Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як знайти хорошого перукаря?

Більшість людей, як правило, постійні у своїх звичках, смаках і уподобаннях. Майже у всіх у нас є свої постійні майстра в автосервісах, улюблені магазини, і, звичайно ж, перукарі. Тепер уявімо собі, що ваш улюблений перукар пішов з роботи. Причин цьому може бути безліч - наприклад,більш високооплачувана робота або попросту ви переїхали в інше місто або район міста. Важко знайти фахівця, який також знав би ваші звички і бажання, і головне - за доступну ціну, адже багато стрижуться у одного і того ж майстра роками, а то й десятиліттями. Зіткнувшись з такою проблемою, людина часто губиться,і тому ми хочемо дати вам кілька порад, як знайти хорошого майстра-парікмхера і як безболісно пережити цей період.

 

Як бути, якщо немає перукаря? Назвемо це інструкцією

Якщо ваш стиліст пішов на більш високооплачувану місце, значить, він дійсно справжній майстер, і знайти іншого такого буде складно. Бути може,ваші стосунки з майстром дозволять вам домовитися з ним про стрижку вдома? Адже не секрет, що багато перукарі підробляють будинку, у багатьох в квартирах навіть цілі кімнати виділені під перукарню.

-Якщо ж ви все-таки втратили зв'язок з майстром, не треба панікувати без підстав, адже зачіска тримається не день або два, а по кілька тижнів,а то й місяців.

-Щоденне самостійне розчісування волосся протягом 10-15 хвилин надовго продовжать життя вашій зачісці.

- Крім того, можна кілька подовжити інтервали між походами в перукарню - і в наявності ще й економія коштів, але цей варіант підходить далеко не всім жінкам. Тим, хто носить короткі стрижки,все ж доведеться сходити в найближчу перукарню, щоб не зарости, і щоб перукар міг на власні очі бачити, як ви були підстрижені.

- Однозначно не варто влазити в борги, щоб постригтися у більш дорого майстра. Ціна - це ще не показник майстерності. А ось ваш перукар, напевно, зможе порадити вам іншого майстра, і, можливо,в тому ж салоні, тому що справжні майстри також дорожать своїми постійними клієнтами.

- А от якщо всі ці варіанти не пройшли, то тоді треба братися за справу серйозно.

Як знайти хорошого перукаря?

Отже, ви прийшли в салон краси, щоб знайти хорошого майстра по зачісках.

Перше: не поспішайте, посидьте, погортайте журнали,а самі уважно придивіться до роботи майстрів. Часом між клієнтом і перукарем виникає якась симпатія, якщо ви її відчули, сміливо сідайте в крісло. Ще варіант: вам сподобалася чиясь стрижка на вулиці, сміливо підходьте і запитуйте, де ж працює такий диво-майстер, і, швидше за все, саме цей варіант вас цілком влаштує.Друге: визначте для себе, в яку ціну ви хочете укластися, і скільки взагалі ви можете витратити на салон. Потім вирішите, як часто ви будете туди ходити, а, визначившись, сміливо приступайте до пошуку хорошого майстра. Для початку сходіть просто на манікюр, послухайте, подивіться, хто як працює; не забувайте,що навіть не стільки руки майстра скажуть вам про його майстерність, скільки очі його клієнта.

Третє: зовнішній вигляд; неохайний на вигляд перукар дуже навряд чи зробить вам хорошу зачіску, адже перукар - це той же художник, тобто натура творча. Поспілкуйтеся з майстром, запитаєте, яка, на його думку, зачіска підійде вам найкраще, і,якщо він невизначено знизує плечима, сміливо йдіть: тут вам, як кажуть, щастя не бачити. Також, як варіант, можна самому запропонувати майстру кілька варіантів і запитати його думку. Якщо знову у відповідь здивоване знизування плечима, плавно відчалюємо з цієї гавані.Четверте: не варто в перший раз замовляти запаморочливу зачіску у нового майстра. Спробуйте для початку яку-небудь простеньку стрижку, щоб подивитися, як майстер працює, і якщо вас влаштувала його робота, то наступного разу можете сміливо просити зробити те, до чого ви так давно звикли і до чого все це час прагнули.І наостанок: необхідно пам'ятати, що непомірно роздуті ціни не завжди є гарантією високої якості. Інший раз можна за звичайну ціну зробити дивну зачіску, адже практично в будь-якому салоні завжди є справжні майстри своєї справи, яких просто потрібно розглянути. Так що не впадайте у відчай,а послідовно і цілеспрямовано шукайте нового перукаря, якого ви зможете сміливо назвати своїм майстром.

Додати коментар


Захисний код
Оновити