з чубчиком, в тому числі такий як рваний чубок - це простота.Рваний чубок, яка прикриває очі, не така вже й популярна. Чубчик приймає різноманітні форми, з рваними кінцями, бути пригладжену або ж щільну - у вигляді навісу. Довжина для стильної чубчика перебувати в проміжку починаючи від брів і вгору. Фахівці надають пару варіантів для стильних укладок з чубчиком,куди входить і рваний чубок: укладання у вигляді шарів або ж ступенів в комбінації з пригладженої рівною чубчиком, рваними кінчиками або косою. Все це залежить від того, що більш прийнятно для форми вашого обличчя. Ще відомі зачіски каре і «боб». «Боб» можна зробити більш свіжим, якщо рваний чубок буде і з різною довжиною.Після закінчення укладання і вибору потрібної форми чубчика, потрібно виділити час на макіяж. Рваний чубок як і інша пов'язана з губами. Якщо за допомогою чубка закривається лоб, то губи не повинні бути блідими. Оскільки ви втратите яскравість, а також залишитеся непоміченою для натовпу.

 

Рваний чубок і цього сезону залишається актуальною. Стильними є довгі й рівні чубчика, але вони при цьому щільні і закривають брови. А ось несиметричні і короткі чубчика вже не так модні. В стильній чубку можуть бути пасма не тільки різних тонів, але і різноманітної довжини. Рваний чубок така не повинна бути схильна филировки, рівні,неначе відрізані швидко за допомогою ножиць перукарем пасма, виглядають модно і гостро. Довгі чубчика заколюють за допомогою прекрасних аксесуарів спеціально для пасом. Зараз модні стрічки, різні обідки і шпильки. Цікаві та урочисті аксесуари добре приймаються. Стильну довгу чубок, навіть таку як рваний чубок,можна розподілити за допомогою рівного проділу і заколоти з двох сторін або ж закрити за допомогою обідка.

 

Не залежно від стильних напрямків, перукарі, а також стилісти дають пораду дівчатам не йти прямо за модою. Для правильно підбору чубчика потрібно враховувати такі параметри: відтінок волосся, їх структура, зачіска, загальний стан і форма обличчя.Наприклад, дівчатам з невеликим особою стильні нині довгі чубчики застосовувати не можна, оскільки вони візуально зменшують невелике обличчя. Краще віддати перевагу недовгу чубок, у якої порвані краю - рваний чубок. Для дівчат з овальної або круглою формою обличчя йде коса недовга рваний чубок, іноді, можна і традиційну - у вигляді дуги,щоб пропорції обличчя були рівними. Дівчата, у яких вузьке обличчя, підходить щільний чубчик, адже вона візуально збільшує обличчя. Зробити більш м'яким важкий підборіддя можна за допомогою негустий чубчика, яка зливається із загальною кількістю волосся. Для звуження великих скул і округлення прямокутного особи потрібна тривала і негуста чубчик.

Догляд за чубчиком

Просто обстригти чубок, мало, потрібно ще постійно укладати і доглядати за нею. Пощастило більше тим, хто є володаркою рівних пасом, тому що їм легше зробити укладання, потрібно тільки трохи витягнути чубок, а також висушити її за допомогою фена. На жорсткі і надто щільні волосся потрібно спочатку накласти деяка кількість засобу для укладання,а при сушінні, використовуючи для цього фен, волосся потрібно трохи підкручувати всередину. Дівчата, у яких волосся в'ється, на укладання чубчика потрібно витратити трохи більше часу, оскільки їх потрібно витягнути, застосувавши фен і щітку, а також вживши засоби для укладання.

Для того щоб рваний чубок була покладена можна, звичайно, застосувати віск або ж мус, але в невеликій кількості. Не потрібно використовувати велику кількість, оскільки навіть якщо волосся чисті, то все одно будуть здаватися забрудненими. Укладати чубок можна за допомогою спрею, так як він не склеює пасма, а також прекрасно тримає чубок протягом дня. Досить популярні кондиціонери, які не змиваються,а також силіконові сироватки, адже вони виконують натуральну фіксацію і дарують волоссю блиск і здоров'я.

Додати коментар


Захисний код
Оновити