Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Зачіски для середніх волосся

Зачіски для середніх волосся найбільш поширені. Які вимоги у сучасних жінок до зачісок? По-перше, вона повинна красиво виглядати і підходити до стилю життя. А по-друге, вона повинна бути легкою у виконанні. Таку зачіску жінка повинна вміти зробити сама, без додаткового обладнання та допомоги майстра - професіонала.А ще серед зачісок для середніх волосся особливо популярними є ті, при виконанні яких використовується мінімум косметичних засобів. Це особливо актуально в літню спеку. Сукупність таких зачісок для середніх волосся останнім часом стала дуже популярною. Серед майстрів - перукарів таку тенденцію вже охрестили модним натуралізмом,вимоги якого враховують всі зачіски для середніх волосся.

 

Популярними на сьогоднішній день є нестандартні і асиметричні проділи або чубчика. Ще однією вимогою для сучасної зачіски є її практичність. Адже таку зачіску для середніх волосся потрібно буде носити цілий день.

Якщо у вас пряме волосся,тобто красива і зручна укладка. Спочатку розділіть волосся рівним проборов. Можна для зручності також зволожити їх спеціально призначеної рідиною. Зачешіть їх з боків. Зв'яжіть локони за вухами за допомогою гумки, як того вимагають багато апріческі для середніх волосся. Для того щоб заховати гумку, можна використовувати прядку волосся,якої можна обв'язати хвостик і закріпити знизу шпилькою. Таке укладання буде триматися довго, так як дуже стійка. А ще вона додасть вигляду ще більше жіночності і ніжності.

Популярні тепер і укладання, які несуть в собі незабутній дух романтики і авантюризму. Такі укладання в усі часи символізують яскравість почуттів,новизну і ні з чим незрівняний смак пригод. Для створення такої зачіски для середніх волосся необхідно лише кілька простих дій. Зберіть волосся над чолом, скрутіть їх в джгут і закріпіть шпильками або невидимками.

Можна також підняти пасма з боків голови і проробити з ними аналогічні дії. А волосся на потилиці можна розкласти красивим бантом і заколоти так, щоб ця частина залишалася вільною. Для більш молодих жінок підійдуть ультрамодні підліткові укладання.Такий напрям в перукарському мистецтві покликане підкреслити свіжість юності і оригінальність. З іншого ж боку, така зачіска для середнього волосся ще більше підкреслить ніжність, жіночність і безпосередність. Для того щоб висловити саме такий стиль, можна зробити досить просту укладку.Розділіть волосся на маківці на кілька частин. Кожну частину скрутити в тугий джгут і закріпити невидимками. З такою зачіскою для середніх волосся можете сміливо вирушати на вечірку.

Досить популярні і ошатні зачіски для середніх волосся, які чудово підійдуть до будь-якого урочистої нагоди. Розділіть волосся на косий проділ.Для того щоб зробити прядки гладенькими, потрібно обробити їх моделюючим гелем. Далі, починаючи з області потилиці, накручуйте пасма на палець і закріплюйте шпильками. Зверху закріпіть все лаком.

Звичайно ж, при такій зачісці для середніх волосся необхідний і відповідний макіяж.Для більшого ефекту виділіть очі і злегка підкресліть губи.

Якщо ж вам необхідна модна зачіска для ділової зустрічі або робочої обстановки, то і тут знайдеться досить проста, але не менш ефектна укладка. Виділіть з боків пару невеликих пасм, скрутіть їх і закріпіть на потилиці. Якщо ж ви зібралися на вечірку, то можете, навпаки,заколоти волосся спереду.

Для жінок з кучерявим волоссям підійде наступна зачіска для середнього волосся. Добре розчешіть волосся і зробіть проділ збоку. Обробіть волосся невеликим кількість мусу для укладки. Якщо у вас є чубчик, то поекспериментуйте і спробуйте заколоти її на боці.

Додати коментар


Захисний код
Оновити