Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Тонування волосся

Тонування волосся - це один з видів фарбування, при якому основний колір волоса залишається, а змінюється лише його відтінок (тон). Не дивлячись на всю свою мінливість і пристрасть до експериментів над собою, досить багато жінок консервативні в плані своєї зовнішності. Іноді цього вимагає стиль (наприклад, діловий),іноді просто природна скромність і власні поняття про красу не дають жінці зробити у себе на голові щось типу ірокеза. В основному до лав консерваторів потрапляють жінки у віці 25-30 років. До цього часу низка божевільних юнацьких вишукувань пройшла, і вони визначаються зі своїм стилем у житті.Чи погано бути консервативним і постійним?

Аж ніяк ні. Незліченна безліч відомих жінок все життя залишалися в рамках певного образу. Коко Шанель, Бріджит Бордо, Жаклін Кеннеді і т.д. Із сучасних зірок досить згадати Анжеліну Джолі, встигаю поєднувати зйомки, сімейне життя, громадську діяльність та багато іншого.Сенс сталості не в закостенілості, а в умінні вносити в свій спосіб зміни, залишаючись при цьому в рамках обраного стилю. У цьому випадку тонування буде вам як не можна до речі. Уявіть собі, що вам набрид колір суворої шатенки - не біда. Тонування допоможе вам додати кремовий, вишневий, горобиновий або будь-який інший відтінок на ваш смак.За допомогою цього процесу дуже легко триматися моди і залишатися собою одночасно. Більш того, тонування з великим ефектом дозволяє відновити власний колір волосся, коли вік бере своє і волосся починає покриватися сивиною. Тільки не запускайте ситуацію, бо тонування волосся ефективно, коли сивого волосся на голові не більше 40%.В іншому випадку вам потрібно буде робити повноцінне фарбування.

 

Тонування чудово відновлює красу і блиск волосся, може зробити інтенсивним і захопливою ваш рідний колір. Перевага даного процесу в тому, що він куди більше щадить волосся, ніж фарбування або освітлення завдяки відсутності перекису водню і аміаку.У процесі застосовуються не дуже стійкі фарби, які абсолютно не чіпають внутрішню структуру волосся, а впливають лише на лусочки кутикули. Безумовно, тонують фарби змиваються набагато швидше, однак при цьому не залишають чітко помітну межу між новим тоном і старим кольором волосся. У швидкому змити тону є своя перевага,так як їх можна застосовувати в якості пілотних проектів. Наприклад, жінка задумала поміняти відтінок попелястий на пшеничний, але ще не впевнена у своєму рішенні (нормальне явище для жіночої статі!). У випадку з тонуванням волосся у неї є шанс на короткий час прийняти пшеничний вигляд і остаточно визначитися з вибором. Якщо сподобається,то фарбуємося по-новому, якщо ні - повертаємося до старого відтінку або вибираємо зовсім новий варіант.

За типами тонування волосся поділяють на щадне та інтенсивне. Для щадного тонування фарби зазвичай не використовуються, так як для нового відтінку досить нанести мус, гель або відповідну пінку. У найлегшому випадку можна застосувати аерозольний варіант, тобто лак для фіксації із підфарбовуючі ефектом. Наприклад, той же ефект платини,міді або рожевого на один вечір вам забезпечить лак сильної фіксації з потрібним підфарбовуючі ефектом. Залежно від обраного способу легкого тонування новий відтінок може протриматися у вас від однієї до 5-6 процедур миття голови.
Для інтенсивного тонування вже застосовується спеціальна фарба, яка відносно стійка до змивання.Завдяки невеликій кількості окислюють, (замінників аміаку) новий відтінок може протриматися у вас від двох тижнів до двох місяців. Відразу відзначимо, що фарби для тонування також можуть бути різної стійкості, тому при покупці обов'язково задавайте це питання продавця-консультанта. Щадні фарби стійкістю до місяця, як правило,містять у своєму складі різні вітамінні добавки, що позитивно впливають на волосся. Таким чином волосся трохи відновлюються, приймають блиск, їх стає легко розчісувати і укладати.
За допомогою нанесення легких фарб жінка може вирішити для себе проблему вибору інтенсивності кольору. Чим більше разів ви тоніруете волосся,тим інтенсивніше отримуєте їх колір. Таким чином за досить короткий час ви можете чітко визначитися з необхідним відтінком і вибрати його вже в більш стійких фарб.
Технічно процес тонування нічим не відрізняється від процесу фарбування волосся. Та ж техніка підготовки голови (мийка та промаківанія волосся), нанесення фарби,наступна витримка і змивання волосся. При застосуванні спеціального оттеночного шампуню вам доведеться два рази тонувати голову. Другий раз грає роль закріплює, і шампунь витримується всього 3-5 хвилин. Більш тривалий час витримки забезпечить вам більш насичений відтінок.
Принадність тонування волосся в тому,що можна волосся пофарбувати в кілька кольорів. Це особливо приємно буде дізнатися для підлітків. Саме ця вікова категорія не зупиняється перед догмами і заборонами, тільки щоб висловити своє «Я». Якщо ви не хочете бути схожим на папугу або панку, то чи не поєднуйте більше трьох кольорів при тонуванні.Нанести кольору можна на цілі ділянки голови, а можна обмежиться окремими пасмами. Якщо ви хочете при цьому отримати більш світлий тон, то ділянка підлягає спочатку освітленню, а потім тонуванню. У випадку більш темного відтінку освітлення не потрібно.Щоб уникнути проблем з тонуванням і фарбуванням радимо вам за кілька місяців зміцнити волосся спеціальними засобами і перестати користуватися такими фарбами як «Хна» і «Басма».

Додати коментар


Захисний код
Оновити