Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Зачіски на довге волосся (відео)

Зачіски на довге волосся завжди в моді. На сьогоднішній день мода на гладке волосся поступово проходить. Повертається стиль привабливості та хитромудрості. Укладання повинна виглядати доречно і цікаво, вона повинна надавати жіночому вигляду неповторну чарівність, що гарантують розкішні зачіски на довге волосся.Якщо ж говорити про довге волосся, то вони повинні виглядати якомога природніше, іноді навіть недбало. Якщо ж потрібно спорудити ошатну і святкову зачіску, то тут буде вітатися простота і чуттєвість. Адже все геніальне просто. Тому й по-справжньому ідеальна зачіска теж повинна бути відносно простою.Зачіски на довге волосся на кожен день

 

Для того, щоб створити природну і трохи недбалу укладку при сушінні волосся постійно куйовдить їх біля коріння. А на кінчики волосся нанесіть моделюючий мус - так вони не будуть некрасиво стирчати. Подібні зачіски на довге волосся прості і прекрасні.

А тепер поговоримо про маленьку хитрість,яку називають «дівчина з обкладинки». Притисніть вільною рукою волосся на маківці і направте потік повітря на потилицю. Так створиться ефект динамічності і ще більшої природності. Хіба не просто?

}Якщо ж ви хочете, щоб ваше волосся були злегка хвилястими, то і тут є абсолютно простий прийом,що використовують багато зачіски на довге волосся. Скрутіть вологе волосся у вузол і сушіть за допомогою фена. Потім розпустіть - і ефект індійські готовий. Можна зробити навіть кілька вузликів для додаткового обсягу зачіски.

Хочете, щоб ваше волосся стали кучерявим? Немає нічого простіше. Заплетіть вологе волосся в кіски і висушіть.Потім розпустіть волосся. Можете заплести частину волосся з боків голови в кіски, а інші пасма зав'яжіть у вузол. Після сушіння у вас буде образ чуттєвої і романтичної жінки.

А тепер поговоримо про бешкетних зачісках на довге волосся. Адже кожній жінці іноді хочеться подуріти і згадати дитинство. Таких зачісок насправді дуже багато.

1. Зачіски на довге волосся: коса. Навіть такий класичної укладанні можна надати трохи пустощів. Розподіліть волосся на три частини і заплетене звичайну косу.Через деякий час поділіть одну з бічних частин на дві частини. Одну з частин залишаємо і надалі використовуємо тільки іншу. Потім ту ж процедуру повторюємо і з протилежного боку. Таким чином ви створите ефект розпатланої косички.

2. Зачіски на довге волосся: хвіст. Ця зачіска дуже проста і дуже оригінальна. Все,що від вас вимагається, - це зробити з волосся три однакових хвоста, а потім акуратно заплести з них косу. Над такою зачіскою можна і експериментувати.

А що ж підійде при поході на урочистий захід або вечірку? Чомусь всі впевнені, що для такого випадку просто необхідна вигадлива висока зачіска з квіточками. Так, безумовно,такі зачіски на довге волосся виглядають дуже красиво. Але можна скористатися варіантом попроще, причому виглядати він буде дуже органічно.

Модними прості зачіски на довге волосся тепер стали навіть серед щасливих наречених. Повірте, красивий гладкий хвіст виглядає дуже ефектно.

Можна використовувати і варіант складніше.Зробіть хвіст і розділіть його на кілька частин. А тепер частина пасом залиште як є, а іншу частину подколіте внизу.

Є і ще одна модна укладка. Для початку злегка накрутіть волосся, щоб вони були хвилястими. Розділіть пасма по лінії обідка. А тепер візьміть вільні пасма і заколіть на потилиці.

Додати коментар


Захисний код
Оновити