Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Зачіски за допомогою плойки

Зачіски за допомогою плойки відомі жінкам давно. З давніх часів жінки вдавалися до різних способів, що б добитися гарних витких волосся. Наприклад, жінки Єгипту накручували волосся за допомогою дерев'яних паличок, на палички накручувалися мокре волосся і сушилися на сонці. Сучасним жінкам в накрутці волосся набагато легше,для цієї дії жінки використовують плойку і створювали різні зачіски за допомогою плойки.

 

Плойка входимо в будь перукарні набір сучасної жінки. В даний час, коли кожна хвилина на рахунку, плойка незамінний інструмент для додання волоссю об'єму і приголомшливою зачіски за допомогою плойки.Сьогодні жінка накрутила волосся кінчиками на верхівку, а завтра достатньо ці кінчики злегка пригнути до низу і у вас знову новий імідж. Для жінок з зачіскою кає, дуже підійде завивка волосся кінчика вгору. Такий вид завивки дуже підкреслить ефект вашої зачіски за допомогою плойки. Для зручності, плойка повинна знаходитись завжди під рукою.Раптом доведеться несподівано змінити стиль зачіски за допомогою плойки.

Користуватися плойкою дуже легко, для початку завивки необхідно натиснути на ручку плойки і захопити плойкою невеликий локон волосся і почати накручувати локон. Великі пасма брати не слід т.к. вони будуть погано тримати обсяг завивки. Для того, що б не пошкодити волосся,необхідно тримати волосся накрученими на плойки не більше 20 секунд. По закінченні завивки необхідно нанести на укладання захисний засіб введенні спрея.

В даний час на прилавках магазинів представлена ​​величезна кількість плойок. Вибір залежить від фінансів на які ви розраховуєте.За ваші гроші консультант покаже вибрати відповідний варіант для вашого волосся, яким ви будете створювати гарні зачіски за допомогою плойки.

При покупці плойки необхідно підібрати варіант для саме вашого типу волосся і яка була б зручна для вас.

Більшість плойок мають антивідблисковий і який відновлюється дії, мають широкий асортимент насадок і пристосувань для укладання волосся.

Необхідно пам'ятати, що навіть саму ідеальну зачіску необхідно змінювати. Одноманітний стиль швидко набридає. Плойка допоможе вам створити завжди новий стиль зачіски за допомогою плойки на дому.Найвідоміша і використовувана насадка для плойка є гофре, вона створює хвилі в ваших локонах. Залежно від насадки, хвилі можуть бути великими або дрібними. Пасма з хвилею ідеально підійдуть для вечірки. Дрібні хвилі в зачісці можна підкреслити дрібними блисками або спеціальними фарбами.Шанувальники всього універсального можуть підібрати для себе універсальну плойку-фен. За допомогою даного пристрою можна буде і висушити і накрутити волосся. У комплект такої плойки входить безліч насадок, які допоможуть досягти потрібного ефекту і зробити запаморочливі зачіски за допомогою плойки.

Додати коментар


Захисний код
Оновити