Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як відростити довге волосся, 10 рад

Питанням як отрас довге волосся красуні задаються ще з дитинства. Але відростити дійсно довге волосся - не найлегша завдання. Вам на допомогу існує 10 корисних порад, які підкажуть як отрас довге волосся. Якщо ви, розглядаючи в дзеркалі свою зачіску, мрієте побачити розкішні довгі локони;якщо вас стомлюють постійні стрижки, підстригання та нарощування волосся, тоді читайте 10 корисних порад, щоб у результаті ваше волосся придбали бажану довжину і шикарний зовнішній вигляд.

 

Вам належить докласти чимало зусиль, щоб відростити довге волосся. І все-таки це здійснимо! Слідуючи описаним радам,ви зможете якісно відростити здорові довге волосся.

Ось корисні поради, які допоможуть зробити дійсністю ваші мрії про довге волосся:

Як відростити довге волосся, 10 корисних порад. Рада 1.

Щоб почати відрощувати волосся бажаної довжини, необхідно подбати про їх здоров'я.Потрібно відвідати кваліфікований салон краси і вкоротити своє волосся на кілька сантиметрів. Після цього можна починати відрощування волосся необхідної вам довжини.

Як відростити довге волосся, 10 корисних порад. Рада 2.

Для відрощування довгого волосся необхідно щодня, без будь-яких винятків, виконувати на голові зачіски,які захищають волосся. Під цим маються на увазі всілякі вузли, різні пучки та інші високі зачіски, які старанно приховують кінці вашого волосся і не піддають їх шкідливому впливу повітря.

Як відростити довге волосся, 10 корисних порад. Рада 3.

Повністю захистите своє волосся від будь-якого впливу на них високих температур.Слід відкласти якнайдалі щипці для завивки волосся, приховати подалі праску, яким ви розпрямляєте волосся і закинути в комору фен. Тому як всі ці предмети побуту жодним чином не зможуть вам допомогти в досягненні наміченої мети.

Як відростити довге волосся, 10 корисних порад. Рада 4.

Щоб процес відрощування проходив як треба, обов'язково стежте за кінчиками волосся - вони повинні бути добре зволожені. Рекомендується щодня застосовувати зволожуючий лосьйон, кондиціонер або масло жожоба.

Як відростити довге волосся, 10 корисних порад. Рада 5.Для збереження локонів у відмінному стані, необхідно протягом тижня кілька разів застосовувати зволожуючий кондиціонер і один раз на місяць живить кондиціонер. Це є основною рекомендацією для того, щоб наповнити ваші відросло волосся ще більшою красою і силою.

Як відростити довге волосся, 10 корисних порад. Рада 6.Бережіть власне волосся як саме найтонше мереживо! Будьте максимально уважні та не поспішайте при укладанні і розчісуванні волосся.

Як відростити довге волосся, 10 корисних порад. Рада 7.

Щоб зайвий раз не пошкоджувати власні волосся - не грайтеся з ними! Зробіть укладку на цілий день і більше їх не турбуйте.Постійний вплив на них лише зробить локони суші, а це тільки посприяє утворенню посічених кінчиків.

Як відростити довге волосся, 10 корисних порад. Рада 8.

Відрощуючи довге волосся, намагайтеся завжди перед сном одягати на голову шовковий або атласний хустку. Якщо ж у вас немає можливості або бажання це здійснити,тоді необхідно спати на наволочці з атласної або шовкової тканини. Таким чином, ви надійно захистите своє волосся від посиленої сплутаності і, відповідно, від висихання.

Як відростити довге волосся, 10 корисних порад. Рада 9.

Переконайтеся, що ваш організм отримує всі необхідні речовини. Споживайте в їжу більше овочів і білків.Також слід вживати полівітаміни, щоб не замислюватися про те, чи вистачає вам всіх необхідних елементів.

Як відростити довге волосся, 10 корисних порад. Рада 10.

