Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Укладання волосся

Укладання волосся - важливий елемент презентації зачіски. Швидко і не складно завити і короткі, і довге волосся можна, застосовуючи термобигуди. При цьому методі укладання волосся повинне бути тільки сухими, бігуді слід попередньо нагріти. Спочатку відокремте прядку волосся, збризніть її спреєм і накрутіть на бігуді, як того вимагає укладання волосся.Зачекайте приблизно 20 хвилин, поки термобигуди повністю охолодяться, а після акуратно зніміть їх, а отримані локони укладіть за допомогою гребінця і надійно зафіксуйте лаком.

Метод завивки волосся на термобигуди результативний і не складний, але застосовувати його частіше ніж один раз на тиждень професійне укладання волосся не радить.Мається парочка нехитрих секретів, якими володіє укладка волосся, призначених для укладання кучерявого волосся. Розчешіть своє волосся, поки вони не висохли, потім застосуйте гель для укладання, розподіляючи його по всій довжині волосся, і просто висушіть волосся природним способом. Якщо ви все ж таки вирішите застосувати фен,то підніміть коріння волосся і просушіть їх, що додасть зачісці додатковий об'єм. Залиште волосся злегка вологими, оскільки в іншому випадку ви ризикуєте пересушити їх і зробити надмірно ламкими. У процесі укладання кучерявого волосся не слід розчісувати кучері, інакше вони просто розсиплються.Випрямити кучеряве від природи локони можна не тільки лише в салоні, але і в домашніх умовах самостійно, якщо укладання волосся буде виконана відповідно до вказівок майстра. Для цього вам необхідний спеціалізований розгладжує крем або ж мус, фен, кругла щітка і гребінець. Розгладжує крем нанесіть на вологе волосся,сушіть волосся феном, застосовуючи круглу щітку, злегка відтягуючи прядки вниз. Коріння волосся також необхідно просушити феном, це додасть зачісці пишність. Висушені волосся за допомогою гребінця розподіліть по голові, а потім надійно зафіксуйте лаком.

Волосся середньої довжини вимагають не меншої уваги в укладанні. Застосовуючи фен і круглу щітку, можна завити кінчики волосся всередину або ж назовні, дану процедуру (укладання волосся) можна виконати і з щипцями для завивки. Ви можете виконати прямий, косою або зигзагоподібний проділ. На волоссі середньої довжини будь проділ добре виглядає,для фіксації просто збризніть його лаком. Щипцями можна створювати локони, а, застосовуючи спеціалізований утюжек, навпаки - випрямити. В якості допоміжних засобів застосовуйте термозахисні спреї або ж лосьйони, також буде гарний легкий мус, який застосовує укладання волосся.

Коротка стрижка дозволяє жінці істотно економити час,витрачається на укладання волосся (відео). Але коротка стрижка накладає на її господиню якісь зобов'язання, волосся повинне бути завжди доглянутими і акуратно укладеними. Для щоденної укладання на вологе волосся слід застосовувати легкий мус, піднімаючи прядки біля коріння, просто просушіть їх феном, це додасть волоссю форму.Для укладання ультракоротких волосся можна обійтися і без застосування фена, досить нанесіть невелику кількість мусу і зафіксуйте потрібному напрямку волосся. Ще один успішний варіант для укладання короткого волосся: розпатлане волосся на потилиці слід просто обробити воском.

Чубчик вважають важливою частиною будь-якої зачіски, якщо, звичайно,вона там доречна. Чубчик можна злегка завити або ж навпаки витягнути застосовуючи фен і щітку. Для фіксації чубчика застосовуйте лак для волосся або ж легкий спрей, а ось мус і гель наносити не рекомендують, що і робить професійне укладання волосся.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити