Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Техніка стрижки волосся

Техніка стрижки волосся - мистецтво, яким зобов'язаний володіти перукар. Стрижка для волосся - це ще один спосіб ефектно виділиться для жінок. Всі жінки очікують від нової стрижки порятунку від необхідності щодня робити нову укладку. І абсолютно всі не проти такого ефекту, якого домігся знаменитий перукар з Англії Відал Сессун,створив зачіску, що дозволяє привести волосся в ідеальну укладку, просто помивши, розчесавши і струснувши волосся.

 

Техніка стрижки волосся дозволяє домогтися більш ніж зміни довжини волосся за допомогою спеціальних ріжучих приладдя. Але якщо говорити про хорошу стрижці, то це вже залежить не тільки від ножиць або бритви,а й від багатьох інших критеріїв (довжини і загального стану волосся, техніки попередньої стрижки, типу обличчя і стилю). Для можливості подальшої різноманітної укладання волосся на кожен день, вибираючи яка потрібна техніка стрижки волосся, необхідно звертати увагу на темперамент клієнтки, її стиль життя і віддаються перевага смаки.Тільки сукупність всі ці вимоги, можна домогтися ідеально відповідною стрижки для тієї чи іншої людини.

Як правило, техніка стрижки волосся ділиться на два види: контрастна (з різким переходом в довжині волосся) і неконтрастная (відповідно з плавним переходом).Техніка цих стрижок складається з дій з обробки певних ділянок голови. І вже, виходячи з обраної стрижки або фасону, застосовуються наступні операції:

- Окантовка - це додання лініях пасом невеликий різкості для обмеження меж росту волосся певних частин голови.

-филировка - застосування технік филирования для гармонійного співвідношення між короткими і довгими волоссям в межах окремо взятого локона.

- Тушевка - самий плавний перехід як в довгих, так і в коротких волоссі.

- Зведення волосся на «ні» - техніка плавного зрізання довжини волосся від довгих до зовсім коротких (наприклад, на скронях).

- Стрижка на пальцях - підрізання і укорочення волосся, рівномірно розподілених на пальцях.

- Димчастий перехід - у цій операції використовується метод тушевки. Надзвичайно ретельно зрізаються лінії волосся від шиї до потилиці.

- Градуювання - стрижка сходинками, що виконується методом «тупого зрізу». Локони в цьому способом зрізаються під певним кутом.

- Майданчик - застосовується тільки при стрижках «Каре» і «Бобрик» і полягає в утворенні «щеткообразного» ділянки на голові.

- Шліфування - остання частина стрижки, що видаляє непотрібні волоски.

Ця техніка при застосований і зляганні перерахованих вище способів, дозволяє домогтися бажаного ефекту або стилю.Але й навіть це всього лише технічні аспекти. Справжній профі тонко помічає особливості свого клієнта і створює неповторну, свого роді ексклюзивну зачіску.

Що прийшов не так давно в нашу моду індивідуалізм приніс з собою нове поняття «креативна стрижка».Ця техніка стрижки волосся має наступну суть - після підбору моделі зачіски і застосування технологічних маніпуляцій, заключне оформлення робиться з урахуванням способу клієнтки, суто під неї.

Різноманітність всіх стилів, наявних в сучасному світі, можна об'єднати в такі стилістичні напрямки:

Консервативно - діловий стиль -відображає простоту і в той же час елегантність зачіски. Волосся або прямі, або підкручені під природний стиль.

Техніка зачіски мінімалізм - назва говорить сама за себе. Нічого зайвого, тільки чіткість у лініях і кольорі. Точна геометрія локонів і сильні, соковиті кольори.

Конструктивізм - техніка з чітко промальовані графікою ліній локонів.

Романтичний стиль один з найбільш затребуваних в сучасному світі. Тільки плавні лінії пасом, локони закручені під природну природну укладку. Ще один нюанс - лаку і будь-якого засобу для укладання не повинно бути помітно взагалі.

Молодіжний стиль - техніка фантазії, креативності та скуйовджена.Тільки в цьому стилі вітаються укладання «а ля доброго ранку» (створення ефекту розпатланих, але доглянутих волосся). Для таких стрижок і укладок можна використовувати будь стайлінгові кошти в будь-якій кількості.

У сучасних стилістичних напрямках немає чітких рамок або меж. Це дозволяє майстрам створювати неповторні,унікальні зачіски і стрижки, на основі яких можна буде зробити таку ж ексклюзивну укладку хоч кожен день. Найголовніше в роботі кожного майстра - робити з жінок богинь, молодих і прикрашати їхніми ж особливостями

Додати коментар


Захисний код
Оновити