Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Короткі вечірні зачіски

Короткі вечірні зачіски - мистецтво. Чи можливий вечірній варіант зачіски на короткому волоссі? Звичайно, так, особливо якщо використовувати рафіновану техніку укладання. Вона годиться не тільки для довгого волосся. І напівдовгі, і навіть короткі будуть виглядати по-вечірньому вишукано.

Наприклад,вечірні зачіски з ефектом мокрого волосся: розділити волосся на несиметричний проділ. На вузькій його боці зачесати волосся за вухо, а по широкій зачесати на лоб.

Волосся злегка зволожити, потім накласти на них трохи моделюючого гелю або воску. Розчесати. (Усі наступні зачіски робляться по цьому ж методу).На скроні укласти хвилями: по широкій стороні зробити хвилеподібний контур.

 

Короткі вечірні зачіски «Прибій»: за допомогою гребінців викласти паралельні хвилі в напрямку від чола до потилиці і нижче. Просушити дифузором.

«Стислі хвилі»: з боків волосся ребром долоні зрушити, щоб вийшли хвилі.Такі короткі вечірні зачіски як «Під Елвіса»: підходить тільки до волосся, витким природним чином. Захопити пальцями локон спереду, відтягнути назад, зім'явши, надати потрібну форму і повернути в колишнє положення. Бічні пасма зачесати наверх.

«Кільця»: за допомогою фіксуючого гелю волосся над чолом і на скронях укласти в кільця.«Мереживо»: треба чолом і біля скронь волосся скрутити в химерні форми. Зафіксувати лаком.

Вважається, що з короткого волосся неможливо зробити короткі вечірні зачіски. Але це зовсім не так. Коротке волосся легко піддаються укладанню і зробити на них святкову зачіску можна набагато легше, ніж на волоссі середньої довжини, а тим більше на довгих.Для цього навіть необов'язково вдаватися до послуг перукаря. Коротке волосся цілком можна укласти і самостійно.

Для вечірнього варіанту найкраще підійдуть стрижки з пасмами різної довжини, стрижки шарами і всі варіанти стрижки боб.

 

Короткі вечірні зачіски вимагають обсягу, тому для укладання вам знадобляться гель або мус і спритність пальців. А ще обов'язково потрібна фантазія. Але така зачіска розкриє недосконалість форми обличчя, тому тим, у кого овал обличчя далеко не ідеальний, краще не ризикувати з таким варіантом зачіски.

При довгій чубку волосся можна зачесати на одну сторону, не роблячи суворого проділу. Особливо ефектні такі короткі вечірні зачіски на світлих, блискучих волоссі. Незважаючи на удавану недбалість, вони витончені і завзято одночасно. Вони привертають погляд до губів і бровам, тому під час макіяжі приділите їм особливе увагу.Щоб створити короткі вечірні зачіски в готичному стилі для брюнетки завийте волосся на маківці і укладіть якомога вище. Якщо таку зачіску зробить блондинка, то буде виглядати гламурно.

Зачіска-ретро: робиться вона легко, але буде виглядати оригінально на тлі ультрамодних укладок. Чубчик треба зачесати набік, на маківці, використовуючи гель,укласти хвилі-ретро. Решта волосся укласти за допомогою фена і круглої щітки.

 

Дуже креативно і екстравагантно виглядають короткі вечірні зачіски з накручених пасом. Їх необхідно укласти на один бік і зафіксувати зачіску за допомогою лаку сильної фіксації.

Короткі вечірні зачіски на короткому волоссі виглядають набагато більш зухвалими,ніж зачіски з довгого волосся, від яких віє традицією. Але не забувайте про головне достоїнство короткій зачісці - зручність. Воно має бути головним і у вечірньому варіанті зачіски.

Залиште позаду нудну традиційність і передбачуваність. Не бійтеся експериментувати і шокувати оточуючих своїм зовнішнім виглядом. Шукайте свій образ, сотворяется найоригінальніші зачіски - коротке волосся це дозволяють, на відміну від довгих. Зате з яскравим вибухом на голові ви точно виділитеся з натовпу і привернете увагу до своєї персони.Коротке волосся припускають найширше різноманітність повсякденних і звичних зачісок. Додавши до них трохи фантазії, ви можете отримати унікальну вечірню зачіску, вражаючу своєю оригінальністю. А захочете повернутися до звичного способу - вам треба буде всього лише вимити голову.

Додати коментар


Захисний код
Оновити