Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як правильно накрутити волосся праскою

Як правильно накрутити волосся праскою? - Питаєте ви. І як можна накрутити волосся праскою? Прасування для розгладження волосся давно увійшли в наш повсякденний побут, так само як фен і бігуді. Ця техніка вже давно використовується мільйонами жінок не тільки в салонах, але і вдома. Вже неможливо уявити собі ситуацію,коли тобі потрібно укласти кучеряве волосся або прямі чимось окрім цієї речі. Він допоможе вам впоратися з такими завданнями, як завивка, полірування, випрямлення або накрутка волосся.

 

Якщо праску хорошої якості, то вам не варто турбуватися про тривалість його застосування для укладання. Плойка, вже здається кам'яним століттям, в порівнянні з ним.Як же правильно накрутити волосся праскою? Він допоможе вам втілити будь-яку задумку в життя. Як правильно накрутити волосся праскою? З його допомогою можна зробити зачіску, нітрохи не гірше, ніж в салоні у професіонала. Ви зможете зробити завивку певних ділянок або прядок, або зробити пряме волосся хвилястими.І ось тут ви ставите питанням: "Як правильно накрутити волосся праскою?"

Для того щоб правильно накрутити волосся праскою, їх попередньо потрібно підготувати до цього процесу, спочатку помивши їх два рази шампунем, і обов'язково з використанням кондиціонера для волосся. Ну і вам не поміщають додаткові засоби для укладання,наприклад пінка для волосся.

Правильно накрутити волосся праскою, це ще тільки половина від усього справи, необхідно буде їх захистити від пересушування. Просушіть волосся і нанесіть трохи живильного крему для волосся, він захистить їх. Рекомендується використання тільки теплого крему, так що взимку обов'язково зігрійте його в руках або на батареї.Цей спосіб допоможе захистити волосся від термічного впливу.

Приголомшливо буде виглядати завивка на прямих волоссі. Для того щоб у вас вийшла завивка праскою, потрібно затиснути пасмо волосся попередньо нагрітим праскою. Чим більшу хвилю ви накрутити праскою на волоссі, тим більшу пасмо вам потрібно взяти для затиску праскою.

Щоб правильно накрутити волосся праскою вкрай важливе дотримання правил. Волосся затискайте максимально близько до коренів. Тримайте праску строго вертикально. І найголовніше, як можна міцніше стискайте праску. Після виконання всіх перерахованих вище правил починайте обертати праску, при цьому, не доводячи до обороту в 180 градусів,за рахунок цього волосся буде накручуватися тільки із зовнішнього боку. Потім повільно і обережно рухайтеся від коренів до кінчиків волосся, не припиняючи руху ні на хвилину.

Бувають випадки, коли вам потрібно правильно підкрутити кінчики всередину або зробити що-небудь з кінцями зачіски.Як у такому випадку накрутити волосся праскою правильно? Для цього випадку скористайтеся наступним прийомом: тримайте праску під кутом 90 градусів, щодо тієї пасма, яку вам потрібно підкрутити.

Якщо ваша довжина волосся досить велика, для правильного накручування праскою, необхідно не доходити від 2 до 4 сантиметрів до кінчика пасма.Отже, практично для будь-якої зачіски і абсолютно будь-якої довжини волосся, правильно накрутити волосся за допомогою прасування не проблема.

Для створення ефекту скуйовджених волосся при накрутці волосся праскою, рекомендується використання спеціальних засобів.

Для фіксації покладеної елегантної зачіски, вам обов'язково потрібно ще й гель для волосся.Використовуючи поради, наведені нами, ви зможете правильно накрутити волосся праскою. Це способи того як правильно накрутити волосся праскою. Як бачимо, правильно накрутити волосся праскою не складно.

Додати коментар


Захисний код
Оновити