Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як прискорити ріст волосся

Як прискорити ріст волосся, щоб за невеликий проміжок часу ваші волосся стали довшими, - один з найбільш хвилюючих питань багатьох дівчат, особливо тих, хто побував у недосвідченого майстра-перукаря. Для всіх відомий факт, що на дівчат до довгими красивими і здоровими волоссям чоловіки звертають увагу в першу чергу.Багатьом дівчатам відростити довге волосся стає непосильним завданням, так як в одних вони січеться і ламаються, а у інших темпи їх зростання залишають бажати кращого. Зневірятися не варто, незважаючи на те, що завдання прискорити ріст волосся не з легких.

Однак ефективного зростання від свого волосся домогтися можна, слідуючи декільком правилам.Правило номер 1 - це забезпечення якісного догляду за вашими волоссям. Догляд за волоссям для прискорення росту повинен складатися не тільки з застосування різних масок для живлення і пожвавлення коренів волосся і капілярів голови, а й свого роду активаторів росту. Правило номер 2 - зміна раціону харчування. Щоб прискорити ріст волосся,ви повинні включити в свій раціон продукти, які багаті вітамінами і мінералами, що сприяють росту волосся і їх здоровому вигляду.

 

У чому ж криється причина того, що ваші волосся росте дуже повільно і як прискорити ріст волосся? Причиною цього може як порушений кровообіг, так і неповноцінне харчування.В результаті того й іншого відбувається ненадходження вітамінів і мінералів, що забезпечують нормальний ріст волосся, до фолікулів. Тому чим швидше ви переглянете свій раціон харчування і включіть в нього корисні для росту волосся продукти, тим швидше «пробудяться» фолікули і відновлять свої функції.Іноді в харчування просто необхідно включати різні добавки, особливо в дуже важких випадках. При регулярному харчуванні і своєчасному прийомі комплексу вітамінів і мінералів налагодиться подача необхідних речовин за допомогою кровотоку до фолікулів волосся. Ваш раціон харчування повинні включати в себе такі продукти, які містять в собі такі мінерали,як магній, йод, кремній, марганець, мідь, цинк, хром, селен, залізо, калій, сірка, калій.

Поряд з проблемою браку корисних речовин і вітамінів, існує проблема порушеного кровообігу судин шкіри голови. Тому позбавлення від цієї проблеми допоможе прискорити зростання вашого волосся. Шляхів вирішення її існує аж цілих три. По-перше, використовуйте різні поживні та насичують масла. Вони прості в застосуванні,оскільки вимагають звичайного втирання в шкіру голови. Масла корисні тим, що до їх складу зазвичай входить рясне кількість жирних кислот, які сприяють швидкому відновленню коренів волосся, зміцненню самих фолікул, а в кінцевому підсумку відновленню кровообігу шкіри голови, і, як наслідок, прискоренню темпу росту волосся.
По-друге,щоб прискорити ріст волосся, можна використовувати масаж шкіри голови, що сприяє поліпшенню кровообігу шкіри голови і відповідно стимулюючого функції фолікул. Щоденний десятихвилинний масаж шкіри голови приємно здивує вас своєю ефективністю у боротьбі з уповільненим ростом волосся.Постарайтеся проводити сеанси масажу протягом тривалого періоду часу, але не менше 1 місяця.
Третім методом як прискорити зростання волосся є йога. Заняття йогою допомагають налагодити процес кровообігу не тільки на шкірі голови, але і у всьому організмі в цілому, що також благотворно вплине на темпи зростання вашого волосся.Найпоширеніше вправа для прискорення росту волосся - це стійка на голові.
Що стосується догляду за волоссям. При правильно підібраних засобах по догляду за вашою шевелюрою, проблем з темпами росту волосся у вас не виникатиме. Ніколи не використовуйте засоби для волосся, що містять в собі рідкий аміак,правильно підбирайте засоби для укладання і гребінці для волосся.
Занадто сильні забруднення шкіри голови призводять до блокування надходження кисню до волосся. Як результат забруднень, відбувається розмноження бактерій і надмірне виділення шкірного сала, а в результаті маємо зниження темпу росту волосся.
Тому щоб прискорити ріст волосся,їх слід мити регулярно, щоб уникнути таких наслідків. Якщо ваше волосся мають посічені кінчику, то необхідно регулярно їх остригати, тим самим також стимулюючи ріст волосся.
Як не дивно, ще одним важливим фактором, що впливає на ріст волосся, є психологічний.Постійні стреси і нервові потрясіння також негативно позначаються на темпах росту волосся. Для відновлення клітин волосся і нормального функціонування сприяє хороший сон і частий відпочинок.
Як прискорити ріст волосся за допомогою стимуляторів росту? Це один з найпоширеніших методів боротьби з цією проблемою.Стимулятори росту не тільки прискорюють ефективність функціонування фолікул, але і допомагають нашим волоссю придбати здоровий вигляд. Найпоширенішим в народі стимулятором росту волосся є перцева настоянка.
Якість вашого волосся може поліпшити відвар з розмарину,який досить просто приготувати: залити склянкою окропу склянку розмарину і настояти. Також можна використовувати масло розмарину, як і отримане засіб, просто змішати з шампунем, яким ви зазвичай користуєтеся. Після використання шампуню з розмарином необхідно ретельно промити волосся.Досить ефективну дію на темпи росту волосся розмарин здійснює завдяки своїй властивості відкривати закупорені пори шкіри. Також прискорити ріст волосся і поліпшити кровообіг допоможе регулярний прийом чаю з розмарином.
Це тільки лише один з багатьох інгредієнтів,які входять до складу величезної кількості рецептів масок і растирок для шкіри голови, які покращують кровообіг і можуть прискорити ріст волосся. Повноцінне харчування, масаж і правильний догляд - ось складові зміцнення волосся і швидкого їх росту.
Отже, наведемо деякі рекомендації про те, як прискорити ріст волосся.Такі рекомендації абсолютно нескладно виконувати, а ось результат порадує як вас, так і здивує оточуючих вас людей.
По-перше, харчування ваше має бути повноцінним і збалансованим, багатим на корисні речовини і вітаміни.
По-друге, неодмінно позбутися шкідливих звичок, таких як куріння і вживання кави,які негативно впливають на процес кровообігу в цілому.
По-третє, щоб прискорити ріст волосся, намагайтеся вживати якомога більше рідини протягом дня для того, щоб виводити токсини з організму.

Додати коментар


Захисний код
Оновити