Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як накрутити волосся на бігуді (відео)

Питанням як накрутити волосся на бігуді хоч раз одна дівчина. Що потрібно робити для того щоб домогтися стійкої і правильної форми при накручування волосся на папільйотки і бігуді?

Для того, щоб накрутити волосся на бігуді і добитися доглянутих і красивих локонів не потрібно якихось серйозних знань, потрібно просто частіше практикуватися.Але існує ряд певних рад, яких можна дотримуватися під час цього процесу.

Застосовуючи різні бігуді можна домогтися того, щоб Ваші локони виглядали природними і тугими.

 

Перш ніж накрутити волосся на бігуді потрібно підсушити волосся, але не до кінця. Накрутити волосся на бігуді потрібно у вологому, але не сухому стані.Щоб накрутити волосся на бігуді, Вам знадобляться гребінець з тонкими зубцями і ручкою, бігуді і пульверизатор з водою, якщо волосся будуть висихати занадто рано. Також було б непогано використовувати другу дзеркало, за допомогою якого можна дивитися, як саме Ви накрутили волосся на потилиці.Для того щоб накрутити волосся на бігуді їх потрібно розділити на локони і дуже добре розчесати. Пасмо повинна відповідати ширині бігуді. Після цього потрібно скропити пасмо волосся водою з пульверизатора, щоб вона не розпалася і правильно накрутити на бігуді. Накручування волосся потрібно починати з кінчиків волосся і до досягнення коренів волосся.Загортати локон потрібно обов'язково всередину. Локони потрібно накручувати вельми щільно, але щоб це не приносило Вам хворобливих відчуттів. Після цього потрібно за допомогою звичайної шпильки закріпити локон, закріпивши бігуді біля основи волосся. Після того як ви накрутили своє волосся на бігуді потрібно дочекатися повного висихання волосся,а після цього акуратно розгорнути локони і зняти бігуді.

Якщо у Вас тонкі або неслухняне волосся, які при попаданні найменшої вологи лягають, то для того, щоб правильно накрутити волосся на бігуді, на пасмо потрібно нанести спеціально розроблену для укладання гелі або піну.Нанесення цього засобу допомагає зберегти зачіску і практично не помітно на волоссі. До складу цих засобів входять речовини, які захищають волосся від шкідливого впливу зовнішніх факторів і бігуді.

Вибираючи спеціальний засіб для укладання волосся, для того щоб правильно і добре накрутити локони, потрібно обов'язково підбирати засіб призначене для Вашого типу волосся. Наприклад, засоби, розроблені для жирного типу волосся, поглинають певне число жиру, яке виділяють волосся, і зачіска довгий час залишається свіжою.Вітаміни та інші речовини, які доглядають за волоссям входять до складу засобів для укладання тонкого волосся.

Також у продажу існують електробігуді, при використанні яких, локони висихають набагато швидше, що призводить до значної економії часу при створенні зачіски. Але так як часте нагрівання волосся призводить до їх псування,то часто використовувати подібні бігуді не варто.

Перед використанням електробігуді нагріваються протягом 15 хвилин. На такі бігуді волосся потрібно накручувати сухими, так як мокрі можуть не висохнути, а набрякнути і розпаритися через що ваша зачіска буде пухкою, неакуратної і дуже швидко розпадеться.Бігуді великого розміру радять використовувати в області чола, а більш дрібні найкраще використовувати для потилиці і боків.

Для того щоб бігуді було легше витягувати, локони на них найкраще накручувати повільно. Після того кік бігуді повністю охолонуть їх можна знімати. Після чого хвилин через 15 можна буде розчесати волосся.Як накрутити волосся (відео)

Додати коментар


Захисний код
Оновити