Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Хімія для волосся

Зовсім недавно всі радянські перукарські завивали своїх клієнтів однаково. Хімія для волосся тих часів виглядала не надто природно і перепалювати волосся. На вдосконалення даної техніки пішли десятки років.

На сьогоднішній день в області хімічної завивки волосся відбулася справжня революція,це сталося завдяки появі високоефективних якісних препаратів та засобів. Колишня хімія для волосся залишила після себе тільки сам принцип завивання, що грунтується на зміні структури самого волоса.

 

Хімія для волосся. Види завивки.

Хімія для волосся - кислотна завивка. Ця хімія підходить для будь-якого типу волосся,він забезпечує стійкий тип фіксації. Однак її головним мінусом є те що, при кислотної обробці волосся пошкоджуються

Хімія для волосся - лужна завивка. Дана хімія завивки діє на волосся більш м'яко, локони мають природний вигляд. Мінусом даного виду є те,що завивка тримається протягом декількох місяців і підходить тільки для деяких типів волосся

Хімія для волосся - нейтральна завивка. Ця хімія завивки є нейтральним, він підходить для всіх типів волосся і діє на волосся м'яко. Незалежно від стану вашого волосся, завивка буде однаковою по всій довжині.

Хімія для волосся -амінокислотна завивка. Хімія вельми корисна. До її складу входять амінокислоти і протеїни, які здатні потрапити всередину волоса під час самої процедури. Тим самим волосся відновлюються.

Безпечним є хімія для волосся, в якій в якості реактиву використовується тіоглюкоевая кислота. Даний тип завивки не приводить до набухання волосся.Дану завивку не рекомендується використовувати при гладких і прямих волоссі, так як вона тримається не більше місяця.

Хімія для волосся буває різної, так за способом накручування виділяють.

Хімія для волосся - завивка на косичку.

Даний тип підходить для довгого волосся. Кінці пасом в даному випадку заплітають в кіски, закручують на спеціальні коклюшки, і обробляють за допомогою особливого хімічного складу.

Хімія для волосся - завивка на шпильку.

Даний тип також використовується для довгого волосся.У даному випадку волосся накручують на спеціальні шпильки, і обробляються хімічним складом.

Хімія для волосся - завивка з підкручуванням.

Невелику частину пасом накручують на коклюшку, потім підкручують за допомогою іншої коклюшки, в підсумку виходять завитки несхожі один на одного.

Хімія для волосся - дитяча завивка.У даному випадку на голову дитині одягається спеціальна шапочка з невеликими отворами, для того щоб виключити роздратування шкіри.

Хімія для волосся - завивка Близнюк.

Застосовується для довгого волосся. Одна половина волосся має завитки вертикальної форми, а друга зроблена у вигляді горизонтальних локонів.

Хімія для волосся - завивка прикоренева.Даний тип завивки використовується для додання волоссю пишності біля коріння. Крім того даний тип завивки використовується в тому випадку, якщо волосся галузі та потрібна додаткова завивка відростила частини волосся.

Хімія для волосся - американська завивка.

Даний тип завивки доречний для волосся, мають середню довжину.У результаті даної завивки виходять жорсткі завитки нагадують спіраль. Волосся в даному випадку накручуються на особливі бігуді. Такий тип завивки, мабуть, є найбільш поширеним і затребуваним.

Хімія для волосся - шовкова хвиля.

Дана хімія підходить для волосся, мають середню довжину. Особливістю даного типу завивки є те,сто волосся в підсумку мають шовковистий вигляд. Завитки виходять середньої жорсткості. Хімічний препарат в даному випадку включає в себе протеїни шовку, які здатні нормалізувати стан вашого волосся

Хімія для волосся - французька завивка.

Дана хімія підходить не тільки для жінок, але і для чоловіків.У результаті даної процедури виходять дрібні завитки. Хімічні склади для цієї завивки відрізняються нестандартним способом нанесення. Так препарат необхідно збивати спеціальним компресором, у результаті утворюється повітряна піна, яку необхідно наносити на волосся. Така піна на волоссі тримається на волоссі протягом 20 хвилин,потім починає осідати. За рахунок того що склад збивається, волосся отримують додаткову порцію кисню, що сприятливо позначається на зовнішньому вигляді волосся. Завдяки французької хімії можна позбутися від ефекту жирного волосся, так склад здатний підсушувати волосся.

Хімія для волосся - вертикальна хімія.

Вона призначена для довгого волосся.Даний спосіб дає так званий мокрий ефект. Завитки виходять жорсткими, вони утворюються за допомогою вертикальних бигудей.

Хімія для волосся - біозавивка.

Основним діючим компонентом біозавивка є білок цісцін, аналогічний білку, який входить до складу волосся кожної людини. У підсумку даного виду завивки волосся збагачуються білком,їх зовнішній вигляд поліпшується, структура волосся нормалізується. Біозавивка підходить для будь-якого волосся. Так можна сміливо піддавати впливу пошкоджені, пофарбовані і меліроване волосся. Тримається така завивка протягом трьох місяців.

До плюсів відносять:

• Красиві і бездоганні локони завжди залишаються модними• Хімія здатна додати неповторний обсяг навіть самим тонким волоссю.

• Хімія може значно спростити наступне укладання волосся. Так для того щоб зробити розкішну зачіску, вам доведеться скористатися лише звичайним укладальним засобом

• Хімія не є такою шкідливою, як було раніше. Завдяки сучасним технологіям,фарбування і завивку можна поєднати

До мінусів відносять:

• хімія не миє бути абсолютно безпечною, мінімальний вплив на організм людини присутній. Крім того після хімічної завивки доведеться піклуватися про волосся ще більше, інакше вони ризикують стати сухим і ламким

• Перш ніж робити завивку переконайтеся, що кучерики вам йдуть• Хімія заборонена при пошкоджених волоссі, при вагітності, годуванні груддю.

Додати коментар


Захисний код
Оновити