Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Зачіски за допомогою бігудів

Зачіски за допомогою бігудів дуже популярними були завжди.

1. Накрутка зачіски за допомогою бігуді повинна проводитися на злегка зволожене волосся. Якщо накручувати бігуді на сухе волосся, то зачіска не буде тримати необхідну форму. Накручування волосся на мокре волосся так само не бажано. При накладці бігуді на мокре волосся,волосся можуть бути пошкоджені.

 

2. Ніколи не можна сушити накручені на бігуді волосся феном. Цю рекомендацію часто порушують через брак часу. Але за поспіх ви можете поплатитися, через сушіння феном волосся стає млявими і сухими, що призводить до їхнього випадання. До того ж, локони які були висушені феном не так довго тримають свій обсяг.Це потрібно пам'ятати, виконуючи зачіски за допомогою бігуді.

3. Нині вибір різний косметичних препаратів для укладання досить великий. Але найефективнішим є пінка для волосся. Володіючи легкістю і ніжністю, пінка зраджує обсяг волоссю і зберігає його на довгий час. Але і при використанні пінки є підводні камені.Дуже важливо правильне дозування пінки для укладання. Наприклад, для короткого волосся досить пінки розміром з волоський горіх. Для волосся більш довгих необхідно взяти пінки з два волоських горіха. І для укладання довгого волосся необхідно взяти кульку піни з персик.

Сучасні засоби по догляду за волоссям є надійним помічником для жінок.Косметичні засоби допомагають доглядати за волоссям і захищати волосся від несприятливих зовнішніх факторів, в тому числі і тих, які створюють зачіски за допомогою бігуді.

Для укладання волосся і створення зачіски за допомогою бігуді, як це виконую в дорогих перукарень, то вам необхідно мати у себе в наявності шпильки і гребінь.Приступаючи до виконання зачіски за допомогою бігуді, необхідно зволожити волосся, потім за допомогою гребеня необхідно відокремити невелику пасмо і потім щільно закрутити пасмо в бігуді. Закручуючи пасма в бігуді заколюйте волосся шпильками під кутом в 45 градусів до голови.

При покупці бігуді зверніть свою увагу на подання розміри бігуді. Маленькі бігуді використовуються для короткого волосся, середні - для зачісок середньої довжини, великі бігуді використовують для довгого волосся. Для зручності можна купити бігуді всіх розмірів для створення комбінованої зачіски.

У величезній різноманітності необхідно вибирати бігуді,які найбільш підходять до вашого типу волосся.

Звичайні бігуді з пластику - це класичні бігуді для вирішення проблеми звичайної укладки. Їх перевагою є простота і зручності використання.

Бігуді з гуми являють собою гумові бігуді неправильної круглої форми.Такі бігуді злегка овальні і тому додають волоссю свій незвичайний обсяг і завивку. Для домашнього використання даний тип бігуді не підійде тому для його освоєння необхідна практика. Частіше робіть зачіски за допомогою бігуді.

Ідеальним варіантом після хімічної завивки стануть металеві бігуді,що допомагають зробити відмінні зачіски за допомогою бігуді. Після використання хімічних препаратів волосся добре реагують на метал і відмінно піддаються укладанню металевими бігуді.

Є ще такий вид бігуді як термобигуди. Такий вид бігуді заощадить масу часу, але при цьому не дуже добре позначиться на здоров'ї ваших волосся.Для зменшення негативного впливу від такого виду бігуді потрібне використання спеціальних косметично препаратів. Даний вид бігуді підійде жінкам з важким волосом, що погано піддається укладанню, але проте Джелал носити зачіски з допомогою бігуді.

Такий вид бігуді як електробігуді найшкідливіші для волосся спосіб укладання волосся.Такий вид бігуді краще всього використовувати в рідкісних випадках, коли немає часу на інший вид укладання, а без зачіски за допомогою бігуді не обійтися.

Зачіски за допомогою бігуді хороші тим, що бігуді на липучках дуже хороші при використанні, вони не залишають на волоссі заломів.Для використання даних бігуді не вимагається особлива добірка якості волосся. Для укладання підійдуть волосся будь довгий і будь-якої якості жорсткості. Є невелике «але» при використанні даних засобів укладання, волосся стає ламким і частенько залишаються на липучках.

Зачіски за допомогою бігуді можна Джелал ще за допомогою "бумерангів".«Бумеранги» так само не вимагають певних якостей волосся. Вони на все 100% безпечні і прості. Але для їх використання необхідна практика.

Деякі хитрощі укладання зачіски за допомогою бігуді

Для створення об'ємної зачіски необхідно обов'язково підняти волосся до потилиці і зробити невеликий начісування.Довге волосся при доданні їм достатнього обсягу виглядатимуть дуже ефектно і потрясно, якщо після зняття волосся з бігуді локони акуратно розчесати і залити лаком.

Так само непогано виглядає, якщо пасма, після зняття з бігуді, що не розчісувати, а відразу зафіксувати шпилькою і залити лаком до отримання ефектною зачіски за допомогою бігуді.Для збереження здоров'я волосся, періодично потрібна консультація фахівця, який порадить той чи інший варіант догляду за волоссям.

Підходячи до вибору бігуді необхідно знати той факт, що при використанні металевих бігуді, волосся буде електризуватися і кінці стануть дуже швидко секти.Дерев'яні бігуді необхідно використовувати не більше семи разів тому при подальшому використанні вони будуть бруднити волосся.

Бігуді на липучках виконані з нешкідливих матеріалів, але вони посилюють ламкість волосся.

Найактуальнішими бігуді є пластмасові бігуді, які є гігієнічно чистими і практичними у використанні.

Додати коментар


Захисний код
Оновити