Для підтримки зростання довгого волосся, використовуйте тільки кошти із зволожуючим ефектом. Вивчайте складу шампунів, уникаючи тих,які можуть спровокувати подразнення і сухість. Намагайтеся застосовувати шампуні відомих марок.

Щоб відростити довге волосся, використовуючи 10 корисних порад, запасіться терпінням. І, звичайно ж, не забувайте слідувати корисним радам.

Якщо ви серйозно замислювалися над проблемою відрощування довгого волосся за межі не короткий час,то рекомендації такого роду стануть для вас керівництвом до досягнення такої жаданої мети. Однак необхідно розуміти, що довге волосся не виростуть за одну ніч, і з вашого боку для цього будуть потрібні величезні зусилля. Протягом тривалого періоду часу вам буде потрібно гарненько піклуватися про своїх волоссі. Не потрібно сумувати,якщо бажаний результат буде видно не відразу. Щоб відростити довге волосся, використовуючи 10 корисних порад, проявіть наполегливість, дотримуйтесь корисним радам, і бажані результати не змусять чекати себе надто довго.

Якщо ви в якийсь момент запитаєте, як відростити довге волосся, то першим ділом, вам необхідно зрозуміти,що швидке зростання ніяк не пов'язаний з прискореними темпами росту волосся. Ви ніяк не зможете вплинути коригування темпів зростання свого волосся. У кожної людини швидкість росту волосся відрізняється, однак згідно зі статистикою, волосся за місяць можуть зрости на 1,5 сантиметра. У деяких людей волосся росте набагато швидше, у якихось людей - повільніше.Все це головним чином залежить від генетичної схильності, а також від стану здоров'я людини.

Щоб відростити довге волосся, використовуючи 10 корисних порад, вам лише потрібно самим прикладати зусилля, щоб волосся росли з оптимальним темпом. Бути може ви, в даний момент, харчуєтеся мало раціонально або, наприклад, ви хворієте.У такому випадку ваші волосся буде рости не з оптимальним темпом, але як тільки ви збалансуєте власне живлення і поправите здоров'я, так відразу ви приведете темп росту волосся до повноцінного стану. В принципі, у кожної людини волосся можуть рости з оптимальним темпом,якщо він буде дотримуватися збалансоване харчування і звертати увагу на власне здоров'я. Замість постійних думок про те, як нічого не робити і швидко відростити довге волосся, зверніть свою увагу на заощадження волосся, які ви так ретельно намагаєтеся відростити!Якщо ви не здатні вплинути на збільшення швидкості росту вашого волосся (і якщо вони вже досягли оптимального темпу зростання), вам варто задуматися про те, як часто вони у вас ламаються, і як багато волосся ви втрачаєте щодня. Мається на увазі те, що для досягнення необхідного результату,необхідно неодмінно усувати такі проблеми як ломку і втрату волосся. Наприклад, якщо ви помічаєте посічені кінчики волосся, то це, без сумніву, вірний показник пошкодженості волосся. Таку неприємність може легко усунути підрізання. Посічені кінчики, і згодом їх укорочення, безсумнівно, призводять до скорочення довжини волосся,яку ви так стараєтеся зберегти. Виходячи з цього, необхідно стежити за тим, щоб такі проблеми просто не виникали.

За закінчення якогось часу належний догляд і відповідний підхід до вашого волосся безумовно призведе до того, що ви збережете довжину волосся, і досягнете оптимального темпу їх зростання.

Внаслідок чого,для швидкого відрощування довгого волосся, вам слід спочатку довести темп їх зростання до оптимального, якщо вам все ще не вдалося цього зробити. Після чого, вам слід зосередитися на збереженні довжини волосся, оберігаючи їх від усіляких ушкоджень і випадання. Щоб відростити довге волосся, використовуйте 10 корисних порад,дотримуйтесь цих корисних порад, і ваші волосся стане рости швидше, здоровіше і красивіше.

Додати коментар


Захисний код
Оновити