Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Чубчик для круглого обличчя

Чубчик для круглого обличчя - елемент зачіски, що вимагає обережності. У добірці зачіски з круглим обличчям необхідно враховувати той факт, що до круглого обличчя підходять не всі типи челок. Чубчик підбирається дуже ретельно, правильний вибір чубчика може перетворити кругле обличчя в овальне.

 

ДЛЯ КРУГЛОГО ОБЛИЧЧЯ чубчик підійде наступного ВИДУ:

1.Дуже добре смотрімтся чубчик для круглого особи до середини чола. При такій чубку необхідно злегка заховати вуха волоссям.

2. Довгі чубчика з невеликою ступінчастою структурою мабуть витягне обличчя. При укладанні таких зачісок і особливо чубчика не слід сильно захоплюватися засобами укладання. Натуральна пишність волосся допоможе подовжити вигляд обличчя.

3.Чубчик для круглого обличчя найбільш підійде у вигляді легких пір'їнок, яка приховає круглоліцесть.

4. Якщо у вас коротка стрижка, то необхідно мати повітряні зачіски і стрижку. Такі зачіски надають дуже велике розширення обличчя.

5. Для круглого обличчя чубчик повинна бути якомога більше проріджені. Рідкість чубчика створює ефект овалу обличчя.

6.Обов'язковою умовою має бути факт скошеної чубчика, якщо вам потрібна чубчик для круглого обличчя.

7. Відсутність чубчика збільшує обсяг особи, а якщо ви є володаркою довгого волосся, то вам підійде злегка прибрані назад волосся.

Підбивши підсумок, необхідно знати,що для круглого особи необхідно створити зачесане назад зачіску або багаторівневу ступінчасту структуру, яка приховає вуха. Для круглого обличчя, слід уникати кучерів і великого обсягу.

Якщо у вас кругле обличчя, то не турбуйтеся, більше 70% жінок з круглим обличчям. Але якщо все ж вам не подобатися ваше обличчя то даний матеріал для вас.Ваша головна мета - це домогтися подовження обличчя за допомогою зачіски, за допомогою такого елемента як чубчик для круглого обличчя.

Ви повинні пам'ятати, що найбільша вміння жінки - це з умінням приховати свої недоліки. Клеопатра була не дуже красива, але для багатьох вона стала ідеалом краси. Чубчик для круглого обличчя допоможе вам скорегувати форму обличчя.

М'які хвилясте волосся зможуть відвернути від вашого круглого особи погляди. Головне в такій зачісці - форма і вид локонів зачіски. Правильно підібраний розмір локонів може збільшити візуальний вигляд обличчя.

ЩО ТРЕБА ЗНАТИ, ЯКЩО чубчик ДЛЯ КРУГЛОГО ОБЛИЧЧЯ - ВАШ ВИБІР

Як подовжити обличчя:

1. Каскад в зачісці збільшить довжину вашого обличчя.

2. Стрижка волосся трохи нижче підборіддя візуально подовжує вигляд обличчя, при цьому сильно короткі стрижки навпаки більш округлюють обличчя.

3. Чубчик для круглого особи повинна бути до середини чола, а якщо чубчик відсутня,то у вас повинні бути довге волосся.

Якщо такі зачіски для вас екстрим, то краще спробувати наступні зачіски:

1. Необхідно отрост довгу чубок і зробити її ступінчастою.

2. Непогано буде виглядати чубчик для круглого обличчя довга з підстриженими різної довжини кінчиками.

3. Не дуже густу чубок краще всього филировать.

4.Якщо у вас коротка чубчик, то найкраще її зачесати набік.

Багато хто вважає, що кругле обличчя не найкращий варіант для жінки. І нема чого засмучувати, якщо у вас кругле обличчя. При правильно підібраною зачісці легко домогтися правильного виду, який буде залучати до вас.

Як обирати чубчик ДЛЯ КРУГЛОГО ОБЛИЧЧЯ?

У нашому житті не треба навіть виходити з квартири, що б підібрати собі зачіску або форму чубчика. У мережі інтернет дуже багато різних сайтів з фото зірок, вам досить вибрати схожу на вас і вибрати собі зачіску. Але все одно потрібно вибір за своїми особистими особливостям.

Що б дізнатися кругле чи ні у вас обличчя,то вам необхідно вимірювати відстань між підборіддям і початком чола і вилицями особи, якщо розміри співпадають, то ваше обличчя округлої форми. Тепер все вирішено і ми можемо подовжувати обличчя за допомогою чубчика.

Додати коментар


Захисний код
Оновити