Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Зачіски з довгим чубчиком

Зачіски з довгим чубчиком особливо подобаються молодим дівчатам. Сьогодні існує безліч варіантів зачіски з довгою чубчиком, актуальність яких зростає все більше. Однак, за словами досвідчених перукарів, зачіски з довгою чубчиком підходять далеко не всім. Якщо Ви хочете підкреслити свою індивідуальність, посилити красу обличчя і, можливо,приховати якісь недоліки, не варто слідувати мінливої ​​моді беззаперечно. Разом зі стилістами Ви можете вибрати той варіант зачіски з довгою чубчиком, який підійде саме Вам. Залежно від форми, зачіски з довгою чубчиком можуть візуально розширити або витягнути овал обличчя, збільшити або зменшити щічки, пом'якшити риси обличчя,врівноважити пропорції, згладити квадратний підборіддя і широкі вилиці.

 

Зачіски з довгим чубчиком підходять для будь-якої довжини волосся: їм можуть супроводжувати як довгі, так і среднедлінние локони. У коротких стрижках чубчик практично завжди є невід'ємним елементом. Але ключовим моментом будь-якої зачіски з чубчиком є ​​не довжина волосся,а їх стан. Яка б форма чубчика ні увійшла в моду, важливо, щоб волосся зберігали здоровий і доглянутий вигляд.

У новому сезоні на зміну укороченим асиметричним чубчик в моду входять довгі прямі зачіски з довгою чубчиком. Густі гладкі чубчика починаються майже від самої верхівки і доходять до верхньої повіки, закриваючи брови.Зріз чубчика - сувора рівна лінія. Ніякої філіровкі, ніяких плавних переходів - тільки різкість і чіткість. Якщо колір такої чубчика доповнити різними відтінками, а довжину пасом зробити нерівномірною - можна створити справжній шедевр перукарського мистецтва, втілення стилю і креативу!Протягом десятиліть не виходять з моди класичні жіночі зачіски з довгою чубчиком каре, паж, боб, Сессун, для яких спочатку основним моментом була рівна пряма чубчик. Проте з часом і зразки класики піддаються змінам. У відповідності з модними віяннями стилісти робили чубок об'ємної або гладкою,рівною або «рваною» по краях, прямий або асиметричною, подовжували або укорочували з боків, завивали або, навпаки, випрямляли. Зараз дуже популярні стрижки боб зовсім без чубка. Але, наприклад, для «пажа» це основний елемент, без якого ця стрижка неможлива.

 

Серед тих, хто любить зачіски з довгою чубчиком неможливо не помітити юних послідовників емо-стилю. Молоді люди миттєво привертають увагу своїм яскравим зовнішнім виглядом. Назва субкультури походить від англ. emotional - «емоційний». Все в їх образі, від шкарпеток черевик до кінчика чубчика, «кричить» про переповнюють їх емоціях. Дійсно,емо хлопчики й дівчатка воліють експресивні зачіски з довгою чубчиком, хаотично скуйовджене волосся яскравих кольорів. Але головним атрибутом будь емо-зачіски є чубчик. Густа і довга, вона зазвичай укладається на бік, закриваючи при цьому половину обличчя. Звичайно, ніхто не дотримується точних стильових приписів,але найчастіше зачіски з довгою чубчиком емо юнака чи дівчини вибирають з косою чубчиком або прямої з «рваним» ефектом, головне, щоб вона не була короткою. Емо-чубчик укладається за допомогою гелю, лаку або інших фіксуючих засобів. Можна зробити її гладкою або додати їй злегка розпатланий вигляд.

Сучасна мода забула ті часи, коли жінки носили зачіски з довгою чубчиком з об'ємними начосом, залитими лаком. Зараз все відбувається з точністю до навпаки: чубок все частіше випрямляють, а для укладання практично не використовують ніяких коштів.За допомогою щітки і фена злегка вологу чубок «витягують» і залишають абсолютно прямий або злегка підкручування всередину кінчики волосся. Засіб для укладання можна наносити на волосся тільки в найменшій кількості, так, щоб волосся не склеювалися і не втрачали свій природний вигляд. Не обов'язково постійно носити чубок в одному і тому ж вигляді.Ви можете розібрати її на проділ (такий варіант часто використовується при створенні вечірніх зачісок), укласти з боків за допомогою фіксуючих засобів або різних декоративних аксесуарів. Якщо Вам раптом захотілося відкрити лоб, довгу чубок можна прибрати назад обідком.

 

Питання про вибір чубчика - суто індивідуальний. У той час, коли мода диктує свої правила, не можна забувати про власні переваги та особливості. Найчастіше чубчик - це стильний і ефектний елемент зачіски. Але, необхідно пам'ятати, зачіски з довгою чубчиком підходять не всім. Чубчик візуально зменшує лоб,тому жінкам з невисокими лобами набагато краще носити відкриті зачіски. У такому випадку, за порадами стилістів, акцентувати увагу слід на проділі. Ретельний індивідуальний підхід дозволить Вам виглядати модно і актуально, незалежно від наявності або відсутності чубчика у Вашій зачісці.

Додати коментар


Захисний код
Оновити