Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Зачіски для свідків

Зачіска для свідків може бути абсолютно будь по стилю. На весіллі, найголовнішою, природно повинна бути наречена, але і свідок грає одну з найважливіших ролей. Її зовнішній вигляд повинен гармоніювати зі стилем нареченої і самої церемонії.

В обов'язки дружки входить вирішення різних питань, підтримка своєї подруги,постійно поправляти нареченій сукню або зачіску, допомогти тримати сумочку, парасольку чи накидку. Свідок, немов фрейліна королеви - залишається в тіні, і при цьому без неї ніяк не обійтися.

 

Найчастіше сама наречена вирішує, чи повинна її зачіска дружки гармоніювати з її. Одні хочуть,щоб їх зачіска була індивідуальною і свої ідеї тримають в секреті. Інші - дозволяють свідкові вибрати самій зачіску, і навіть радять небудь варіанти. Не варто забувати про те, що до думки і порад інших варто прислухатися, незважаючи на те, що цей день вкрай важливий для нареченої. Ну і звичайно ж все залежить від того,яка сама наречена, її характер і ставлення до самого торжества.

Багато майстрів дотримуються думки, що спочатку підбирається наряд і зачіска нареченій, а вже потім визначається образ подружок. Героїня торжества попередньо повинна обговорить це зі своєю свитою, в яку входить головна - свідок. Але це має відбуватися вкрай коректно.Так як у нареченої весілля є найважливішим подією в житті, свідка варто підібрати собі простий, але елегантний наряд, щоб не забрати всю увагу на себе. Це ж відноситься і до вибору зачіски - стиль, простота і оригінальність, повинні стати гаслом дружки,таке укладання буде відмінно виглядати з будь-яким нарядом і в РАГСі і в ресторані. Якісь складні композиції задають тон і сукні. А адже сукня має бути зручним, щоб не сковувати вас і дати можливість вчасно підбігти до нареченої і підправити новобрачной шлейф.

Просту і скромну укладку ви цілком можете зробити в домашніх умовах, але набагато краще буде звернутися до послуг спеціаліста. Наприклад, пучок - ідеальна класична зачіска, яка підходить до будь-якого плаття і виглядає стильно і зі смаком. Особливо виграшно дана зачіска виглядає з вечірньою сукнею без бретелей.Одним з головних достоїнств зачіски - у вас не виникне потреби її підправляти.

У Голлівуді модною тенденцією постають розпущене волосся. Вони допомагають створити жіночний і романтичний вигляд.

Гвен Стефанії і Бейонсе завели моду на звичайний кінський хвіст. Гладкі доглянуте волосся, стягнуті гарною стрічкою, виглядають незвично і оригінально.Так само вибираючи зачіску для свідків, зверніть увагу на тип сукні, прикраси, різні аксесуари, місце і тематику весілля.

Не забувайте, що хоч на весіллі головним персонажем виступає наречена, свідок також є обличчям урочистості і повинна відмінно виглядати.

Додати коментар


Захисний код
Оновити