Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Краса волосся і заняття в спортзалі

Заняття в спортзалі і краса волосся здаються досить віддаленими поняттями один від одного. Але це тільки на перший погляд, насправді вони тісно пов'язані один з одним. Ви думаєте, про те, що потрібно постійно займатися в спортивному залі, весь час працювати над своєю фігурою, і ви відчуваєте це на своїй фігурі. А чи думали Ви коли-небудь про те,що постійні заняття в спортивному залі впливають на красу волосся? Можливо, Ви неодноразово ставили це питання собі по дорозі з тренажерного залу в роздягальню. Як і дивно, але саме заняття спортом і бажання володіти ідеальною фігурою позначаються на красі Ваших волосся.

Вся справа в тому,що під час тренування в спортзалі або інших місцях Ваші волосся піддаються шкідливому впливу ультрафіолетового випромінювання, хлорки, великого перегріву і поту. Для того, щоб Ваші заняття в спортивному залі з усіма «за» і «проти» приносили Вам лише задоволення, краса волосся залишалася незмінною і покращувала стан локонів,потрібно розробити спеціальний індивідуальний план дій.

 

На що потрібно звернути увагу під час занять спортом у спортзалі.

Безсумнівно, піт, є індикатором гарної роботи Вашого тіла. Але засихаючи на Ваших волоссі піт забиває частинками солі пори шкіри голови, що згубно позначається на волосяних фолікулах Ваших волосся.Для того щоб уникнути такого впливу можна застосовувати під час тренувань зачіски за типом кінського хвоста або ж косу. Безліч швидких зачісок врятують Ваше волосся. А ось якщо у Вас коротке волосся, то краще одягати хустку або бандану. Так як волосся дуже добре вбирає піт, то потрібно ставитися уважно до кожного волоска.Добре заховайте все волосся. Слідуючи цій раді, краса Вашого волосся буде завжди залишатися на висоті, а фігура буде ідеальною завдяки регулярним заняттям у спортивному залі.

Але це ще не всі фактори, які пов'язують красу волосся і заняття в спортивному залі. У гри у великий теніс, бігу підтюпцем, їзді на велосипеді та інших схожих видах тренувань які проходять поза приміщенням є свої шкідливі фактори, які позначаються на красі волосся. Перебуваючи під відкритим небом Ваше волосся,можу потрапити під вплив ультрафіолету, який погіршує повноцінне стан волосся і псує зовнішній вигляд, тим більше, якщо Ви пофарбували своє волосся стійкою фарбою. Для того, щоб уникнути такого шкідливого впливу і зберегти красу волосся потрібно використовувати спеціальні засоби захищає від ультрафіолету.Наносити такий засіб потрібно також часто, як і крем для засмаги. Якщо під час тренувань Ви використовуєте шолом, то потрібно простежити щоб все волосся були заховані під ним, але ні в якому разі не можна застосовувати гострі шпильки. І пам'ятайте, якщо Ви займаєтеся екстремальними видами спорту, то потрібно носити шолом,так як він в першу чергу забезпечує Вашу безпеку, а в другу чергу вже потрібно думати про красу волосся.

Заняття в басейні так само згубно впливають на красу волосся. Відвідуючи басейн, Ви напевно не замислювалися про негативний вплив хлору на волосся. Найкращим засобом захисту від такого впливу є плавальна шапочка.Завдяки їй волосся не будуть заважати Вам під час тренувань і будуть надійно захищені від негативного впливу хімічних засобів. Для того щоб захиститися від хлору потрібно обов'язково змочувати локони перед початком тренування і мити після неї, в незалежності одягаєте Ви шапочку чи ні.Щоб краса Вашого волосся не постраждала потрібно застосовувати допоміжні засоби, які подбають про вашу зачіску. Краса і здоров'я волосся буде незмінним, якщо перед кожним спуском в басейн наносити кондиціонер для волосся.

Краса вашого волосся, після заняття в спортивному залі.Після завершення тренувань потрібно обмежувати час відвідування сауни і намагатися уникати гарячої води. Якщо Ви йдете в сауну, то потрібно нанести легкий бальзам, що надійно захищає волосся. Висока температура в сауні дуже добре вплине на проникнення бальзаму в коріння волосся,що сприятливо позначиться на структурі волосся і значно поліпшить стан. Після сауни, коли Ви вирушаєте в душ, визначте, чи потрібно намалювати ваше волосся або достатньо звичайного ополіскування. Якщо Ви все ж вирішили, що без шампуню не обійтися, то потрібно застосовувати сухий шампунь, який заснований на натуральних інгредієнтах.Після цього нанести спеціальні засоби для укладання. Мити волосся можна тільки теплою водою. Також зверніть увагу, щоб використовуваний шампунь відповідав Вашому типу волосся.

У тому випадку, якщо Ви прийшли до думки, що волосся не потрібно мити після застосування сауни, то просто змочіть їх водою або із застосуванням кондиціонера,який допоможе розчесати волосся і привести їх у належний стан. Електрощипці або праску для волосся потрібно найкраще застосовувати тільки при повному висиханні волосся. Для того щоб створити завитки використовуйте спеціальні засоби для укладання волосся.

Додати коментар


Захисний код
Оновити