Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як нарощують волосся?

Як нарощують волосся? Хороший і цікаве питання. Будь-якій людині, мрією мати довге волосся, буде цікавий як нарощують волосся. Природне і натуральне завжди красиво і завжди модно, немає нічого кращого, ніж мати натуральні довге волосся. Але що ж робити, якщо природа нагородила тебе рідкісними і тонкими волоссю,які постійно випадають? Тут потрібно згадати, що ми живемо в сучасному світі, нарощують волосся просто на раз-два. Сьогодні будь-яка людина, що володіє достатніми фінансовими можливостями, може перетворитися на красеня або красуню з пишною шевелюрою.

Досить тільки знати деякі тонкощі того як нарощують волосся.Якщо вже вам не пощастило з натуральної шевелюрою, то сміливо звертайтеся до професіонала, який розповість вам про всі тонкощі того як нарощують волосся і за ваші гроші він перетворить ваш мишачий хвостик в пишну розкішну гриву.

 

Як нарощують волосся? Нарощують волосся зараз таким звертаючись,що цей процес не обмежуються тільки додаванням густоти вашому волоссю, якщо ви не бажаєте чекати, поки ваші волосся самі відросте, можна додати їм довжини. Тому не сидіть і не чекайте, а бігом в перукарню, вас там вже зачекалися. Крім того, в перукарні вам допоможуть відновити свій рідний колір волосся,якщо він у вас зник після фарбування. Таке сьогодні теж можливо.

Зупинимося на подробицях того як нарощують волосся. Нарощують волосся двома способами: гарячим і, відповідно, холодним. Логічно припустити, що ці способи мають безпосереднє відношення до впливу температур на наші рідні волосся нарощуваними волоссям.Як нарощують волосся першим способом? Це гарячий спосіб. При цьому способі нарощування розігріта смола або кератин наноситься таким чином, що фіксує біля коріння ваших власних волосся нарощене волосся при охолодженні. Холодний спосіб нарощування волосся зовсім новий.При цьому методі нарощувані волосся кріплять до коріння власного волосся за допомогою маленьких непомітних колечок.

Не засмучуйтеся, якщо ви заплуталися зі способами того як нарощують волосся. Розглянемо їх більш докладно.
Гарячий спосіб нарощування волосся називається по-іншому італійським. Цей спосіб на сьогоднішній день є найбільш надійною технологією, так як термін носіння нарощеного волосся може досягати 6 місяців,після закінчення яких нарощені пасма можна безболісно зняти. При цьому способі використовуються вже попередньо підготовлені волосся, кінці яких закріплені спеціальної кератиновой капсулою, що має вид пластинки. При нагріванні кератин приймає рідку форму. Після цього перукар скріплює волосся за допомогою спеціальних щипців так,що не видно кератинових капсул. Так нарощуються волосся. Після процедури нарощування волосся їх можна розчісувати, тобто капсули фактично не заважають процедурі розчісування, хоча для додаткової страховки краще користуватися спеціальним гребінцем з рідкими зубами. Звичайно,за вашим бажанням процедура склеювання може бути взагалі проведена вручну, тоді капсули будуть взагалі практично непомітні, але краще підстрахуватися.
Гарячий спосіб нарощування волосся буває також англійською. В англійській способі нарощування використовується спеціальна тугоплавка смола і спеціальний пістолет для склеювання.Якщо довжина вашого волосся не менше 6 сантиметрів, то можна використовувати даний метод нарощування, так як локони кріпляться в потиличній і скроневих частинах. Цей спосіб нарощування волосся прийнято вважати менш шкідливим, оскільки кріплення пасм відбувається при менших температурах. Але слід не забувати,що тільки справжній професіонал може зробити капсули невидимими. При такому способі волосся можна носити 2-3 місяці, а видаляються пасма потім спеціальним розчином, размягчающім смолу.
Наступний спосіб того як нарощують волосся - іспанська, на честь іспанського клею. Цей спосіб схожий чимось на англійський спосіб,так як в ньому також використовується спеціальний клей. Іспанська метод нарощування волосся відноситься до холодних, так як клей немає необхідності підігрівати. Капсули з клею виходять дуже маленькими і практично непомітними. Однак вони мають білуватий відтінок. У зв'язку з цим цей спосіб більше підійде блондинками, ніж темноволосим дівчатам.При нарощуванні клей ніяк не шкодить вашому волоссю. Але от безболісно зняти пасма не вдасться. У місцях склейки ваші рідні волосся буде ламатися і їх все одно доведеться зрізати.
Існує ще одна технологія того як нарощують волосся, звана «Ring Star». Коли нарощують волосся за цією технологією,пасма кріпляться дрібними кільцями з металокераміки розміром 2-3 міліметри. Зрозуміло, кільця можна підібрати будь-якого кольору, значить цей спосіб нарощування підійде для будь-якого типу волосся. Основним плюсом даного методу нарощування волосся є те, що кільця кріпляться на відстані всього 5 міліметрів від шкіри,тому цей спосіб можна використовувати, діжі якщо зачіска зовсім коротка. Таким способом можна нарощувати навіть окремі ділянки волосся, наприклад, чубок. При цьому способі рідні волосся не пошкоджуються ніяким клею, колечка навіть на дотик майже непомітні, а після закінчення терміну, пасма можна безболісно зняти або провести корекцію.Строк носіння пасом при такому способі нарощування близько 4 місяців.
Ну, ось ми і розглянули всі основні способи того як нарощують волосся. Тепер вибір за вами. Головне знайти хорошого майстра, щоб потім не було шкода ні себе, ні своє волосся, ні витрачених грошей, так як нарощування волосся - задоволення не з дешевих.

Додати коментар


Захисний код
Оновити