Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Зачіски майстер клас (відео)

Зачіски "Майстер-клас" (вищий рівень перукарського мистецтва) можна побачити на подорбних виставках і конкурсах молодих фахівців. У сучасній перукарні практиці дуже часто використовують начісування. Так в чому ж його переваги? Для початку слід зазначити, що саме за допомогою начісування можна додати об'єм абсолютно будь-якого типу волосся,тому подібні зачіски заслуговують статусу "майстер-клас". Це дуже практично, тому що на сьогоднішній день модними є високі зачіски. А спорудити таку красиву зачіску без використання начісування практично неможливо.

 

А основним його достоїнством можна вважати той факт,що його може зробити практично кожна людина в домашніх умовах. Для того щоб створити модний і стильний образ, в цьому випадку не знадобляться ні спеціальні навички, ні допомога майстра - перукаря.

В основному представники прекрасної статі скаржаться на те, що весь ефект проходить вже через кілька годин, протягом яких зачіски майстер-клас і зберігаються в первозданному вигляді. Дійсно, коли робиш зачіску з начосом в домашніх умовах, необхідно врахувати ще і якість укладання. Пам'ятайте, що тонкі і м'які прядки піддаються начісування набагато легше, ніж товсті і жорсткі.

Тому так важливо знати техніку створення начосом (зачіски майстер-клас) в домашніх умовах.При правильних діях зачіска буде виглядати ідеально і триматися довго практично на будь-якому волоссі.

А тепер поговоримо власне про правильну техніку начосом.

Крок 1. Для початку волосся слід добре промити і висушити, так як начісування буде якіснішим на чистих Прядко. Жирне волосся слизькі і важкі, тому начісування (зачіска майстер-Клас) при коренях буде повільно падати під вагою волосся. Тому навіть кінчики повинні бути чистими.

Якщо ж у вас не дуже густе і пишне волосся, то є маленька хитрість. При сушінні волосся відкиньте їх з плечей на особа - так ефект начосом зберегтися набагато довше.

Крок 2. Візьміть гребінець у якої зубчики рідкісні і негострі. Буде дуже добре якщо ручка буде тонкою, так як це значно полегшить завдання поділу пасом. Верхня частина волосся повинна залишитися незайманою, як того бажають зачіски майстер-клас.

Крок 3. Далі акуратно розділяйте шари і начесиваете волосся.Рухи повинні бути плавними і повільними, не варто рвати на собі волосся. Не старайтесь начесать волосся відразу ж від кінчиків до коренів. Повільно начесиваете гребінцем волосся поступово піднімаючись від коренів до кінчиків. Якщо ж у вас довгий волосся і ви хочете залишити їх розпущеним то не варто начісувати волосся повністю.Вам цілком вистачить кілька пасом на маківці.

Крок 4. Якщо ваше волосся довге і густе, а вам необхідно, щоб начісування (як і всі зачіски майстер-клас) тримався довго, то є простий спосіб. Кожну начесать пасмо потрібно обробити за допомогою лаку для волосся.

Крок 5. Після того, як начешете всі пасма, слід взяти м'яку щітку,бажано з натуральною щетиною і злегка причесати волосся назад. Але не слід намагатися розчесати пасма. Просто намагайтеся надати зачісці відповідну форму.

Крок 6. Далі повернемося до верхнього шару волосся. Тут потрібно дуже постаратися. Пам'ятайте, верхні волосся повинні виглядати якнайкраще і природніше,а також повинні прикрити всі заплутане волосся внизу. Далі накрийте цим шаром зачіску майстер-клас. Можете злегка зафіксувати зачіску, обробивши її лаком.

Додати коментар


Захисний код
Оновити