Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Прасування для волосся

Жінки завжди хочуть виглядати красиво, але при цьому вони не бажають довго перебувати в одному образі. Саме через це чоловіки так часто говорять про кокетливому непостійність жінок: ми завивати прямі волосся, не висипаючись на незручних бігуді, завивати їх за допомогою щипців,а от кучеряві або хвилясте волосся з упертістю распрямляем всіма можливими засобами, добре, що зараз нам пропонують багато способів виконати це.

 

Ті, у кого тугі кучері і правда часто мучаться від того, що локони на лежать шовковистою розсипом на плечах. Природно все це можна поправити самим з доступних засобів.Мати гладкі і шовковисте волосся вам допоможе праску для волосся або ж распрямитель для волосся.

Прасування для волосся схожі на шпіци, які складаються з двох деталей, в яких на внутрішній стороні є нагріваються пластини. Виготовлювачі електричних приладів для наших волосся пропонують нам різні прасування для волосся з металевими пластинами,і дорожче, але що краще в міркуваннях нашої безпеки ті, у яких керамічні пластини. Марки для професіоналів, які випускають приладдя для перукарів, часто вводять у свої лінійки прасування для волосся з іонізатором. Функція іонізації і керамічне покриття - це запорука здоров'я і краси вашого волосся.Іонізація може закрити лусочки волосся, які відшаровуються і закріпити їх у такому положенні, що формує справжню дзеркальну поверхню волосся, що дає незвичайний ефект.

У хорошого прасування для волосся є терморегулятор, який дасть нам можливість самостійно виставити температуру,на якій прилад буде знаходитися в перебігу всієї укладання. Для повністю здорових волосся вона не повинна перевищувати 120-ти ° С, а для тонких і травмованих волосся - ще менше.

При придбанні прасування для волосся потрібно уважно вивчити інструкцію і вибрати саму високоякісну модель, краще з професійних марок.Прасування для волосся коштуватимуть дорожче, але зроблять вашу укладку безпечної і прослужать набагато довше.

Як використовувати прасування для волосся

Потрібно пам'ятати, що мокре волосся електричним приладом випрямляти не можна. Після миття голови потрібно нанести невелику кількість захисного засобу, який не треба змивати, після цього висушити їх феном.Коли волосся будуть ще трохи вологими, але на них вже не буде води, можна почати працювати з праскою для волосся. Волосся випрямляти потрібно повільно - одна пасмо за одною, починаючи з найнижчих верств і повільно рухаючись до маківки. Для того, щоб процес йшов легше, волосся спочатку треба затиснути на маківці затискачем або шпилькою,а поступово звільняти пасма волосся для укладання. Прядки, які ви захоплюєте, повинні бути досить тонкими, для того, що б праску для волосся міг за час своєї взаємодії прогріти їх досить добре. Але потрібно бути дуже обережною, праскою для волосся потрібно рухати дуже повільно, по напрямку від коренів до кінчиків,ніде не зупиняючись надовго, що б ви не обпалили волосся. Після того, як ваша укладання закінчена, а волосся - прямі, їх потрібно побризкати спреєм для блиску, для того, що б дати їм незвичайний вигляд дзеркальної поверхні.

Чим вже будуть ваші природні волосся, тим ретельніше треба працювати з праскою для волосся,і тим більше сил і часу займе така робота. Прасування для волосся можна застосовувати, навіть якщо ваші волосся не кучеряві, а хвилясті, або ж прямі, але їм бракує гладкості, вони електризуються або просто неслухняні. У таких випадках, не треба забувати застосовувати термозахисної молочко або ж лосьйон для укладання.Потрібно швидко пройтися по волоссю праскою для волосся, і тоді ваші волосся будуть виглядати досить акуратно і чудово.

Навіть якщо ви часто користуєтеся косметичними засобами для гарячих укладок, прямуєте всім рекомендаціям з використання прасування для волосся, то вам не треба випрямляти волосся таким чином частіше ніж 1 або 2 рази на тиждень.Якщо ж ваші кучері занадто сильно вам заважають, то можна підібрати інший спосіб випрямлення: використовувати засоби по догляду, які розгладжують (маски, кондиціонери, шампуні).

Не потрібно забувати і про харчування і зволоженні вашого волосся, адже праску для волосся випаровує вологу.

Прасування для волосся. Наслідки використання

Не дивлячись на те,що краса вимагає жертв, все ж хочеться, що б таких жертв було якомога менше, що стосується і здоров'я самого волосся. Часте застосування прасування для волосся може истончить коріння вашого волосся, зробити їх крихкими, ламкими, сухими. Часто волосся можуть почати сіктися на своїх кінцях, втрачають свій здоровий вигляд. Для того,щоб не було таких неприємних наслідків, треба дотримуватися правил з використання прасок для волосся, користуватися косметикою для догляду за волоссям, в якій є живильні і зволожуючі властивості, а так само застосовувати засоби для термозащити. Головне пам'ятати, що гарне волосся - це в першу чергу здорове волосся, з-за цього важливо не часто використовувати прасування для волосся.

Додати коментар


Захисний код
Оновити