Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Зачіски за допомогою шпильки

Зачіски за допомогою шпильки мегастильних. Кожна дівчина любить експерименти з власною зачіскою, виконує найрізноманітніші укладання, прикрашає себе обручем або ж застосовує красиві гумки. І правда адже, в нинішній час є величезна безліч аксесуарів для волосся, що часом просто очі починають розбігатися.Зараз одним з найактуальніших видів шпильок виступають щипці, або, як їх ще іменують в народі, «рачки», що формують чудові зачіски за допомогою шпильки. Вони дуже практичні і комфортні в застосуванні. У більшості випадків за допомогою даних заколок піднімають, а потім фіксують волосся акуратним пучком.

Але, застосовуючи «рачки»,можна спорудити безліч симпатичних і зручних зачісок, наприклад - дуже красиву мальвінку, а ще цікаво зафіксувати хвостик або ж косу, якщо застосувати щипці трохи меншого розміру.

 

Не поступаються в актуальності і шпильки-крокодильчики, що роблять чудові зачіски за допомогою шпильки.Цей стильний аксесуар може міцно закріпити прядки волосся, надаючи зачісці оригінальність. У більшості випадків її застосовують саме в якості декорації, оскільки великий об'єм волосся дана заколка утримати просто не зможе і навіть розмір особливої ​​ролі не грає. Але, незважаючи на це,«Крокодильчики» (виходять чарівні зачіски за допомогою шпильки) можуть стати відмінним прикрасою, у випадку якщо ви вирішите заколоти чубок або підняти локони в області скронь. Прикрашена камінням, кристалами, візерунками, усілякими блискітками, дана заколка буде дійсно найбільш безпрограшним варіантом.

Поза усілякого сумніву,найбільше зачісок з шпильками створюють саме для довгого волосся. Яскравий тому приклад - азіатські палички. Зібрати з ними на потилиці красивий валик вельми легко і швидко:

- Спочатку слід зав'язати гумкою високий хвостик;

- Закрутити цей хвостик навколо своєї осі;

- Потім слід обмотати їм гумку, так, щоб її не було видно зовсім, але в одночас з цим, волосся у жодному разі не повинні вибиватися із зачіски;

- Притримуючи пучок однією рукою, акуратно пролезьте пальцями в центр валика і витягни кінчик хвостика назовні, таким чином щоб він був якраз посередині,як того вимагають чудові зачіски за допомогою шпильки;

- В завершенні зафіксуй зачіску двома паличками хрест-навхрест.

 

Ще одним важливим елементом зачіски можуть бути невидимки. Незважаючи на простоту і похилий вік, даний вид шпильок не збирається поступатися позиціями. Не надаючи значення назвою «невидимки», фахівці стали прикрашати зачіски за допомогою цих шпильок так старанно, що не помітити красу заколок просто неможливо.Придбай красиву невидимку з квіткою, одягніть її на голову небудь збоку і рівних просто не буде. Також можна поєднувати шпильки разом, розташовуючи їх у ряд, оскільки це теж вельми оригінальне рішення. У нинішній час невидимки застосовують не тільки лише для фіксації прядок, але і для створення оригінального образу.Не слід скидати з рахунків і гребені. Дані шпильки можуть служити просто ідеальним доповненням для пучків і начосів. За структурою вони схожі на банальну гребінець, але в «зубчиках» є автоматична клямка, за допомогою якої можна закріпити шпильку в необхідному місці. А прибрати гребінь з красивим прикрасою,ви безумовно будете привертати увагу оточуючих і піднімати всім настрій.

Одним з найактуальніших атрибутів для волосся до цих пір залишається іменита заколка «ізі-хоум», що робить чарівні зачіски за допомогою такої шпильки. Навіть незважаючи на своє хитромудре будова, вона обов'язково додасть зачісці оригінальність і кокетство,скориставшись нею можна створити елегантний пучок.

Незалежно від величезного вибору зачісок з шпильками, можна завжди придумати щось своє, головне не боятися експериментів.

Додати коментар


Захисний код
Оновити