Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Укладання феном

Укладання феном - один з найпоширеніших способів, щоб привести волосся в порядок. Цей прийом гарний тим, що впливає на волосся будь-якої довжини, проте має певний вада - укладання феном вимагає бездоганної стрижки, так як фен може підкреслити стильність зачіски, а може і з головою видати всі проблеми стрижки.Ще однією позитивною стороною укладання феном є можливість створення нових варіантів відомих зачісок, при яких волосся зберігають свіжість, рухливість і прекрасну природність.

 

Укладання феном має кілька тонкощів. Одна з них полягає в тому, що волосся біля коріння попередньо змочуються пінкою для укладання або гелем.У цьому випадку зачіска набуває більшої стійкість до зовнішніх негативних впливів (простіше кажучи, довше тримається) і стає більш пишніше. За рахунок того, що укладання феном підводить волосся, створюється ефект більшого об'єму. Особливо помітний ефект при використанні фена для тонких і не дуже густого волосся.

Першою стадією,яку має на увазі правильне укладання феном є миття і стрижка волосся. Підстрижені чисте волосся дуже добре і правильно вкладаються.

Обов'язково необхідно користуватися феном з різними ступенями нагріву, в комплект якого входять кілька варіантів насадок. Що стосується тонкого волосся, то з-за їх підвищеної чутливості до нагрівання їх краще сушити холодним феном. Це, звичайно, зажадає трохи більше часу, але допоможе зберегти волосся. Пружності волоссю біля коріння додасть кругла щітка з нейлонової або натуральною щетиною. Чубчик при необхідності вам допоможуть підправити перукарські ножиці,якими ви можете скористатися при занадто відростила довжині чубчика.

Укладання феном для прямих і жорстких волосся буде краще, якщо перед початком волосся змастити емульсією типу «Лондавітал». Для такого типу волосся робити хвилі - це тільки трата часу, так як очікуваний ефект практично ніколи не виходить,а сам процес займає велику кількість часу. Краще всього вибрати зачіску з чіткою виробленням основних ліній типу проділ або гребінь.

Задумані легкі хвилі добре вийдуть на волоссі середньої жорсткості, якщо використовувати такий метод як укладання феном. Для цього краще зайвий раз протерти голову рушником для видалення надлишкової вологи. Далі просто необхідно злегка підсушити волосся феном без наконечника в довільному порядку. У процесі виготовлення хвиль необхідно стежити,щоб волосся підсушувати рівномірно по всій довжині і не пересушувати. Потім просто необхідно розчесати волосся згідно вашої ексклюзивної задумом.

Хвилі можна робити і за допомогою гребінця. Для цього гребінець береться лівою рукою, а фен - правою. Укладання феном вимагає щоб гребінець перебувала перпендикулярно пасмам,зуби запускаються у волосся на відстань приблизно 2 см від коріння, потім переміщають вправо. При цьому у вас вийде перша хвиля. Далі гребінець прокручується так, щоб зуби дивилися вгору і береться на себе. У цьому положенні ceorf волосся відбувається гарячим потоком повітря, спрямованим вліво.Для другої хвилі вам знадобиться просто поміняти напрям дії фена і гребінця. Гребінець слід перемістити вліво приблизно на 1 см і розгорнути на себе. Cушка волосся проробляється струменем гарячого повітря, спрямованого вправо.

Зазвичай укладання феном починається з проділу.При цьому використовуються різні насадки в залежності від кінцевої зачіски. Це можуть бути кругла головка, плоска головка, щітка чи гребінка. Укладання феном починається з того, що пасмо волосся захоплюється гребінцем по зовнішній стороні і трохи підводиться. Сам же фен направляється на основу волосся, яке висушується в першу чергу,а потім поступово плавно переміщається до кінців пасом. Напрямок волосся створює гребінець, яка при пересуванні фена постійно підтримує пасмо. Особливу увагу необхідно приділити повного висихання підстави волосся, так як саме ця ділянка створює пишність зачіски і закладає її своєрідний фундамент.Нехтування цим правилом зробить ваші зусилля марними, потім що зачіска скоро розпадеться і не буде такою пишною.

З досвідом ви можете обробляти феном відразу дві сторони пасма, укладання феном з кожним разом буде виходити все краще. При цьому сушка волосся відбувається швидше, і зачіска фіксується надійніше.По черзі надається форма пасмам тім'яної, скроневої і потиличної областей, а потім за допомогою насадки «гребінка» необхідно закріпити отриманий результат, опрацьовуючи легкими рухами фена потрібну лінію.

Багато хто віддає перевагу щоб укладання феном була з металевими насадками. У цьому випадку необхідно дотримуватися мінімальну техніку безпеки,щоб не отримати опік при сушінні гарячим повітрям.

Додати коментар


Захисний код
Оновити