Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Несмаку в зачісках

Несмак в зачісках, як самі нерозумні помилки, які ми робимо, видна кожен день. Звичайно, людині властиво робити помилки, по-іншому б не було як такого життєвого досвіду. Але образ - це дуже важлива річ, яка нас характеризує, що помилятися тут ми просто не мають права. Крім того,не треба недооцінювати здатність вашої зачіски створювати імідж. Більш того, погана стрижка може зіпсувати все хороше враження, наприклад, відома співачка Теона Дольникова мюзиклу Нотр-Дам де Парі перефарбувалася в блондинку, це призвело всіх шанувальників в даний обурення і обурення. Втім, самі неодноразові помилки,які стосуються зачісок і турботі про волосся цілком реально поступаються класифікації.

 

1. Зізнайтеся відверто, адже дуже часто народжується бажання облити волосся всіма існуючими засобами для стайлінгу та догляду за волоссям одночасно? Один раз знаменита співачка Софі Лорен розповіла про жінку,яка багато років не дозволяла ні одному волоску вибитися зі своєї зачіски. Вона рясно фіксувала своє волосся лаком, але хіба вона від цього стала цікавіше? Це сприяє тому, що волосся стає непривабливими, неприродними і нееластичними, зовсім не такими, якими вони повинні бути спочатку, природно, природними, м'якими,і динамічними.

2. Гляньте на свої шкільні фотографії. Ви помітили різницю? Невже ви з шкільних років все ще ходите з однією і тією ж зачіскою? Природно, будь-який з нас всередині залишається дитиною, але ж ви вже давно виросли, пора трошки поміняти імідж. А дівчаткам, які старші тринадцяти років,не варто більше заколювати на голові різні гумки або шпильки з квіточками, з сердечками і з пелюсточками, це дуже безглуздо виглядає.

3. Війна з неслухняними і кучерявим волоссям часом набридає, та й техніка (наприклад, прасування, пінки і воски) для вашого волосся дуже шкідлива. Може, краще залишити все, як є, і любити себе такою, яка є,і пишатися своїми кучериками. По-перше, хвилясте волосся дуже красиво виглядають при гарному догляді, а по-друге, дівчата з рівним волоссям мріють про такі кучерях, як у вас.

4. Маленькі, зовсім непримітні зміни вашої зачіски - і ви будете усипані компліментами! Можливо, ваші друзі і знайомі коректно натякають вам,що пора змінити імідж?

5. Тим часом на це ж вказують і всілякі ваші невдалі експерименти, за допомогою яких ви хотіли створити зачіску своєї мрії.

6. Хто б що не говорив, але сама явна тонкість в зачісці - це коріння волосся, які відросли, нехай навіть на 1 сантиметр і більше. Так що, перед тим як цілком змінювати колір волосся,помізкуєте, чи вистачить у вас терпіння постійно коректувати колір. Якщо ж ні, тоді не варто починати фарбувати волосся.

7. Дуже важливо, щоб колір волосся добре гармоніював з кольором вашої шкіри. Наприклад, поєднання білосніжної шкіри і чорних волосся відмінно підходить тільки лише молодим готесса. А з роками шкіра має властивість змінювати колір,так що з приводу кольору волосся краще буде проконсультуватися у досвідченого майстра і не дуже експериментуйте, якщо не знаєте, який може вийти результат.

Додати коментар


Захисний код
Оновити