Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Відтінки волосся

Серед величезного розмаїття відтінків волосся, виділяють три основних - світлі, темні і руді. Вибираючи оптимальний варіант кольору для свого волосся, жінка прагне виглядати привабливо і стильно. Як вибрати в величезній палітрі наявних відтінків той єдиний, який робить вас чарівною? Спробуємо розібратися.Кому слід вибирати світлі відтінки волосся?

Ви будете сліпуче виглядати у світлих тонах, якщо:

 

- Ви натуральна блондинка. Якщо ваше волосся протягом часу піддавалися колірним метаморфоз, наприклад, початковий білосніжний колір темнів на пару тонів або спочатку темне волосся легко вигоряли під сонцем, то це також вказує на те,що вам до лиця світлі відтінки.

- Ви добре матеріально забезпечені. Перетворитися на сяючу блондинку і залишатися нею - задоволення не з дешевих. Забарвлення повинна проводитися професійно з використанням якісної фарби, а не звичайної перекису водню.

- Ви готові перебувати під пильним чоловічою увагою.Стереотип про недалекість і легковажності блондинок є, мабуть, самим непорушним. Крім того, світлі відтінки надають образу м'якості і ніжності. Багато чоловіків вважають блондинок сексапільними і доступними жінками і не залишають їх без своєї уваги.

Якщо ви зважилися осветлиться самостійно в домашніх умовах,рекомендуємо вам зупинити свій вибір на нейтральному або холодному відтінку волосся. Теплі тони (золотистий, медовий та ін) вважаються досить примхливими, отримати очікуваний відтінок без професійного підходу, швидше за все, не вдасться. Якщо ви мрієте про отримання теплого відтінку або хочете осветлиться більш ніж на два тони,то вам краще звернутися до фахівця.

Білосніжні волосся виглядають шикарно в комплексі з бездоганною шкірою рівного відтінку, вони вимагають щоденного якісного макіяжу. Тільки в цьому випадку образ буде гармонійним і сліпучим, в іншому ж випадку, знебарвлені волосся будуть підкреслювати всі вади і недоліки і візуально додавати року.

Кому підходять темне волосся?
Ви не помилитеся, якщо виберете для свого волосся темні тони в наступних випадках:
- Якщо ваш натуральний колір невиразний і невизначений. Волосся повинні мати якийсь конкретний відтінок, якщо його важко або неможливо визначити, то краще змінити колір в темний колір.
-Якщо ви не маєте достатньо часу або терпіння на те, щоб постійно стежити за підтримкою відтінку. Саме темні тони найбільш невибагливі у догляді, вони не вимагають частого фарбування коренів, досить довго нейтралізуються. Крім того, забарвлення волосся в домашніх умовах зазвичай дає бажаний результат.
- Якщо ви смуглянка від природи.Зі смаглявим обличчям темне волосся виглядають найбільш гармонійно, а от світлих і рудих тонів слід уникати.
- Якщо ваше волосся не відрізняються густотою і обсягом. Волосся тонкі, рідкісні та травмовані в темному кольорі виглядають не так гнітюче, темні відтінки візуально додають волоссю об'ємність.
- Якщо ви любите яскравий і сміливий макіяж.Брюнеткам це робити дозволено, чим темніше волосся, тим більше сміливості в макіяжі можете собі дозволити. Темне волосся і яскравий насичений макіяж добре поєднуються один з одним, чого не скажеш про блондинок - для них надмірності в макіяжі неприпустимі.
Слід також враховувати,що темне волосся найбільш ефектно виділяють очі і вигідно контрастують з білосніжними зубами.
Чи підходять вам руді відтінки волосся?
Ми знаємо чимало прикладів відомих актрис і моделей з рудим волоссям, які викликають мимовільне захоплення. Цей колір волосся на піку популярності ось уже кілька десятиліть, руді бестії завжди в моді.Далеко не всім підходить такий образ - сміливий, яскравий і спокусливий.
Для початку слід з'ясувати, якого відтінку ваша шкіра. Уважно розгляньте своє обличчя при денному освітленні. Якщо ваша шкіра при детальному розгляді має рожевий відтінок, то вона буде добре гармоніювати з холодними відтінками волосся, в основі яких присутня синява. Якщо ваша шкіра м'якого золотистого або персикового відливу, то вона вимагає присутності теплих жовтих тонів у фарбах для вашого волосся.
Слід також враховувати наступні моменти:
- Руде волосся привертають багато уваги, ви повинні бути готовими до того, щоб опинитися в центрі уваги.
- Існують відтінки рудого кольору волосся,далекі від натуральних, наприклад яскраво-червоний з фіолетовим відливом. Така комбінація може бути красивою, але, все ж, виглядати вона буде неприродно. Якщо ж ви прагнете до природного рудого кольору, вибирайте помаранчевий відтінок і кольору, близькі до нього.
Звичайно, ви цілком маєте право і на такі штучні яскраві та оригінальні відтінки,тільки врахуйте, що вони можуть візуально зістарити вас на кілька років, в певному віці цього не хочеться допускати ні в якому разі.
- Після придбання вашої шевелюрою рудого кольору слід подбати про відповідний макіяжі. Особливо це стосується кольору помади. Колір помади повинен гармоніювати з відтінком волосся,тому їх потрібно вибирати невід'ємно один від одного. Необхідно також подбати про ідеальний стан брів. Вони не можуть бути занадто темними або занадто світлими, щоб не виглядати неприродно.
- Не можна забувати про те, що відтінки червоного і рудого кольору волосся втрачають свою яскравість і насиченість набагато швидше, ніж інші фарби.Волосся не в змозі утримувати тривалий час червоні відтінки, так як молекули цих барвників надто великі. Тим часом, і повністю нейтралізувати червоні відтінки теж досить важко.

Додати коментар


Захисний код
Оновити