Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Зачіски в школу

Зачіски в школу без сумніву повинні бути і красиві, і зручні одночасно. І при цьому на її створення має йде мінімум часу, якого і так вкрай мало вранці. Пропонуємо три оптимальних варіанти зачіски в школу, в яких дівчинка буде чарівна.

Зачіски в школу «французька коса» («Дракончик», «Колосок», «Риб'ячий хвіст»)

 

 

1.Плетіння такої коси можна починати з будь-якого місця голови, і від самого чола, і з потилиці, і збоку. Першу пасмо волосся потрібно розділити на три рівних пасма.

2. Заплітаючи косу звичайним чином, захоплюйте з боків невелика кількість волосся і додайте його до крайньої пасма перед тим як вплести її в косу.

3. Закріпити косу, як звичайно,шпилькою або гумкою. Якщо волосся коротке і неслухняні, то зачіску злегка можна збризнути лаком для кращої фіксації.

Можна вибрати будь-який напрямок плетіння - з верхньої правої сторони голови на ліву і навпаки, навколо голови і традиційно - зверху вниз.

Зачіска з використанням «крабика»

Крабик - це універсальна заколка,яка надійно тримає волосся і прикрашає зачіску.

1. Зробити хвіст, краще за допомогою тонкої гумки, яку не повинно бути видно.

2. Волосся закрутити в джгут і оповити ним підставу хвоста.

3. «Крабик» затиснути кінці волосся. Щоб зачіска краще трималася - скропити лаком.

Створення такої зачіски займе не більше десяти хвилин.Зачіски в школу з обідком

1. Волосся ретельно розчесати, нанести на них засіб для термозахисту.

2. Пасма, закручені і зім'яті після сну, потрібно розпрямити за допомогою прасування для волосся. Волосся повинні лежати гладкою хвилею.

3. Одягти обруч, відповідний по стилю до форми. Ширина його може бути будь-хто.

Такі зачіски можна зробити за 15 -20 хвилин Час залежить від довжини і заплутаності волосся, які необхідно випрямити.

Будь-який вихід у світ для юної леді - важлива подія, навіть якщо це просто похід в школу. Потрібно заздалегідь обміркувати образ, вибрати одяг та аксесуари. Дівчатам постарше потрібен макіяж, відповідний часом і місцем. У школі можливості красиво одягнутися, взяти різноманітні аксесуари обмежується. Макіяж повинен бути скромним,як і належить дівчині зі смаком. Але в арсеналі жіночої краси залишається зачіска. Навіть не довгі волосся, укладене в чарівну зачіску, прикрасять дівчинку. А міняти зачіски в школу, укладати різними способами волосся можна кожен день, тим самим підкреслюючи свою неповторність.
Але вранці завжди мало часу, і часто буває таке,що немає охочих допомогти з пристроєм складної зачіски в школу. Тому треба вміти самостійно і швидко робити собі самі різні зачіски. Звичайно, найпростіше - волосся розчесати і залишити розпущеним. Але волосся повинні бути доглянутими і гладкими.
Урізноманітнити подібні зачіски в школу можна лише проділом. Його можна зробити прямим по середині голови, праворуч або ліворуч, можна зробити косим або зигзагом. Зигзаг - виглядає на голові дуже привабливо як варіант зачіски в школу, можна варіювати ширину такого проділу. На заняттях необхідно щоб волосся не падали вниз на обличчя і не заважали,тому прикрасити розпущене волосся в школу можна самими різними аксесуарами - обручем, шпильками, маленькими крабиками, яскравими невидимками.
Але всі ці варіанти не підходять для дуже довгого волосся. І справа навіть не в тому, що вчитель зробить зауваження. Довге волосся в незібраному стані стають сухими, ламкими і тьмяними.Для них найкраще - не туго заплетена коса.
Ходити з звичайною косою, звичайно ж, нецікаво, тому можна зробити колосок, риб'ячий хвіст або використовувати плетіння з вузлів, як зачіски в школу. Колосок нелегко зробити самостійно, але, потренувавшись, ти навчишся.
Але проста коса - це зовсім нецікаво і по-дитячому.Але для дівчаток постарше можливо безліч варіантів кіс - і складне плетіння, і вузли. А таку зачіску колосок цілком можна зробити самій, потрібно тільки трохи потренуватися. Але голова буде виглядати незвично, стильно, і в той же час акуратно і строго.
Косичка «Риб'ячий хвіст» робиться ще простіше. А виглядає вона дуже привабливо і цікаво. Така зачіска порівнює дівчинку з Русалочкой - настільки вона цікава.
Зачіски в школу «вузли» відноситься до вечірніх, урочистим зачіскам. Таке плетіння надає особливий шик власниці волосся. Але ця зачіска дуже тендітна і легко ламається, тому в школі з нею треба дуже акуратно, тому часто її робити не буде можливості.Але що робити, якщо із зачіски в школу виходить коса як мишачий хвостик? Якщо волосся тонке і рідкісні? Є одна жіноча хитрість, яка зробить візуально косу широкою і товстою. Треба просто при плетінні злегка витягати пасмо, щоб вона стирчала трохи в сторону. Коса розійдеться в сторони і буде здаватися ширше.

Додати коментар


Захисний код
Оновити