Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Зачіски з короткою чубчиком

Зачіски з короткою чубчиком потрібно вибирати для себе дуже уважно, під тип особи. Ніщо так чудово не доповнює привабливість особи як гарна зачіска з чубком. Особа в обрамленні доглянутих і красиво покладених волосся стає красивішим, продуманої зачіскою можна підкреслити вигідні риси обличчя і приховати його недоліки.А для створення свого власного стилю необхідно зважено підійти до вибору зачіски. Пропонуємо вашій увазі тренди цього сезону.

 

Жінки, відомі своєю мінливістю, часто починають нове життя з зміни зачіски. І це правильно, тому що ніщо так не сподвігает на перетворення як кардинальне зміни іміджу. А може,просто захочеться привнести у своє життя свіжий струмінь новизни, змінити акценти в своїй зовнішності. Ось тут і стануть в нагоді всі придумані перукарями технології стрижки та укладки волосся. Їх різноманітність безмежно, але класична чубчик не старіє ніколи. З нею найпростіша і невигадлива стрижка знайде яскравість і образність.Зробіть модну чубок і ви перетворитеся просто на очах. Не бійтеся проекспериментувати і створити чубок епатує, ультрамодну. Безсумнівно, ви привернете увагу оточуючих, напевно ваш новий образ не всім сподобається, але непоміченим він не буде точно.Коротка чубчик чудово поєднується з волоссям будь-якої довжини - від суперкоротких до русалочий. Чубчик допоможе вам проявити ті риси вашого обличчя, які при тривіальної чубку залишалися непоміченими, особа станемо іншим, новим, значить, молодим і яскравим. Сьогодні стилісти пропонують кілька варіантів екстрамодні зачісок - придивіться до них, може,одна з них несе ваш новий образ.

- Професійні стилісти знають про чудесну здатності чубчика змінювати обличчя до невпізнання. Вона може надати вашому обличчю бездоганно ідеальну форму. За допомогою чубчика можна подовжити обличчя, візуально розширити лоб. Але навіть якщо ваші риси практично ідеальні,то для маленької корекції досить підстригти чубок - і ваше обличчя стане досконалим.

 

- Пам'ятайте, що багато чого в зачісці залежить від довжини чубчика. Наприклад, коротка чубчик підійде далеко не кожній особі, тому перед тим, як радикально підходити до цього питання, порадьтеся з майстром, думку якого ви довіряєте. Коротка чубчик робить відкритим лоб, а значить, все обличчя. Тому необхідно бути впевненою, що, наприклад,лоб можна виставляти напоказ. Якщо ваші щоки, ніс та інші частини обличчя краще не демонструвати, то краще обійтися без короткої чубчика.

- Короткі чубчика теж розрізняються по довжині. Довгі лише трохи підводиться над бровами, тоді як дійсно короткі все більше і більше відкривають лоб і тут їх дини залежить від висоти чола. Суперкороткі чубчик у поєднанні з класичним бобом, прямий і градуйованою стрижкою додасть вашому обличчю сувору геометричність,і ви будете виглядати дещо футуристично. Це одна з зачісок майбутнього, що закладають основи альтернативних стилів, що не може не сподобатися юним модницям.

 

- Більш спокійний варіант - чубчик, яка трохи вище брів. Завдяки їй обличчя набуває чіткість ліній, йому додається відкритість, обличчя стає світлим і привабливим. Коротка чубчик такий дини - прекрасний завершальний штрих красивою зачісці. Вона приверне увагу до самих волоссю, їх блиску і яскравому кольору.Але для цього сама чубчик повинна бути ідеально гладкою. Цього ефекту можна домогтися, застосувавши щипці для випрямлення волосся. Якщо ви годитеся пишнотою і силою свого волосся, то чубок треба робити навпаки - хвилястою або навіть кучерявою.

- Але волосся ростуть, і чубчик з часом втратить свою форму і правильну довжину. Тому перукарський салон потрібно відвідувати регулярно, щоб зачіска постійно була в ідеальному стані. Самостійно можна застосовувати різноманітні засоби для догляду за волоссям. З їх допомогою ви можете зробити своє волосся здоровим і блискучим.Сама пересічна зачіска набуває зовсім іншого вигляду, якщо зробити короткий чубчик. Коротка чубчик завжди в моді, тому що це прекрасний спосіб стати красивою і модною. Ідеальна чубчик вашу зовнішність зробить ідеальною.

Додати коментар


Захисний код
Оновити