Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як зробити волосся довгим

Як же зробити власні волосся довгими? - Питання, яке хвилює всіх жінок. Коли жінка все ж вирішується поміняти власний імідж, то найчастіше вона починає саме зі свого волосся. Зі стрижкою все зрозуміло, але от що робити, якщо вам необхідно зробити волосся більш довгими? Само собою, можна попросту дочекатися, коли вони самі виростуть,а потім радіти розкішної шевелюрі, але, що якщо раптом до цього часу стануть актуальними короткі зачіски? Ось саме в такій ситуації вам на допомогу приходять професійні стилісти, а також перукарі. Вони за природно певні оплату, зможуть наростити вам будь-які волосся.

Одна єдина проблема, яка може виникнути,це саме підбір кольору волосся, щоб вони виглядали гармонійно, ну і само собою наявність достатнього обсягу грошових коштів. Коли підбирають колір, то намагаються знайти схожий на ваш, а після їх ще й додатково фарбують.

 

Зробити волосся довгими допоможе нарощування

Зробити волосся довгими вам допоможуть у абсолютно будь-якому салоні.У нинішній час існують способи, які здатні наростити шикарні волосся навіть на абсолютно безволосої голові. Побутує кілька методів нарощування волосся, вони поділяються на холодні, а також гарячі. Гарячі методи поділяються на англійську і також італійський. Розглянемо як зробити волосся довгими, застосовуючи англійська метод.Застосовуючи такий метод, близько коренів ваших волосся наносять крапельки спеціалізованої кератиновой смоли, а потім застосовують спеціалізовані щипці для затискання волосся. Але стандартно так нарощують волосся на потилиці, тому як місце нарощування може бути дуже помітним. Так само все що відноситься до фарбування, завивці, та іншої хімії,слід довіряти лише майстру, який розуміє в нарощуванні волосся. Розглянемо як зробити волосся довгими, використовуючи італійський метод. Застосовуючи даний метод до вашого волосся, прикріплюють вже підготовлені локони, на які застосована кератіновой смола, розігрівають її за допомогою спеціалізованого пістолета. Італійський метод хороший тим,що після нього можна здійснювати з нарощеними волоссям все теж саме, що й зі своїми рідними. А місце кріплення волосся можна знайти, лише якщо дуже старатися і придивлятися. Це найлегший метод зробити волосся довгими.

Зробити волосся довгими може допомогти і інший метод. Розглянемо його окремо і більш детально.

Схоже в цих методах зробити волосся довгими лише те, що до рідного волосся прикріплюються не натуральні локони. А холодним метод зробити волосся довгими іменують з тієї причини, що в ньому застосовується клей, який кріпиться, без нагрівання, а просто висихаючи. Саме при такому методі, фактично неможливо розглянути місце склеювання локонів. Але є певні обмеження, так як даний клей, в процесі висихання, стає лише світлим, то його краще застосовувати лише блондинкам, так само існують обмеження стосуються довжини волосся, натуральне волосся повинні бути обов'язково не менш 8 -10 см. Цей метод зробити волосся довгими вельми актуальне.

Наступний метод зробити волосся довгими так само відносять до розряду холодних. Локони до волосся прикріплюють застосовуючи спеціалізовані металокерамічних капсули. Колір затиску підбирають ідентичним кольором волосся, і з цієї причини місце скріплення залишається досить непомітним.Застосовуючи даний метод так само можна здійснювати за волоссям все що побажаєте: ванна, застосування плойки, і навіть купання в басейні. Так само волосся можна прикріпити до фактично чистої голові, так як довга рідних волосся, для подальшого кріплення повинна бути всього лише 5 міліметрів. Даним методом можна подовжувати навіть і чубок,плюс такий метод робить волосся довгими і вважається повністю безпечним для волосся, так як вони в процесі не піддаються ніякої термічній обробці.

Додати коментар


Захисний код
Оновити