Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Французькі косички (відео)

Французькі косички, або «френчі», будуть ідеальним варіантом для впевнених у собі людей, які ведуть активний спосіб життя. Підходить така зачіска (французькі косички) як чоловікам, так і жінкам. «Френчі» (французькі косички) з першого погляду схожі на звичні для всіх африканські косички. Але головним їх відмінністю є те,що спочатку французькі косички плетуться по шкірі голови. Таким чином, можна створювати красиві лінії і візерунки. Ви можете вибирати чи будуть це прості лінії, або кругові візерунки або зигзагоподібні орнаменти.

 

Часто зачіску «французькі косички» плутають з класичною французькою косою, або, як її ще називають, «колоском». Це, звичайно ж,не вірно, так як «френчі» (французькі косички) є різновидом африканського стилю. Такі косички дрібні, дуже тугі і носити їх можна дуже довго.

Екстремальний френч. Ви шукаєте новий спосіб виразиться? Думаєте, яка саме зачіска витримає всі пригоди при активному занятті спортом? А, може,ви просто хочете бути несхожим на всіх інших? Тоді вам пряма дорога в салон краси, де ваші волосся перетворять на справжній витвір мистецтва.

«Френчі» (французькі косички) стали дуже популярні завдяки Девіду Бекхему, так як саме він вперше вийшов на публіку з такою зачіскою.Після цього за таку зачіску в салони почали вибудовуватися черги чоловіків і жінок.

Переваги французьких кісок. Першим таким гідністю є той факт, що французькі косички можна заплітати без використання штучних матеріалів. Якщо довжина ваших прядок досягає хоча б 10 чи 15 см,то ви сміливо можете йти робити зачіску без додаткових матеріалів. А вся справа в тому, що кінчики «френчів" не будуть майоріти. Майстер заплете французькі косички так, що вони будуть поступово йти по шкірі голови, і не будуть заважати активного способу життя. Якщо ж волосся у вас занадто коротке, то, звичайно ж,допускається використання штучних пасом.

Французькі косички чудово підійдуть для волосся різної довжини. Припустимо, що у вас коротка стрижка, але вам набридло щодня намагатися зробити стильну зачіску за допомогою гелів, лаків та інших засобів. У такому випадку ідеальною зачіскою будуть саме «френчі» (французькі косички),так як вони на час позбавлять вас від щоденних турбот, і, одночасно, прикрашатимуть вашу голову гарним орнаментом.

Справжнім скарбом така зачіска (французькі косички) стане і для людей з довгим волоссям. А вам належить лише вибрати гарний візерунок і віддатися в руки майстру. До того ж для того, щоб «френчі» виглядали ще гарніше,можна використовувати штучні прядки різних кольорів або ще які-небудь інші елементи декорацій африканського стилю.

А якщо ви вже вирішили зробити собі французькі косички, то бажано повністю звільнити день. Адже такі кіски плетуться дуже близько до шкіри, а тому їх створення займає набагато більше часу, ніж плетіння африканських кісок,тим більше якщо ви вирішили зробити красивий і оригінальний орнамент.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити