Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Фарба-крем для волосся

Стійкий колір від крему для волосся

Рекомендований витрата фарби - крему для волосся, у яких середня густина і довжина до 15 сантиметрів - туба об'ємом 60 грам. Всі відтінки залежно від інтенсивності тону з 1-го по 10-й змішуються в такому співвідношенні. 1 частка фарби - крему для волосся і 1 частка оксигена.

Час дії - 35 хвилин, з того моменту,коли ви востаннє завдали фарбу.

 

Вибір оскігента:

- Для фарбування тон в тон, або ж на 1 - 2 тони темніше потрібно 3% оксигенту

- Для стандартного фарбування з висвітленням волосся до 1-го тону і по довжині з висвітленням до 2-х тонів близько коренів потрібно 6% оксигенту.

- Для фарбування з висвітленням до 2-х тонів по всій довжині волосся, і до 3 -х тонів близько коренів потрібно 9% оксигенту.

- Для фарбування з висвітленням у всій довжині волосся до 3-х тонів, і до 4-х тонів біля коріння потрібно 12% оксигенту

Схема застосування

Стійка фарбування тон в тон, або ж на тон світліше / темніше.

Волосся не потрібно перед фарбуванням мити. Суміш розподілити по корінню волосся, а після по всій довжині волосся. Рекомендують 3 -6% оксигенту. Час фарбування - 35 хвилин.

Вторинна фарбування кремом для волосся

Потрібно нанести суміш на відросло коріння вашого волосся на 30 хвилин. Після трохи зволожите волосся водою і рівномірно розподіліть фарбу по всій довжині волосся. Час додаткового впливу - 10 - 5 хвилин

Фарбування з висвітленням тону на 2 - на 3.

Відступивши від коренів волосся де-То 2 сантиметри, розподіліть суміш по всій довжині волосся. Після чого суміш, яка залишилася нанесіть на ті 2 см., що залишилися біля коріння. Рекомендують 6 - 9% оксигенту.

Інтенсивне тонування

Фарбування волосся на тон або ж темніше. Тоді фарба - крем змішується з активатором у такій пропорції: 1:2. час для фарбування 15 - 20 хвилин.

Схема застосування

Суміш крему для волосся потрібно наносити на чисті зволожене волосся, що не оброблялися бальзамом, одночасно і на корені і на всю довжину.

Фарбування сивого волосся

Така фарба дає 100%-е зафарбовування сивого волосся. 7/00 і 8/00 - це додаткові тони для фарбування волосся,кількість сивини на яких складає більше 50% в натуральні кольори. Фарба змішується з 9%-м оксігентом в пропорції один до одного. Якщо є необхідність потрібно використовувати коректори.

Спеціальна освітлююча серія / S-OS / ця крем для волосся фарба освітлює на 4 тони, і одночасно нейтралізує.Рекомендують таке співвідношення: 2 частини оксігента12% і 1 частина S-OS. Час на фарбування 50-45 хвилин з того моменту, коли ви в останній раз завдали. Натуральну базу забарвлюють з шостого рівня. Найбільше освітлення виходить на волоссі біля коріння.

Коректори

За допомогою кольорових коректорів можна відкоригувати або ж підсилити напрямок вашого кольору.

Рекомендують наступні кількості коректорів:

- Для яскравості вашого нюансу саме велике у коректора - 10 грам на 60 грам фарби, беручи в розрахунок оксигент. (2 см = 1г)

- Для нейтралізації потрібно 4-1 г на 60 грам фарби (2 см = 1г)Якщо ви використовуєте коректор як самостійний барвник на базі освітленої, то потрібний вам колір змішують з оксігентом 3% в пропорціях один до одного або ж з активатором, але вже в пропорціях 1:2

Заключна обробка

- Добре промити фарбу-крем для волосся водою

- Промити волосся спеціальним шампунем

- Обробити ваші волосся кондиціонером.Застереження

Така фарба крем для волосся тільки для застосування професіоналами. У ній є аміак, резорцин, фенілендіаміни, і нафтол. Вона може викликати алергію. Перед тим, як використовувати фарбу крем для волосся, потрібно провести пробу на чутливість. Всі операції потрібно проводити в рукавичках, які захищають.Не використовувати для фарбування вій і брів. Для цих цілей є спеціально призначена фарба. Якщо фарба крем для волосся потрапить в очі, потрібно їх тут же промити великою кількістю води. Якщо у вас чутлива коду голови, якщо вона роздратована або ж пошкоджена не варто застосовувати фарбу. Якщо у вас є захворювання шкіри,то вам потрібна консультація дерматолога. При виникненні почервоніння, свербіння, висипу потрібно добре змити фарбу крем для волосся теплою водою і перестати її застосовувати. По закінченні часу фарбування потрібно добре змити фарбу з шкіри голови. Всю суміш потрібно використовувати відразу після того, як ви її приготували. Залишилася суміш ні зберіганню,ні подальшому використанню не підлягає. Зберігати фарбу крем для волосся потрібно в недоступному для ваших дітей місці.

Тест-проба на чутливість.

Потрібно нанести трохи фарби крему для волосся тонким шаром на внутрішній згин ліктя, і залишити фарбу на 45 хвилин. Після чого промити теплою водою. Якщо після закінчення часу тест - проби,або ж у наступні 48 годин, з'явитися алергічна реакція, то перед тим, застосовувати фарбу крем для волосся вам потрібно проконсультуватися з фахівцем.

Додати коментар


Захисний код
Оновити