Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Плетіння кісок (відео)

Плетіння кісок - захоплююче заняття. Косичка завжди була і залишиться в моді. Саме завдяки кісок жінки з довгим волоссям можуть виглядати красиво і елегантно. А так на сьогоднішній день косички вражають своєю різноманітністю, то можна вибрати відповідну зачіску під будь-який стиль і потреби.При такій зачісці (плетіння косичок) звільняється шия і лінія плечей, що дозволяє комфортно відчувати себе при будь-якій спеці.

 

Які бувають види плетіння косичок? Традиційним методом плетіння косичок вважається плетіння на трьох пасмах. Для початку потрібно розчесати волосся назад і розділити на три частини, бажано рівні.Заплітати слід чергуючи положення прядок. Спочатку першу частину треба розмістити між першою і другою, потім першу - між другою і третьою, а другу - між третьою і першою, так виглядає традиційне плетіння кісок. При такому плетінні виходить звичайна коса, кінець якої можна закріпити за допомогою гумки або шпильки.Є й більш складні і химерні види плетіння кісок. Наприклад, косу можна заплести, розділяючи волосся на чотири або навіть п'ять пасом. Є також і французька коса, або, як ще її називають, «колосок». Таку косу потрібно плести починаючи з тім'яної зони, дуже близько до шкіри голови.Французькі різновиди кісок виглядають дуже красиво і елегантно і здатні до невпізнанності змінити вигляд жінки.

Використання кісок в повсякденних зачісках та їх плетіння. Спорудження таких зачісок в більшості випадків не вимагає багато часу або професійних навичок.Тому ви швидко зможете зробити гарну зачіску і піти на роботу. Якщо у вас не дуже густі і довге волосся, то є дуже гарний варіант. Для початку спереду зробіть рівний проділ і розділіть всю масу волосся на дві рівні частини. Поки будете працювати з однією половиною волосся, іншу для зручності закріпіть затискачем. Отже,розділіть волосся на три пасма і починайте плести французьку косу. Коли коса доходить до рівня шиї, то продовжуєте звичайне плетіння і закріпіть кінчики волосся гумкою, як того вимагає плетіння кісок. Таку ж процедуру (плетіння косичок) потрібно виконати і з другою половиною волосся. Далі накладіть косички хрестом один на одного.Кінчики потрібно сховати під інші волосся і закріпити, як того вимагає плетіння кісок. Для того щоб зачіска була стійкіше, можна використовувати лак для волосся.

Якщо ж ви - щаслива володарка довгих, пишних і кучерявого волосся, то їх можна залишити і розпущеним. А гарна косичка замість стрічки тільки додасть зачісці ще більше пікантності. Така зачіска буде до того ж і дуже практичною. Волосся більше не будуть спадати на лоб або очі.Одночасно ви зможете продемонструвати всю природну красу вашого волосся. Техніка такої зачіски (плетіння косичок) наступна. Для початку зробіть проділ від вух, поперек голови. Відступите від чола десь на 7 сантиметрів і починайте плетіння французької коси. Кінець кіски сховайте за вухо і заколіть.Решту масу волосся можна трохи начесать, надаючи таким чином додатковий обсяг вашої зачісці. Зачіску можна зафіксувати лаком.

А що ж робити жінкам, яких природа нагородила дуже красивими довгими волоссям. Насправді все дуже просто. Заплетіть звичайну косу,а потім за допомогою шпильок і шпильок красиво укладіть її на голові у вигляді якогось візерунка. До речі, така зачіска (плетіння косичок) прекрасно підійде і до вечірньої сукні. Для створення святкового образу її можна прикрасити за допомогою перлинних ниток, декоративних шпильок або стразів. Можна навіть пропустити через косу гарну стрічку.Така зачіска буде виглядати дуже красиво на будь-якому заході або вечірці з друзями.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити